Şimdi Ara

Hangi sistemi seçersiniz? Lütfen yardımcı olalım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkdaşlar 85 dolara şyöl bir pci express ekran kartı buldum. bu nasıl?
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/detayli_bilgi.php?s=YxdS3eh2Vs4JW55m39RW&ad=ekran_karti&ur_no=441
  • Buda eski Ati Radeon 9200'lerle aynı,Directx 8.1 desteklediğinden efektleri alamazsın ama pixel ve vertex shader üniteleri olduğundan piyasadaki oyunların hepsini açabilirsin.Ayrıca 128 bit olduğundan,64 Bit Fx 5200'lerden %50 daha fazla performans verir.128 Bit Fx 5200'den biraz daha iyi.Ekonomik sınıf için bu kart yeterli bence.Fx 5300 almaktansa
  • quote:

Orjinalden alıntı: anticocacola

Buda eski Ati Radeon 9200'lerle aynı,Directx 8.1 desteklediğinden efektleri alamazsın ama pixel ve vertex shader üniteleri olduğundan piyasadaki oyunların hepsini açabilirsin.Ayrıca 128 bit olduğundan,64 Bit Fx 5200'lerden %50 daha fazla performans verir.128 Bit Fx 5200'den biraz daha iyi.Ekonomik sınıf için bu kart yeterli bence.Fx 5300 almaktansa

anticocacola dostum,öncelikle mesajların ve ilgin için çok teşekkürler. Benim bir sorumda yukarıdaki kartın 128 bt olduğunu nerden biliyorsun. Çünk yukarıdaki linkte ram miktarı yazıyor ama bit i yazmıyor diye hatırlıyorum.
  • dostum bir de şu linki incelermisin? burda bu ürün için direct x 9 u destekliyor diyor.
    http://www.msi.com.tw/program/products/vga/vga/pro_vga_detail.php?UID=630
  • abi anakart olarak Epox 9npa+ Ultrayı herkes çok övüyo kesinlikle çok iyiymiş ama biraz fiyat yüksek uyarsa alabilirsin 155$
  • quote:

Orjinalden alıntı: esvetakbas

quote:

Orjinalden alıntı: anticocacola

Buda eski Ati Radeon 9200'lerle aynı,Directx 8.1 desteklediğinden efektleri alamazsın ama pixel ve vertex shader üniteleri olduğundan piyasadaki oyunların hepsini açabilirsin.Ayrıca 128 bit olduğundan,64 Bit Fx 5200'lerden %50 daha fazla performans verir.128 Bit Fx 5200'den biraz daha iyi.Ekonomik sınıf için bu kart yeterli bence.Fx 5300 almaktansa

anticocacola dostum,öncelikle mesajların ve ilgin için çok teşekkürler. Benim bir sorumda yukarıdaki kartın 128 bt olduğunu nerden biliyorsun. Çünk yukarıdaki linkte ram miktarı yazıyor ama bit i yazmıyor diye hatırlıyorum.

X300 olmasından anlıyorum bit'ini.Çünki X300 Se ile X300 arasındaki tek fark X300 Se'nin 64 bit belleklere sahip olması.Ayrıca bazı markalarda se modellerinde çekirdek saat hızını düşürebiliyorlar.Benim bildiğim X300 serileri directx 8.1 destekliyor.Ayrıca verdiğin link çalışmıyor.

• 2. sistemi al ama e.kartını 6200 almaya çalış
  • tüm cevap veren ve yorum yapanlara teşekkürler. dostum link sorunsuz çalışıyor ve orda direct x 9 yazıyor. bir daha denesene.
    bir de,haklısın belki gold hata yapmış olabilir ama şu sitede bir tanesi için yeni diyor. yani yeni bir model çıkmış olabilir mi?:
    http://www.gold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=Anakartlar&MARK=GIGABYTE
  • Yeni bir revizyonu olabilir ama aradaki fiyat farkını sormak lazım bir karışıklık var belli.Ayrıca x300 konusunda haklısın directx 9.0 destekliyor ve Radeon 9200 ile alakası yok tamamen yeni bir vpu var özür dilerim.
    http://www.hardwarelife.com/hardware/review/his_x_seri/his_x_seri_1.shtml
    Bu linkte se versiyonun tüm özellikleri var.Düz modelinde 128 bit bellekler kullanılmakta.
  • eyvallah dostum,şimdi sorun ikinci sitemi alırsam bu ekran kartını nerden bulabileceğim. Piyasa da pek görünmüyor. Bu kart bana yeter de artar bile sanırım. O yüzden 6200 öneren arkadaşlara teşekkürler ama maksimum 85 lodar ayırabiliyorum ekran kartına.
  • Vallahi piyasayı biraz araştırırsan bulabilitsin.Pc gold ve Hızlı Sistemden uzak dur.Eksen bilgisayarın stoklarında şu an var gözüküyor ama bir telefonla arayıp sor.Yeride kadıköyde,şimdiden hayırlı olsunAyrıca şu 2 dakikada bir mesaj atamamak iyice canımı sıktı ya nedir bu?

• Dostum,eksen bilgisayar da MSI ın sadece x300se modelini görebildim.Yanılıyor muyum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Administrato®

quote:

Orjinalden alıntı: vese

kendini kasma s754 ten şaşma

amd64 s754 2800+ işlemci 115$
    asus k8n anakart 75$

Aman arkadaşım uzak dur bu parçalardan.. Git adam akıllı socket939 al. Tavsiyem ise 2. sistemden yana.

sayın binbaşım niye uzak dursun bir açıklarmısın
  • dostlar şimdi herkes ikinci sistemi mi öneriyor?
  • @esvetakbas:

Bu kaçıncı topic? Kaç cevap yazılacak? Halen karar veremedin mi? Sen karar verene kadar NF5 çıkacak, onu bekle istersen
  • Bakarmısın, bu soruyu sora sora 10 günde yüzbaşı olmuşsun....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Administrato®

quote:

kendini kasma s754 ten şaşma

amd64 s754 2800+ işlemci 115$
    asus k8n anakart 75$

Aman arkadaşım uzak dur bu parçalardan.. Git adam akıllı socket939 al. Tavsiyem ise 2. sistemden yana.

sayın binbaşım niye uzak dursun bir açıklarmısın

+1
    niye uzak dursun ben de anlamadım.eğer bütçen kısıtlıysa hiç uğraşma 754 al.zaten performansları 939 dan çok da düşük değiller.eğer 1200$ ı veya civarını gözden çıkardıysan 939 al canavar sistem olsun ama çok param yok diyorsan sana 2800+ lı bir 754 sistem 2*512 ram(dual çalışmaz ama iyi performans alırsın) iyi bir ekran kartı öneririm.inan bana yukarıda yazdığın iki didtemden de daha ucuz olmasıyla beraber işini fazlasıyla görür.çok oyun oynamayacaksan 939 almanın pek bir mantığı yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.