Şimdi Ara

Hangi uydu alıcısı sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 Atlanta Shine
    3 Sizin tavsiyeniz.

• Sunny At 14700http://forum.donanimhaber.com/m_75030561/tm.htm izlenimlerine bakmanı tavsiye ediyorum cihazdan ziyadesiyle memnun olan arkadaş var :)
  • belirtmeyi unutmuşum, cihazda rca ve ethernet çıkışının bulunması gerekiyor.
  • Açtığın konuyu okumuştum zaten dikkatlice, teşekkürler inceleme için. O yüzden bu ürünü listeye ekledim diyebilirim. Eğer mantıklı, daha iyi bir öneri olmazsa Jameson'u alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

quote:

Orijinalden alıntı: jamiro

Açtığın konuyu okumuştum zaten dikkatlice, teşekkürler inceleme için. O yüzden bu ürünü listeye ekledim diyebilirim. Eğer mantıklı, daha iyi bir öneri olmazsa Jameson'u alacağım.

Modül, ethernet girişli ve yayın kaydı yapabilen en ucuz uydu alıcıları bu iki cihaz. Ama dediğim gibi Jameson 3003 hakkında hatrı sayılır kişiler dahi konu açmış ve önermiş ve suan tam bir f/p ürünü. Kanal geçişleri ile ilgili hafifletilmiş bir yazılım çıkacağı bildirilmişti, tek sorunda o zaten. Ben cihazı öneririm beğenmezseniz 7 gün içinde iade şansınız da var

peki bir şey soracağım, ayarlara falan bir bakar mısınız, görüntüyü kaç Hz veriyor ekrana? Hertz seçme olanağımız var mı?

genelde çözünürlük ayarlarının olduğu kısımda yazar, örneğin:

720p 50Hz
    720p 60Hz
    1080p 50Hz
    1080p 60 Hz

50 ve 60 Hz olarak seçenekler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aslında bir yerlerde yazıyor olması lazım kıyıda köşede ama olsun bakıp uğraşman yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamiro

aslında bir yerlerde yazıyor olması lazım kıyıda köşede ama olsun bakıp uğraşman yeter.

60 hz verse yayınlarda kasma donma yapar. Jameson 3003 modeli 1080p 50 hz stabil akıcı net görüntü vermektedir.

Çoğu uydu alıcıları 1080i dir. Jameson 3003 modeli 1080p dir. En oynatmadığı mkv dts formatları yoktur. 25 gb yüzüklerini efendisi saniyeler içerisinde açmaktadır.

• ben aldım js3003 renkleri karanlık sarımtırak gösteriyordu
  • @humerusweb önerdiğin üründe rca ve ethernet yok.

Alıcıyı monitöre bağlayacağım için 60 hz olması lazım, bildiğim kadarıyla monitörler 60hz frekansı destekliyor. 50hz sorun yaratır mı acaba?

dsmartın uydu alıcılarında bu seçenek var (50, 60 hz şeklinde) ama jamesonda yokmus demek ki. o zaman ürünü internetten alıp deneyip olmazsa iade ederim yapacak baska bir sey yok.

cevaplar için teşekkür ediyorum özellikle Skyfall. ve Full_HD arkadaşlara...
  • kanal gecisleri hızlı mı 14700 modelinde? kutudan hdmi kablo çıkıyor mu biss keylerde sorun yasatır mı ? tv nin dahili uydusu çok yavas bunu almayı dusunuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.