Şimdi Ara

Hangi seriyi almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Pazartesi kitap almaya gideceğim. İki seri arasında kararsız kaldım. Birincisi Zaman çarkı serisi, ikincisi Gedik savaşları serisi. Sizce hangi seri daha sürükleyici, hangisi daha iyi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Zaman Çarkı'nın üstüne 'tamamlanmış' seri yok.
  • Yüzüklerin Efendisi
    Eğer onu okuduysan Zaman Çarkı`na çok iyi diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 26 Ekim 2014; 18:55:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ratch kullanıcısına yanıt
    Hocam onu okumadım. Fantastik edebiyatta ilk kitabım daha doğrusu ilk serim Zaman Çarkı olacak galiba.
  • KuruKafaEddie kullanıcısına yanıt
    Yüzüklerin Efendisi`ni de tavsiye ederim.Fantastiğin başıdır bence.

• Hobbit'ten başlayın. Zaman Çarkı'na paralar saçmayın.

• ratch kullanıcısına yanıt
    Hocam onuda listeye aldım tavsiye için teşekkür ederim.

• Wheel kullanıcısına yanıt
    Hocam neden öyle dediniz? Bugün gidip alacağım kitabı gitmeden cevap verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KuruKafaEddie

Hocam neden öyle dediniz? Bugün gidip alacağım kitabı gitmeden cevap verirseniz sevinirim.

Arkadaş zaman çarkı serisini beğenmediği için öyle yazmış. Diğer yorumlarından anlayabilirsin.

• KuruKafaEddie kullanıcısına yanıt
    Ben Zaman Çarkı'nın son kitabı hariç diğer ciltlerini okudum e-kitap okuyucum gelsin onu da okuyacağım kısmetse;bence Zaman Çarkı'nı alıp okumalısın.Wheel arkadaşın da okuması gerek bana kalrsa (okumadıysa) zaten kendi nicki de Zaman Çarkı'nın İngilizcesiyle ilişkili (The Wheel of Time)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altese -- 27 Ekim 2014; 12:33:05 >
  • altese kullanıcısına yanıt
    Bugün akşam saatlerinde alacağım kısmetse kararımı zaman çarkı yönünde verdim yorumunuz için teşekkür ederim.

• waRRioR kullanıcısına yanıt
    Zaman çarkı'ni kısmetse alacağım hocam umarım güzel çıkar. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

• Zaman Çarkı tabii ki de. Pişman olmazsın.

• Zaman Çarkı'nı belli bir tecrübeye çıkınca oku. Sonra seni kitaptan soğutur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuruKafaEddie

Zaman çarkı'ni kısmetse alacağım hocam umarım güzel çıkar. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Rica ederim.

• Yüzüklerin efendisini Fantastik Bilim kurguya başlıyacaksan tavsiye etmem.Filmere aldanmamak lazım...

Eğer bu türü ilk defa okuyacaksan Kara Elf serisini (Unutulmuş diyarlar- R.R Salvatore) tavsiye edebilirim.

Bunların ötesinde eğer diziyi seyretmediysen mutlaka seyrettiysende iyi olur babında Buz ve Ateşin Şarkısı Nam-ı diğer Game of Thrones Serisini tavsiye edebilirim.
  • Gediksavaşları nı nerede buldun acaba ?

• kayıp zamanın izinde kesinlikle bir başyapıt. kullanıcı ismimden de anlaşılacağı üzere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.