Şimdi Ara

Hangi Karakteri Açsam Mı Diyorsunuz?Buraya Bir Göz Atın O Zaman (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
72.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GenGar_TR

quote:

Orjinalden alıntı: splendour.rrr

quote:

Orjinalden alıntı: GenGar_TR

çok yararlı bilgiler var burda ama çoğu yer yanlış örneğin çin karakterleri için;

Yani defance ve offance olayı dengelidir..Ne anormal attacklar yaparlar ne de süper ötesi , yıkılmayacak kadar ölümsüz ve güçlü değillerdir..
    Full Sunlu Chinse STR charlar ölümsüzdür rahatlıkla 4 ve 5 vs1 yapabilirler bu glavie blade yada bow olsun yinede yıkılmazlar ama full sunlu europa char yıkılır. Chinse Str charlar +5 setleriyle bile tanklık yapabilir.
    ayrıca eu warriora tank demişsin evet tank ama 1 vs 1 de 2 vs 1e hiç bir eu dayanamaz.
    ARmor giyen Chinse Bladeye Nükerler tek atar demişsin sen galiba çok knight yada Cabal oynadın böyle bir saçmalık olamaz Blader armor da giyse Mag defansı vardır ve sağlamdır.aynı lvlde bir blade birde nüker getir bladenin üstü soyunuk bile olsa TEK A-T-A-M-A-Z galiba wizardla karıştırdın

Eu charların kasılmasını imkansız gibi göstermişsin bir wizard 5 lvl altında rahatça kasılabilir yada bir roque 3 lvl altında rahatça kasılabilir.

Ohoho hocam direk sun olayına girmişsin sun bu oyunda bir ayrıcalıktır bir extremdir çoğu zaman ayrıca yanına cleric açmış bir eu full sunda dizdiği zaman zannetmiyorumki kolay kolay yıkılsın zaten onu yıkasaya kadar o herkesi ezip geçmiş olur
    eu warior tank deil demişsin warior buffını hiç görmedin sanırım
    nüker tek atar kısmına evet biraz abartı olmuş ama bladerın gerçekten zorlanacağı kesin sende abartmışsın soyunukken tek atamaz kısmıyla problem yok yani

ps: 78 wizardımı 6 level düşük yerde kasıyorum hala yatıyor başına 3 den fazla yaratık toplandığında crt gelirse 2

Hocam sunlu yada sunsuz tanklık yapıyor sonuçta ama europa chara full sun giydir yapamaz. warriorun clerick buffu bile osla çok kişi arasına giremiyor girse bile bufu bitince yatıyor ama chinse charlar öyle değil , warior tanktır kesinlikle katılıyorum ama 1 vs 1 de çünkü önünde kimse duramaz kastığım için biliyorum.

@TheHitchhiker kardeşim çamur falan atmıyorum sana teşekkür ederim böyle bir konu açtığıniçin forumda çok gereksiz konular oluyordu hangi charı açıyım diye, ama sadece senin hatalarını gösteriyorum ya Bladerin özelliği nedir sana tek sorum bu? bir armor blader İNT den tek yemez çok saçma kusura bakma forumuda kirlettim ama dayanamadım işte Yinede bilgiler çok yararlı sadece o benim saydıklarım hariç

Alıntıları Göster
    Özür dilerim aga affet yaptık bir eşeklik..
    Ama verdiğim linke tıklarsan güzel bilgiler bulursun bak..
    Blader tam olarak tank değildir bunu da söyleyeyim sana..
    Diğer online oyunlarda tank olarak adlandırılan karakterlerin Agro Taunt vb. skilleri vardır..
    Chinese Bladerda göster bakalım..
    Ve dayanıklıdır falandır ama İNT'den tek yeme ihtimali yok mudur?
    Nasıl ki senin dediğin gibi "SUNlu gılevyere bütün sörvır dalsa bişi olmaz aga" durumu varsa "Blader'a SUNlu wizard dalsa yerdir" ..
    Amma velakin benim dediğim çok genel bir kavramdı ; armor bladerlar İNTler tarafından delik deşik edilir vs. değil..
    İNT karakter sizi yıkmadığı sürece yıkarsınız gibi bir kavramdı ve unutma ki senin "amor fayır bıleydır"ın da dahil ölümsüz değildir..
    Ben de sana teşekkür ederim.

