Şimdi Ara

PVC Pencereler [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.403
Cevap
48
Favori
605.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HER TÜRLÜ PLASTİK DOĞRAMA,SİNEKLİK,OTOMATİK PANJUR ,KEPENK,KATLANIR CAM,KORKULUK,KÜPEŞTE,DUŞ KABİNİ,ALÜMİNYUM DOĞRAMA İŞLERİNİZ TAKSİTLİ OLARAK YAPILIP,HEMEN MONTAJI YAPILIR.. 0 532 711 06 93 FIRATPEN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Doğramalarımı yaptırdığım Etb doğramanın (pimapen) diğer çalışmalarını görmek için facebook adresine göz atabilirsiniz. Kendi doğramalarımı önceki sayfalar da görebilirsiniz.

http://www.facebook.com/#!/etb.pimapen

Saygılarımla.
  • merhabalar,

ben de evime yaptırmayı düşünüyorum, öncelikle rehau markayı araştırıyorum, aşağıdaki ölçülere göre fiyatlandırma yapabilecek var mıdır? rehau veya başka marka da olabilir.

1 2.58 1.46
    2 1.18 1.31
    3 1.18 1.46
    4 1.44 1.48
    5 1.28 2.21
    6 2.8 1.89
  • Biz de firma olarak EGEPEN & WİNSA bayisiyim ümraniye, çekmeköy ve beykoz da şubelerimiz bulunmaktadır.
    sttığımız ürünler den dolayı söylemiyorum, ama bu sektörde önerebileceğim markalar türk malı olarak, 1.winsa
    2.pimapen 3.egepen olarak sıralaya biliriz. +güzel işçilik...
  • İstanbul ve civar çevrelere fiyat verebilirim. WİNSA,EGEPEN,PİMAŞ DWT
  • hocam yaklaşık 2500 tl
  • hocam yaklaşık 2500 tl
  • erpen ile ilgili yorum alabilir miyim? tercih edilebilir mi?
  • biraz daha bütçenizin üstüne çıkıp başka marka tercih etmeniz daha iyi olur.
  • Merhabalar arkadaşlar pvc doğrama yapan arkadaşlardan aşağıda olculerini belirtiğim dairem için fiyatlandırma yapmanızı rica ederim evim beylikdüzündedir.
    Aksesuar olarak Rota marka kullanmanızı talep ediyorum cam olarak ısıcam konfor serisi , profil olarakta pimapen fantasia 75mm veya muadilleri olabilir
    Bütün camlarımda sineklik ve vasistaş olmasını istiyorum
    en x yükseklik
    163x114 (91x114 + 72x114(pencere))
    72x124 sadece pencere
    80x124 profil
    124x210 Balkon kapısı sürgülü kayar kapı yada yarısı profil yarıcı kapı
    80x124 profil
    72x124 sadece pencere
    163x84 (91x84 + 72x84(pencere))
    72x90 sadece pencere
    72x90 sadece pencere
    72x200 balkon kapısı
    72x200 balkon kapısı
    69x54 banyo camı
    69x54 banyo camı
    tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dowlozing

quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zaman oldu ön balkonum bitti. Fırsatını bulup, sizlere örnek olması açısından fotoğraf paylaşımın da bulunmak istedim.

Ön balkanum da olduğu gibi, arka cephe balkonumuz da aynı şekilde doğramalar ile kapalı. Arka balkonda standart ısıcam kullanılırken, ön balkonumuz argon gazlı ve konfor özellikli camları tercih ettik. Ön balkonuma daha önce dediğim gibi katlamalı cam düşünüyordum fakat, kışında oda gibi kullanalım dedik ve doğramalar ile kapattık. Bu hali ile bana maliyeti 5.000 TL'ye (peşin) mal oldu. Diğer firmalar daha hesaplı olacaktır. Ben tüm doğramalarım için pimapen firmasını tercih ettim...

PVC Pencereler [ANA KONU]

Güzel olmuş, bende düşünüyorum siz hangi renk pimapenden yaptırdınız ?

