Şimdi Ara

hangi touch ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba piyasada 3.nesil bir de 5.nesil ipod touchlar yer almakta.Siz hangisini önerirsiniz aralarında çok fark var mı ?

• 5. nesil mi? Daha 4. bile çıkmadı 5. nesli çıkanlar Nano.
  • Son nesil zaten 3G olanlar.
    Siz yanlış duymuşsunuz.

http://www.apple.com/ipodtouch/specs.html
  • Yani, 2 ile 5 aynı hizada klavyede.
    2 yazacağına 5 yazmış, bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 2 Ocak 2010; 20:04:53 >
  • Ona o kadar para verilmez bence forumda sıfır 3.nesil 32gb o fiyata zaten
  • Mesaj gönderemedim dolu.DH 2.EL' bakın 3.nesil sıfır 32gb 475 tl civarı
  • arkadaşlar ben de bir touch sahibi olmanın vaktinin geç olsa da geldiği kanısındayım =) vatan bilgisayara baktım 8gb lik 3. nesil touch 500 lira civarı bir şey doğubankta şüphesiz daha ucuzdur... bu fiyata yada daha ucuza 16 yada 32 gb bulabilir miyim? önereceğiniz bir yer var mı?
  • Forumda @dragonstory nickli arkadaş iPod Touch 3G 32 GB ı 475 TL ye satıyor.
  • ilgin için teşekkür ederim saldırgan ama ben bir dükkandan almak istiyorum ... Doğubank da bildiğiniz güvenilir bir dükkan var mı? Alan arkadaşlar da varsa ben şu dükkandan şu fiyata aldım gibi yazarsa sevinirim...3th. Gen 32 gb düşünüyorum...
  • Onların biri NANO biri TOUCH
  • peki arkdaşlar nano ile touch arasında müzik kalitesı olarak fark varmı ? yoksa ikiside hemen aynımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemielektrocu

ilgin için teşekkür ederim saldırgan ama ben bir dükkandan almak istiyorum ... Doğubank da bildiğiniz güvenilir bir dükkan var mı? Alan arkadaşlar da varsa ben şu dükkandan şu fiyata aldım gibi yazarsa sevinirim...3th. Gen 32 gb düşünüyorum...

Sakın gidip 2 . el forumdan 475 TL'ye touch 3g 32 GB almaya kalkışmayın.Aptallık yapmış olursunuz.Zaten sıfır fiyata onu doğubankdan bulabilirsiniz.Sizce 2 .el bir ürüne 475 TL verilirmi?Verilmez.İnsanları doğru yerlere gönderelim.Bu arada ben Doğubank'tan sadece telefon almıyorum artık.Malumunuz artık kayıt problemi var.Yakınım veya dostum'da yok pasaportu olan.Yoksa telefonu doğubank haricinde başka bir yerden almam.M P3 tarzı cihazlar alırsanız mutlaka dükkan garantili almaya çalışın.Girdiğiniz dükkanlarda iyi pazarlık yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunslingerofMoon -- 5 Ocak 2010; 15:27:54 >

• İyide, satan arkadaş sıfır kutusunda 475 Tl ye satıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_33235859/mpage_1/key_/tm.htm

Arkadaş, bu dediğimi kastetmiş.

quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Mesaj gönderemedim dolu.DH 2.EL' bakın 3.nesil sıfır 32gb 475 tl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 5 Ocak 2010; 15:35:54 >
  • onun sıfır olduğunun farkındayım da ben görerek alma taraftarıyım ;) doğubank tarafında işim var zaten yolum düşeceği için soruyorum var mı önerebileceğiniz bir yer bilinen bir dükkan falan böyle şunlar iyi yardımcı olur vs. diyebileceğiniz? Ayrıca yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar...Bir de şunu sorayım gittigidiyor da okudum birisi yazmış işte 3. gen de donma falan oluomuş ipod da o yüzden ben sadece 2. gen alır satarım diye var mı böyle bir problem ?Saygılarımla...
  • Ben cevabımı, kaan87x in mesajına karşılık olarak yazmıştım.
    Ayrıca o satıcı İstanbul dan, numarası da verdiğim linkte mevcut.
    Arayıp haberleşerek, ürünü elden alabilirsiniz.

O satıcının elinde 2G ler kalmıştır, pahalıdan alıp satamadığı için zamanında, böyle 1 yola başvurmuştur.
    Ama 8Gb alınacaksa, sırf 2.2.1 kullanmak için 2G alınır.
  • arkadaşlar birde bu gitti gidiyor sitesinde 32 gb itouch lar bile 450 tl ye satılıyor onlar güvenilir değildir dimi ? birde ipod nano ile touch arasında müzikleri çalma kalitesi açısından çok fark var mı ?
  • İlk yapacağınız, satıcıya Refurbished olup olmadığını sormak.
    Ne kadar sürede ve nereden geleceğini de öğrenin.
    450 Tl gerçekten çok ucuz, 1 sorun olabilir.
  • Bu arada "Mustang" 3G'ye jailbrek yapabiliyormuyduk?
  • Yapılıyor diye biliyorum.
    Denemek hiçbir şey kaybettirmez, fazla zamanını da almaz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.