quote:

quote:

Tanklık derken nerde? pvm de mi pvpdemi pvpdeyse yapamaz emin ol 80 capeinde full blue +5 garment setli blader çarıma roguen teki 19 k crit vurdu dengesiz çar işte he sonra safeden çıkamadı o ayrı konu ama yani 19k yı gördüm ben ekranda

+7 blade +7 shield
    bknz:AspiriN forumda satış konusu mevcut

haa tamam o müthiş char nası yemiş 19k çok garip ama arkadaş diyorki armor giyen bladerler int lerden tek yer.

Yemin ediyorum bak ilk defa forum önünde yemin ediyorum ki şu ana kadar forumda bana en çok rahatsızlık veren , en anlayışsız adam çıktın tebrik ediyorum seni gurur duymalısın..Fontu yavaş yavaş arttırarak gidiyorum bak:
    Armor giyerseniz STR'ler kaçacak delik arar , İNTler tek atabilirse atar ancak atamayanların vay haline..
    İyi critli ve artılı hatta SOX bir silah gereklidir maalesef..

Burdan ne anladığını bana açıklarsan sana halk gofret alacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHitchhiker -- 29 Temmuz 2008; 23:52:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHitchhiker

Diğer online oyunlarda tank olarak adlandırılan karakterlerin Agro Taunt vb. skilleri vardır..
    Nasıl ki senin dediğin gibi "SUNlu gılevyere bütün sörvır dalsa bişi olmaz aga" durumu varsa "Blader'a SUNlu wizard dalsa yerdir" ..
    Amma velakin benim dediğim çok genel bir kavramdı ; armor bladerlar İNTler tarafından delik deşik edilir vs. değil..
    İNT karakter sizi yıkmadığı sürece yıkarsınız gibi bir kavramdı ve unutma ki senin "amor fayır bıleydır"ın da dahil ölümsüz değildir..

quote:

quote:

Tanklık derken nerde? pvm de mi pvpdemi pvpdeyse yapamaz emin ol 80 capeinde full blue +5 garment setli blader çarıma roguen teki 19 k crit vurdu dengesiz çar işte he sonra safeden çıkamadı o ayrı konu ama yani 19k yı gördüm ben ekranda

+7 blade +7 shield
    bknz:AspiriN forumda satış konusu mevcut

haa tamam o müthiş char nası yemiş 19k çok garip ama arkadaş diyorki armor giyen bladerler int lerden tek yer.

Yemin ediyorum bak ilk defa forum önünde yemin ediyorum ki şu ana kadar forumda bana en çok rahatsızlık veren , en anlayışsız adam çıktın tebrik ediyorum seni gurur duymalısın..Fontu yavaş yavaş arttırarak gidiyorum bak:
    Armor giyerseniz STR'ler kaçacak delik arar , İNTler tek atabilirse atar ancak atamayanların vay haline..
    İyi critli ve artılı hatta SOX bir silah gereklidir maalesef..

Burdan ne anladığını bana açıklarsan sana halk gofret alacağım..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TheHitchhiker

aynı lvlerde sunlu int den tek yer ama eşit şartlarda armor bile giyse tek yamaz bak bu benim 72 lvl'de çektiğim video kendimden yüksek lvl'erle pvpe yapmama rağmen yatmıyorum ama yatıramıyorumda bladerin tek sorunu bu eline +7 şart.
    http://unblockyoutube.org/index.php/1010110A/a1dc3a248cb139a8510213b15e5235eee843df562109ed0d4225b033426db4176ce7070074e3a8dd18360

dostum hemen kızma ben sox meselesi blader için gereklidir sanmıştım sox'lu nükerin bladere tek atma şansı vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenGar_TR -- 29 Temmuz 2008; 23:53:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

fenasi44

300mystery ..
    Dual Weapon kalmadı..
    Ama en iyisini sen bilirsin..

