Şimdi Ara

Hangi Telefonu almalıyım sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar meraba ocak ayında telefon almayı düşünüyorum bütçem 2800tl (aklımda Note 5 var şuan.)

• Memry kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an 2249 tl'ye Note 5 var...
    http://m.kliksa.com/Urun/samsung-n920-galaxy-note-5-32-gb-silver-ak-ll-telefon/902615652

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ay içerisinde alma gibi durumum yok ocak ayında elime para geçeceğinden bu süre zarfında hangi telefonu kararlaştıracağımı düşünüyorum. Ki verdiğiniz link teki ürün fiyatı ocak ayındada aynı olursa almayı düşünüyorum.
  • iPhone düşünmüyorsan,amiral gemilerin inceleme videolarına bak derim. İnceleme videolarından sonra,telefonu gerçekte bir gör derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThEagles -- 15 Aralık 2015; 16:15:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay daha bekle,snapdragon 820'li bir telefon al.Sonra pişman olursun.Iphone 6s alıcam dersen bişey diyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

iPhone düşünmüyorsan,amiral gemilerin inceleme videolarına bak derim. İnceleme videolarından sonra,telefonu gerçekte bir gör derim.

Dediğiniz videolara bakacağım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rys123

2 ay daha bekle,snapdragon 820'li bir telefon al.Sonra pişman olursun.Iphone 6s alıcam dersen bişey diyemem.

Iphone 6S düşünüyorum fakat bana küçük geliyor benim tercihim büyük ekranlı telefonlar 6S Plus'ı da düşündüm, bütçemi aştığından dolayı Iphone'dan vazgeçtim., diğer yandan Dediğiniz gibi snapdragon 820 yi beklemekte mantıklı geliyor bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.