Şimdi Ara

Hangi marka maden suyu iyi ??? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
78.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de madensuyunda litrelik Kızılayı tercih ediyordum.Bildiginiz gibi Kızılay başındaki Türk ibaresini kaldırdı.Yıllarca devam eden bir marka neden böyle bir değişikliğe gitti sorusunun cevabı günümüzde yaşananlardan sonra insanı şaşırtmıyor artık. Konuyla ilgili kendilerine eleştiri maili de attım.

Hem bu olaydan hem de sodyum değerlerinden dolayı şu anda marka arayışındayım
    .Sodayi sık kullanan biri olarak yeni markayı belirlerken tattan çok değerlerine bakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0AhfRt7N5jeLNdFp0UEgxNW9lc3NXdmd2YUY4WjdYOHc&single=true&gid=4&output=html

Yukarıdaki linkte birçok sodanın değerlerini bir arada görebilirsiniz.Yapan arkadaşın eline sağlık.

• Beypazarı
  • konu 2006da açılmıs 2009 dan sonra her sene hortlatılmış
  • http://gidamuhendisi.tripod.com/MADENSUYU.HTM

Farklı bir bilgi daha

•  Hangi marka maden suyu iyi ???
  • Konu hort ama yazmak istedim.

Ülkerin flores diye var beypazarından daha iyi bence ama az yerde satılıyor.
  • içinde nitrit ve nitrat olmayan hangisi?

• Beypazarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkes Beypazarı demiş ama sodyum oranı çok yüksek. Sodyum oranı düşük maden suyu için inişdibi çaldağ gibi.

• Tabii ki beypazari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekir Privilege ve Sisma

• Böbreklerde bir rahatsızlığın yoksa (ailede vs. böbrek rahatsızlığı varsa) Kızılay içmeyin.Sodyum oranı çok yüksek.Taş gibiyim derseniz ilk tercih bemce kızılay olmalı.Yoksa beypazarı,olmadı inişdibi.

• Gunde en az iki tane Beypazarı içiyorum yarari varsa ne ala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kızıly içiyorum toplu alıcna şişesi 50 kuruş dieğr maden suları kaç para toplu alımalrda 24 lü falan alrısak mesela beypazarı kaç para tanesi ?
  • Beypazarı içiyorum ben maden suyunu sek içicen abi meyveli felan içenler çok garip geliyor meyveli içeceksen git meyve suyu gazoz kola fanta iç.

Geçenlerde Kızılay marka limonlu aldım zor içtim sade içmek lazım...

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Sodyum oranının yüksek olmasının ne zararı var hocam? Bende beypazarı içiyorum.

• Vay be adamların 2006daki dertleri hangi maden suyunu içsekmiş beyler yıl 2016 oldu bu süre zarfında beşiktaş 2.kez şampiyon olacak , akp hala iktidar , dışarı çıkarsanız karşılaşacağınız suriyeliler şaka değil biz aldık onları mülteciler , teşekkürler.Şimdi maden suyuna devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Sodyum oranının yüksek olmasının ne zararı var hocam? Bende beypazarı içiyorum.

sodyum dediğin tuzun sodyumu yani nacl. cl vücut için zararlı değil. sodyum oranı yüksek olduğunda bildiğin tuz içiyorsun ama tuz tadı almıyorsun. böbreklere zarar veriyor ve taş yapıyor. potasyumun emilimini engeller yüksek tansiyon yapar. araştırmalarım sonucu en düşün sodyum inişdibi ve çaldağ markalarında bulunmakta, 6-8 civarında. beypazarı yanlışım yoksa 300 civarı, kızılay 800 e yakın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.