@TheHitchhiker

Ch nuker kısmında şöyle demişsin ;Yani pt. ile kasma olayına çok da ihtiyacı yoktur..Tek başına ALTPlere girerek amcaoğluna bağlayabilirsiniz (bazı buildleri dışında)

Bu build leri merak ettim ..

Blader hakkında ; Çin tankıdır..İdeal Build 90 Bicheon/90 Fire/90 Lightining/30 Colddur..
    Ben bu build den çok 90 Force 90 Fire 90 Bicheon 30 light/cold görüyorum..

Glavier için ;Kesinlikle ve kesinlikle phy. defance açığını dengelemek için protector giyilmelidir..

Biraz abartılı olmus diye düşünüyorum..

~~

Agalar ne açayım konularını azaltacagını düşünmüyorum..
    Ha kötü mü yapmışsın ? Hayır çok güzel olmus tebrik ederim.
    Agalarımızın üst konulara bakma alıskanlıkları olmadıgı için , bu konu da boşa :-)
    Neyse bende emeğine saglık , teşekkür ederim diyip Tamam 'a basayım uzadı artık..
    Emeğine saglık , Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Çok güzel Meriç eline sağlık.
    umbabanın dediği son şeye katılıyorum bencede aga ne açıyım pliz söyleyin tarzı konular hiç bitmez.Ama sen yararlı birşey yapmışsın orası ayrı.
    Ayrıca Fenasi namı değer Furkan abim
    O senin dediğin build biraz zor.Hadi zor demiyimde imkansız.Bence hiç deneme bile.Ben deneyecek olsam 90 force 90 cold 90 light 30 fire yada heuksal seçerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Clown

umbabanın dediği son şeye katılıyorum bencede aga ne açıyım pliz söyleyin tarzı konular hiç bitmez.Ama sen yararlı birşey yapmışsın orası ayrı.
    O senin dediğin build biraz zor.Hadi zor demiyimde imkansız.Bence hiç deneme bile.Ben deneyecek olsam 90 force 90 cold 90 light 30 fire yada heuksal seçerdim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Evil Clown

Eyvallah dostum sen de sağol..

• quote:

quote:

Eyvallah dostum sen de sağol..

Alıntıları Göster
    Ben mesajı yazana kadar konu nerden nereye gelmiş ama olsun toparladık sayılır

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Bu da yeter..
    Umarım biraz daha hit alır..
    Ardından ÜST KONU'ya eklenmesi için girişmlerde bulunacağım

• quote:

quote:

Bu da yeter..
    Umarım biraz daha hit alır..
    Ardından ÜST KONU'ya eklenmesi için girişmlerde bulunacağım

Alıntıları Göster
    eline,emeğine sağlık güzel açıklamışsın...

• Ellerin dert görmesin, oyun bilgi ve tecrübelerini paylaştiğin için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John_Rambo

eline,emeğine sağlık güzel açıklamışsın...

Alıntıları Göster
    Öncelikle teşekkürler. Oldukça yararlı bir topic olmuş. Ama , Warrior kısmı hakkında birşeyler söylemek istiyorum:

Kendi yapılandırmamın üzerinden örnekler vereceğim. 90 Level Warrior / Cleric...

Warrior Skillerinden Two-Handed Sword Skillerinin tamamını Maxladım. One-Handed Sword Skillerinden sadece "Shield Crush" skillini açtım. %80 Knock-Back ve %50 Dull... Tabii , Bunu açmak için pasif One-Handed Arms skilli de açıldı. Dual Axe Skillerinden ise, sadece "Sudden Twist" skillini açtım. %60 Bleed ve %45 Stun... One-Handed Sword ve Dual Axe Skillerinden status veren skiller bunlar. Diğerleri herhangi bir status vermiyor. Bütün Skilleri açmıştım, denedim... One-Handed Sword Skillerini kullandığınız zaman Shield avantajınız var. Ama, Dual Axe kullanırken hiçbir avantajınız yok. Kaldi ki , Damageler de yüksek değil. Bu yüzden One-Handed Sword açsanız bile , Dual Axe açmamanızı tavsiye ederim. Shield Crush ve Sudden Twist hariç... Bunlar çok işe yarıyor.

