Şimdi Ara

Hangi Tirebolu 42? Kac tane Tirebolu42 var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aradim aradim en sonunda buldum ama bulmaz olaydim. Bir pahali bir pahali bu ne boyle cay deyil sanki ne satiyorlarlat.
    Hulasa
    Gittim baktim caykur un mavi kutusu 42 var. Bir de fiskobirlik 42 vardi.
    Daha bitmesi fiskoya benzeyen ama yazmayan baska 42 vardi.
    Daha da bitnesi birde gri renkli caykura benzeyen kutu ama yazmayan 42 vardi. !
    Bunlardan hangisini alacam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çaykurun mavi paketini öve öve bitiremediler, gittik tadına bakmadan 6x500 gramlık aldım. İnan zor bitirdik. Hayatta tavsiye etmem. Özel sektör 42 daha iyi.
  • Kafami karistiran trebolu42 yi bir tane cay zannettim. Kafam karisti. Caykur bozdu bencede. Ya otekiler cakmaysa diye korkuyorum

• Hocam ben size duruma izah edeyim Tirebolu 42 mavi karton Giresun'un Tirebolu ilçesinde ki çaykur'un 42 nolu fabrikasında işleniyordu ta ki geçen yıla kadar geçen yıl Rize Çaykur genel çay işleme fabrikası tirebolu'daki toplanan çayları da alıp kendi fabrikasında Rize çayları ile harmanlayarak paketlemeye başladı Tirebolu çayını en beğenilen yeri Giresun'da güneşlenmenin olmasından dolayı çay yapraklarında buruk bir tat bırakması Güneş yanığının ama Rize fabrikası bu çayları da bünyesinde harmanladığı için tadı bozdu Yani artık eski Tirebolu 42 çayı nın bulamazsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vallahi yemin ediyorum isyanlardayim. Kac yildir cay icmiyordum. Su korona karantina gunlerinde canim 2 cay demlemek istedi istedim ama hangi cayi aldiysam hepsi Fos cikti. Buyuk hayal kirikligi yasiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.