Şimdi Ara

Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.669
Cevap
26
Favori
139.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed Origins'in ana hikayesi ve The Hidden Ones DLC'sini yeni bitirdim. Firavunların Laneti DLC'sini de satın aldım fakat henüz başlamadım. Onun dışında bu aralar Forza Horizon 4'e sardım, online'ın tadı bi başka. Çok canım sıkılırsa ara ara Papers Please'e girip evrak işleri yapıyorum. Arada da arkadaşlar GTA:V'e çağırıyor, yeni araba eklendiğinde direkt soluğu Los Santos Customs'ta alıyorum, 15 dk. oyalanıp çıkıyorum Heist yoksa. Öyle işte.
  • GTA San Andreas, Singularity ve Ghost Recon Wildlands
  • Arkadaşlar yeni laptop aldım ama hangi oyunu indirirsem indireyim oyunlara tutulamıyorum anında sıkılıp çıkıyorum genel olarak strateji oyunları seviyorum acaba bu yüzden mi diğer oyunları oynayamıyorum bilmiyorum ne yapmamı önerirsiniz mesela geçenler de eu4 oynarken aniden hile yaptım ve oyunu artık hilesiz şekilde oynayamıyorumhileli oynarken de sarmıyor kafayı yemiş durumdayımmm
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Warhammer 40k Dawn of War Dark Crusade indir ve oynamaya başla.
    Hikaye modunun içinden geçmeye çalış.
    Ama aniden hile yapma.
  • 2012'de yazmışım en son cevabı. Geri dönmek güzelmiş. Ancak değişen pek bir şey yok. :D
    O yılda da AC oynuyordum şimdi de AC oynuyorum. :D
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.toptut.topututt mobil oyunumuzu indirip yorum yaparsanız çok memnun oluruz.
  • Skyrim SE,
    Wolfenstein 2 New Clossus,
    Diablo 2 LOD
    Fallout 2 (hiç silinmez hep baş köşededir)
    Witcher 3 Wild Hunt ( kuruldu sırasını bekliyor)
  • Sekiro: Shadows Die Twice yarıladım, Oyuna sabredip, hakkını vererek oynamaya başlayınca inanılmaz zevkli bir sanat eseriyle karşılaştığınız anlıyorsunuz oynamayan kalmasın; zor diye vazgeçmeyin ödülünüzü fazlasıyla alacaksınız.
  • Bir de The Last Dance belgeselinden sonra belgeselde de nerdeyse birebir geçen NBA 2k11'deki 10 tane Jordan Challange görevlerini yaptım, çok eğlenceliydi. Majestelerine selam olsun.
  • Final Fantasy IV After Years
  • Final Fantasy 3 pc steam
  • Beyler horizon zero dawn mi yoksa last of us 2 mi ? Oyun zevki felan ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/2003-cabelas-4x4-off-road-adventure-3--112451965

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 15 Eylül 2020; 6:56:42 >

• Arkadaşlar merhaba pc m var ve bana oynanabilecek savaş ve macera oyunları önerebilirmisiniz?

• Watch Dogs 1 oynuyorum bu aralar çok iyi geldi tekrar başlamak

• Şu aralar pes 21 ve Rdr2.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her daim Warrock 🤩

• Bende valoranta taktım bu aralar

• Higher than ground

• Peynir ekmek gibi Ring of Elysium.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknolojiveBililisim -- 17 Kasım 2020; 15:21:25 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.