Bir de; Warrior'un kesinlikle ve kesinlikle Heavy Armor giymesi gerektiğine katılmıyorum. Hatta ; Kesinlikle ve kesinlikle Heavy Armor giymemelidir. Zaten Magical defansımız çok düşük. Bir de Heavy Armor giydiğimizde , Int Karakter gördüğümüzde oyundan çıkmamız gerekecek. Light Armor veya Robe giyilmelidir. Robe tavsiye ederim. Bir de örnek vereyim:

+5 Full Blue bir Light Armor Set kullanıyorum. (89 Legs ve 90 Chest yok.) 90 Level Full Farmed bir Wizard ya tek atıyor ya da çok az HP kalıyor. Heavy Armor giyersek, 89 Legs ve 90 Chest bulsak bileçok büyük bir ihtimalle tek yiyeceğiz. Bu yüzden kesinlikle Robe tavsiye ediyorum. Ben de kısa zamanda Robe Set yapacağım...

Tekrardan teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: EraserRoyal

Ellerin dert görmesin, oyun bilgi ve tecrübelerini paylaştiğin için teşekkürler.
    güzel konu fakat
    bard dan bahsedilmemiş.
    Wizard + Bard hızlı kasılabilcek bir char
    Wizard + Clericler genelde biraz daha sağlamlk için LA yı tercih edebilir
    Biraz Nadir olsa da Wizard+ warrior yapılandırmalarda var HA giymek için.
    bu arada Barda gelicek olursak
    Şuan oyuncular Bard ın skillerini kullanıp 90 levelde uygulasalar Cleric Halt etmiş olurdu
    İtem mall da satılanlar gibi %30 phy %33 mag attack artıran skilleri vardı. ( bütün party e )
    Guard tambour %50 leri görüyor 90 da ( kasılan moba göre bu mana tambour olarak da degiştirilebilir )
    Swiming march 90 da %100 ü görür.
    daha sayam mı

• quote:

Orijinalden alıntı: FeteLin0

güzel konu fakat
    bard dan bahsedilmemiş.
    Wizard + Bard hızlı kasılabilcek bir char
    Wizard + Clericler genelde biraz daha sağlamlk için LA yı tercih edebilir
    Biraz Nadir olsa da Wizard+ warrior yapılandırmalarda var HA giymek için.
    bu arada Barda gelicek olursak
    Şuan oyuncular Bard ın skillerini kullanıp 90 levelde uygulasalar Cleric Halt etmiş olurdu
    İtem mall da satılanlar gibi %30 phy %33 mag attack artıran skilleri vardı. ( bütün party e )
    Guard tambour %50 leri görüyor 90 da ( kasılan moba göre bu mana tambour olarak da degiştirilebilir )
    Swiming march 90 da %100 ü görür.
    daha sayam mı

Alıntıları Göster
    Tamamen ciddi ve içten bir şekilde üst konu olmasını rica ediyorum. Çünkü "aga hangi karakteri açayım?" diyerek konular açıp duran, forumu kirletmekten başka işe yaramayan kardeşlerimize veya gerçekten kararsız kardeşlerimize yardımcı olmuş olur.

Yetkililere sesleniyorum; Lütfen üst konu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Tamamen ciddi ve içten bir şekilde üst konu olmasını rica ediyorum. Çünkü "aga hangi karakteri açayım?" diyerek konular açıp duran, forumu kirletmekten başka işe yaramayan kardeşlerimize veya gerçekten kararsız kardeşlerimize yardımcı olmuş olur.