ön cephede balkonu bu şekilde kapatmak iskan açısından sıkıntı olmuyor mu?

benim bildiğim biri şikayet etse ki başımıza geldi zabıta hem söktürüüyor hemde cezasını ödetiyor

bu arada güzel olmuş

lakin bende bu şekilde istiyorum cam balkon yerine ama sürgülüsü var mı pimapenin bilemiyorum

hangi ildesiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bbgelen

quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

ben bbgelen arkadaşımızdan teklif aldım ve normal pimapencinin 3400tl dediği yere 2200tl fiyat çıkardı.

bbgelene yaptıracağım fakat acil bir ödemem çıktığı için bir süre askıya aldım maalesef.

size kapımız her zaman açık, dilediğiniz zaman yardımcı oluruz.

ucuz mal kullanıpta ucuz fiyat vermeyiz hiçbir zaman. olması gereken neyse, hakkımız neyse odur...

Tüm ürünlerimiz dünya genelinde kullanılan ürünlerdir. Olması gereken kalitededir.

bende ankarada pimapen bayileri arasında kaldım ki çok fark var

biri ev için 2500 tl rakam verdi aksesuar yerliymiş
    diğeri 3000 tl fiyat verdi normalde parakende yapmıyoruz ama diyede ekledi bayileri varmış?
    diğeride 3200 tl fiyat verdi herkes birbirine çamur atıyor
    yok içindeki profil et kalınlığına bakacakmışız yok aksesuar kol farkı kafamızı karıştırıyorlar

Ankara da adam gibi bi usta ve bayi önerin lütfen

ha birde komşumuz propen diye kendi markasını üreten bi yere yaptırdı harbiden işçilikleri çok güzel malzemede güzel ama yıllar önce bir evimizi pimapen yaptırdığımız için gönlim pimapenden yana ondan sonraki evleri çeşitli markalara yaptırdık tırt çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

quote:

Orijinalden alıntı: dowlozing

quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zaman oldu ön balkonum bitti. Fırsatını bulup, sizlere örnek olması açısından fotoğraf paylaşımın da bulunmak istedim.

Ön balkanum da olduğu gibi, arka cephe balkonumuz da aynı şekilde doğramalar ile kapalı. Arka balkonda standart ısıcam kullanılırken, ön balkonumuz argon gazlı ve konfor özellikli camları tercih ettik. Ön balkonuma daha önce dediğim gibi katlamalı cam düşünüyordum fakat, kışında oda gibi kullanalım dedik ve doğramalar ile kapattık. Bu hali ile bana maliyeti 5.000 TL'ye (peşin) mal oldu. Diğer firmalar daha hesaplı olacaktır. Ben tüm doğramalarım için pimapen firmasını tercih ettim...

Güzel olmuş, bende düşünüyorum siz hangi renk pimapenden yaptırdınız ?

ön cephede balkonu bu şekilde kapatmak iskan açısından sıkıntı olmuyor mu?

benim bildiğim biri şikayet etse ki başımıza geldi zabıta hem söktürüüyor hemde cezasını ödetiyor

bu arada güzel olmuş

lakin bende bu şekilde istiyorum cam balkon yerine ama sürgülüsü var mı pimapenin bilemiyorum

hangi ildesiniz?

Evet yasalar gereği yasak olabilir. Fakat öyle bir durumda bu olayı mahkemeye intikal ettirir, tüm pvc ile kapalı olan balkonların kaldırılmasını isterim. Yani tek benimle olacak bir şey değil dediğiniz. Hee herkesin kaldırılır, ben de paşa paşa kaldırırım. Ama herkesin ki dururken benimkisini kaldır desinler, kaldırmam... :)

Bu arada şehir olarak İzmir'deyim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonpoL -- 4 Ekim 2012; 1:10:10 >

• quote:

quote:

ben bbgelen arkadaşımızdan teklif aldım ve normal pimapencinin 3400tl dediği yere 2200tl fiyat çıkardı.

bbgelene yaptıracağım fakat acil bir ödemem çıktığı için bir süre askıya aldım maalesef.

ucuz mal kullanıpta ucuz fiyat vermeyiz hiçbir zaman. olması gereken neyse, hakkımız neyse odur...

Tüm ürünlerimiz dünya genelinde kullanılan ürünlerdir. Olması gereken kalitededir.

diğeri 3000 tl fiyat verdi normalde parakende yapmıyoruz ama diyede ekledi bayileri varmış?
    yok içindeki profil et kalınlığına bakacakmışız yok aksesuar kol farkı kafamızı karıştırıyorlar

ha birde komşumuz propen diye kendi markasını üreten bi yere yaptırdı harbiden işçilikleri çok güzel malzemede güzel ama yıllar önce bir evimizi pimapen yaptırdığımız için gönlim pimapenden yana ondan sonraki evleri çeşitli markalara yaptırdık tırt çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

quote:

quote:

doğrusu öylede yıllar önce biz yaşadık
    belediyeye göre apartman sakinlerinden herhangi birinden şikayet gelmediği sürece sıkıntı yok
    saygı bizden iyi günler dilerim

