Şimdi Ara

Hangi otomobili tercih edersiniz? Niçin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Hangi otomobili tercih edersiniz? Niçin?

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2020)
Giriş
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak . en fazla 60 en az 20 bin bandında kaliteli bir araç bulmaya çalışıyorum. Fikirlerinizi yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• focus jetta golf gerisi çöp
  • Modelden ziyade marka olsaydi daha iyi anket olabilirdi bende palio var albea secmek zorunda kaldim. Neden Fiat konusuna gelirsek ulkemiz insanina yapilan en buyuk destek piyasasi ve parca uygunlugu fiyatida keza oyle Fiat bizim insanimiz ıcın bıcılmiş kaftan dıger markalar cep yakıyor parası olan ıstedıgını biner, tercıhler ve renkler tartısılmaz benim gorusum bu. Fiat yedek parca ve serviste kimseyi uzmez Alman alırsanız parcadan yana uzer japon arıza cikarmaz cikardi mi o da uzer bunun gibi FIAT. fiyat/performanstir benim gozumde..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabaların yaşından dolayı yürütme maliyetine öncelik veriyorum.
    Crdi motor Accent Era hariç tüm modelleri olur.
    Fiesta taş gibi araba. Eski kasa çok yuvarlak ama 2004 gibi arkası daha köşeli tasarıma geçtiler. Tdci motorlusu çok iyi. Dizel gürültüsü biraz fazla ve araba sert.
    Linea ince uzun araba. Beni memnun ederdi ama sizi bilmiyorum. Şehir içi kullanıma gider.
    Albea makyajlı kasa içi güzel. Çok da sert değil. Konfor için seçeneklerde durabilir.
    Chevrolet çekildiği için uygun fiyata yüksek model Cruze alınabilir ama Aveo piyasasını bilmiyorum.
    Listeye Alman arabası girecekse Japon arabası alternatifi de iyi olurdu. Sonuçta parçaları diğer arabalardan pahalı olacak ama biri daha az arıza ve daha az yakıt sunarken diğeri yalıtım sunacak. Konfor arayışı ağır basıyorsa Golf biraz daha avantajlıdır. Normalde bu arabaların tamamında süspansiyon sistemi sert olur ve bozuk yolda sarsar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• listede japon yok. hiç birini tercih etmem. meksikalı kıytırık jetta bile listeye girmiş ama bir tane japon arabası listeye girememiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 31 Mart 2020; 8:4:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.