Şimdi Ara

hangi marka ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 17" bi monitör alıcam.Fakar marka olarak karar veremedim.LG,Philips ve samsung.Hangisini almamı önerirsiniz ?

• filipis 170x6fb daha dün aldımhttp://www.inventus.com.tr/donanimliste.htm bi bakıver bu adrese.sıcak fırsatlar başlığında da bulabilirsin.fiyat 10 ytl daha düşmüş haberin olsun ve yanında dvi kablo hediye ediyorlar.iyi ve ilgili insanlar:) bu arada diğer markaları denemedim... LCD alacağını varsaydım.eğer crt düşünürsen yine philips 107p brillance derim araştırdığım kadarıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanta -- 21 Nisan 2006; 17:09:10 >
  • crt monitörlerde bence en güzeli hyundai. 10 adet monitör değiştirdim zamanında en güzeli htundai idi. bu arada hyundai q790 bulabilirsen çok güzel monitör 1600 1200 75 hz görüntü veriyor. bu arada diğer 17 lerin hemen hemen hepsi 1280 1024 e 60 hz görütnü sunyor ki bu bence hiç alınacak bişi diil

lcd dersen bende 19 içn viewsonic wide var bence oldukça kaliteli. kişye göre görüntü kalitesi değişir ama bence philisp 190b6 dan bile daha güzel vatanda 570 / 8 alabiliyorsun
  • philips 107p50 veya samsung 797mb
    her ikiside flat ve 1280*1024 de 85hz verebilen çözünürlük canavarı monitörler
    gerçi samung 797mb bulunamıyor yerine 794mb var o ise sıradan bir flattan pek farklı değil
  • crt monitör alıcam.şu anda lcd monitöre para verecek kadar maddi durumum yok.sanırım philips te karar kılıcam.bide hyundai ye bakayım.ikisinden birini tercih edicez artık...
  • samsung u tercih ederdim genelde monitörü üretiyorlar
  • walla herkes başka bişey söylüyor.Ne yapıcam bilmiyorum
  • forever phillips 2 tane samsung mb vardı ikiside arıza yaptı samsungdan uzak dur.
  • 3 tane marka söylemişsin, 3 ü de çok iyi.

Aralarında pek fiyat farkı olmadığı gibi kalite farkı da yok diyebilirim, ben Philips kullanıyorum ve memnunum
  • artık kura çekicez
  • LG flat
    Ben Hyundai ImageQuest Q770 (flat) kullanıyorum; çok memnunum. Onu da göz önünde bulundur derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 26 Nisan 2006; 18:38:25 >
  • bende phılıps p50 var tavsiyelere göre aldım buradan tavsiye eden bütün arkadaşlarada teşkkür edeyim gerçek flat vem mükemmel özellikleri var özellikle oyun,film ve fotograflarda çok iyi görüntüsü var phılıps al derim model fark etme
  • Samsung M- serisini kimse söylememiş ama. . .

Monitör seçimimi hep samsungdan yana yaptım.
  • samsung 793mb.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wedo

arkadaşlar 17" bi monitör alıcam.Fakar marka olarak karar veremedim.LG,Philips ve samsung.Hangisini almamı önerirsiniz ?

philips vaır bende ama hiç memnun değilim. allığımdan bu tarafa titreme yapıyor. ama philips gerçekten kaliteli bir marka orası ayrı tabi LGnin estetik olarak çok güzel modelleri var. Ben LG tavsiye eederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.