Şimdi Ara

Hangi Server Oynanabilecek Durumda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Arkadaşımla KO'ya başlamak istiyoruz;ama halen cosp var mı?Ardream'de townda cosperlara ölmek istemiyorum.Oyundan zevk almak istiyorum.Oyunu ciddiye alarak oynuyoruz.Halen oyunda cosp varsa başlamamak daha iyi herhalde.Oyunu oynayanlardan biraz bilgi alalım bakalım.
    İyi akşamlar.

• Beramusta Base güzel . Kosp var tabiki ama aşırı değil . Oynanabilecek halde
  • Logos'a bulaşma. Human humanın buffunu silip bosslara yatırıyor. Gerisini sen düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaKaL_

Beramusta Base güzel . Kosp var tabiki ama aşırı değil . Oynanabilecek halde

Beramus değil de yeni serverlarla ilgileniyorum daha çok.
  • Gırakon
  • Ronark Playeriyim
    Ufak caplı 1 protestomuz var
    K0sperler iyice azıttıgı için oyuna girmioruz
    NPT RONARKTA en fazla :S
    Ronarkın item ortalaması gayet iyi (Akara yada carnac yada ionia gibi deil onlar ucmus :D) +10 itemi olmayana adam demiolar :P
    İonia en pisligi Tavsie etmiorum kalabalık ama yakında tertemiz olur oynayacak player kalmaz oradada
    Girakon - ROnark - Pathos arasında secim yapmalısın
    Dierleri beş par etmes
  • Şuan Oynanabilecek Tek Server' Private Server' lar malesef,Adamlar hertürlü Güvenlik sistemini Koymuş ne Koxp ne Dupe Benzeri Hiçbir Program çalışmıyor.Anında Otomatik BAN yiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamerstyle33

Şuan Oynanabilecek Tek Server' Private Server' lar malesef,Adamlar hertürlü Güvenlik sistemini Koymuş ne Koxp ne Dupe Benzeri Hiçbir Program çalışmıyor.Anında Otomatik BAN yiyorlar.

hmm o zmn bn pc tamır ettırdıkten sonra bı saglam pvp bulayım da :D pasım cozulsun xP
  • ben Patos tayım koxp var orda da:(
  • quote:

Şuan Oynanabilecek Tek Server' Private Server' lar malesef,Adamlar hertürlü Güvenlik sistemini Koymuş ne Koxp ne Dupe Benzeri Hiçbir Program çalışmıyor.Anında Otomatik BAN yiyorlar.

• quote:

ustada bu pvp dedigin olay nedir nasil girilir nasil oynanir bu konuda bilgim 0 pathosta koxperlari sc silmesinden biktik bi anlatirsan sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.