• quote:

merhabalar, konfor cam maalesef %90 argonsuz satılıyor piyasada, bilenler kullanıyor. sizin cam ünitelerinizde de muhtemelen yoktur, çok fazla yaygın değil çünkü. her konfor camda argon olucak diye bir kaide yok, ancak ben firmamda sattığım tüm konfor ve sinerji ürünlerinde argon kullanıyorum standart olarak. içeriğinde hologram varsa camınızı güvenle kullanabilirsiniz, sahte şişecam etiketi ısıcam klasik te olur en çok, konforda pek olmaz rastlamadım. içiniz rahat olsun.
    saygılar.

Hologramı konfor camlarda nereye koyuyorlar ve nasıl görüp anlaya biliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılmazpen

Biz de firma olarak EGEPEN & WİNSA bayisiyim ümraniye, çekmeköy ve beykoz da şubelerimiz bulunmaktadır.
    sttığımız ürünler den dolayı söylemiyorum, ama bu sektörde önerebileceğim markalar türk malı olarak, 1.winsa
    2.pimapen 3.egepen olarak sıralaya biliriz. +güzel işçilik...

quote:

Orijinalden alıntı: MarmaraPimapen

Merhaba,
    Pimapen bayi olarak size teklif verebiliriz.

quote:

biraz daha bütçenizin üstüne çıkıp başka marka tercih etmeniz daha iyi olur.

Merhaba,
    Beykoz Çubukluda ikamet ediyorum, aşağıdaki gibi bir pimapen yaptırmak istiyorum,
    bana aşağıdaki mailden yada buradan kredi kartına peşin ve 12 taksit fiyat verebilirmisiniz, World kart ile kampanya var diye biliyorum Pimapen lerde.

refresh_x@hot*ail.c*m

aksesuar ROTA olacak,
    Tüm camların için Jalujili olacak, toplamda 8,5 m2 tüm camların içi jaluzili cam olacak.
    PVC ler Renkli meşe rengi olacak,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HOZE79 -- 6 Ekim 2012; 21:59:00 >

• merhaba bende beykoz cubukluda oturuyorum. 4 ay evvel bende tüm evin pencereleri pimapen bayisi akyapiya yaptırdım. buraya daha önce yazmıştım. kesinlikle tavsiye ederim. fiyat işçilik çok iyiydi. yerleri beylerbeyinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada marka bakımından çoğunlukla pimapen, egepen ve winsa kullanılır. Biz daha önce pimapen 6000 serisini kullanmıştık, memnun kaldığımız için yine pimapen tercih ettik (pimapen 7000 serisi horizon). Tabi egepen ve winsa kullanan tanıdıklarımızda memnunlar. Hangi markayı seçerseniz seçin dikkat edilmesi gereken iki şey vardır; ustanın ve kullanılan malzemenin kalitesi. Bu arada yeri yurdu belli olan ve yaptığı işin arkasında duran insanlarla çalışmakta çok önemlidir, mümkünse referans alabileceğiniz yada tanıdığınız birine yaptırmanız iyi olur. Fiyat olarak bayiden bayiye değişiyor; biz zamanında 4 pimapenciden fiyat almıştık, hepsi her şekilde aynı olmasına rağmen 2500, 2800, 3000 ve 3100 TL fiyat vermişlerdi.
  • ANKARA (eryaman) için fiyat teklifi arıyorum

camlar 4-16-4 olacak, profil genişliği 70 mm., et kalınlığı en az 3 mm., aksesuar rota veya kale olacak (teklifte belirtilirse iyi olur)

1'inci paket:
    2 Adet 2.5x2 pencere (her ikiside tek açılımlı,sineklikli)
    1 adet 2x1.5 pencere (çift açılımlı,sineklikli) ***
    1 adet 1.5x1.5 pencere (çift açılımlı,sineklikli)
    1 adet 2.5x0.8 kapı

2'nci paket:
    1'inci pakete ilave olarak;
    2 adet 2x1.5 pencere (tek açılımlı,sineklikli)
    1 adet 1,2x0.5 pencere (tek açılımlı,sineklikli)***
    2 adet 2.15x0.8 kapı ***

*** bu parçaların camları ısıcam sinerji+argon gazlı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kk35 -- 11 Ekim 2012; 17:55:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.