Yetkililere sesleniyorum; Lütfen üst konu olsun

Alıntıları Göster
    ust konu olsun bencede kurtuluruz

*** çar açsam ne açsam diye.

(be de yapmadım demiyorum ama abartılı yapmadım=

• quote:

Orijinalden alıntı: IcanFaint

ust konu olsun bencede kurtuluruz

*** çar açsam ne açsam diye.

(be de yapmadım demiyorum ama abartılı yapmadım=

Alıntıları Göster
    @ TheHitchhiker

Gerçekten yararlı bir paylaşım yapmışın.Emeğine sağlık

- BLADER rehberi özellikle bir harika

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ah ah sana diycek bişi bulamıyorum zaten
    anladın sen onu anlamadıysanda anlatırım msn de

@Meriç

rehber güzelde çok laf yapan olmuş

@ Gangar_Tr

kapıya dayanırken kale savaşlarında orda sana bladerin pek yararı dokunmayabilir

ama 1h warior / cleric olsun sana bless basar , ultimate screen basar , fence ler var
    çok güzel buffları var onlar sayesinde kapının yanında oturup çay demlersin içersin

int çarlar bladere tek atamaz demişsin 90 lvl full sunlu bladerin olsun bizimde 90 lvl full sun wizz/cleric
    sana pure offering atsın sen orda dmg deki sayıları okuyamazsın.

değil sana tek atmak o pure offerden sonra orda canlı yaşamı kalmaz hayat biter. Ot yetişmez orda.

ha diosun wiz gelsin full sunlu meteorla gene tek atar. hatta yere lava trap kurar oturur seni izler
    geldiğin gibi güm.

nuker diosun 90 lvl full sun nuker tek atarmı sana bilmem ama snowu bitene kadar rahatça öldürür.

madem armor-blader deyince aklına sunlu olsun diyorsun
    bütün serveri sunlu olarak kabul edeceksin

bütün üstüne sun set düşcekte astral immortal alcanda + bascanda blue ekliyim crit falan bascanda
    çok kolaydı zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

quote:

ah ah sana diycek bişi bulamıyorum zaten
    anladın sen onu anlamadıysanda anlatırım msn de

@Meriç

rehber güzelde çok laf yapan olmuş

@ Gangar_Tr

kapıya dayanırken kale savaşlarında orda sana bladerin pek yararı dokunmayabilir

ama 1h warior / cleric olsun sana bless basar , ultimate screen basar , fence ler var
    çok güzel buffları var onlar sayesinde kapının yanında oturup çay demlersin içersin

int çarlar bladere tek atamaz demişsin 90 lvl full sunlu bladerin olsun bizimde 90 lvl full sun wizz/cleric
    sana pure offering atsın sen orda dmg deki sayıları okuyamazsın.

değil sana tek atmak o pure offerden sonra orda canlı yaşamı kalmaz hayat biter. Ot yetişmez orda.

ha diosun wiz gelsin full sunlu meteorla gene tek atar. hatta yere lava trap kurar oturur seni izler
    geldiğin gibi güm.

nuker diosun 90 lvl full sun nuker tek atarmı sana bilmem ama snowu bitene kadar rahatça öldürür.

madem armor-blader deyince aklına sunlu olsun diyorsun
    bütün serveri sunlu olarak kabul edeceksin

bütün üstüne sun set düşcekte astral immortal alcanda + bascanda blue ekliyim crit falan bascanda
    çok kolaydı zaten

Alıntıları Göster
    Spyxxx
    Auto CAD
    BöğüAlp (Özel olarak)
    GhostTurk
    AurorAbream
    Fetelin0
    EraserRoyal
    JohnRambo'ya teşekkürler..

@Fetelin0
    Tamam dostum..
    Bir kaç arkadaşımdan da benzeri tavsiyeler geldi..
    Bunla uğraşacağım..
    Yani daha ayrıntılı yazacağım..

• quote:

Spyxxx
    Auto CAD
    BöğüAlp (Özel olarak)
    GhostTurk
    AurorAbream
    Fetelin0
    EraserRoyal
    JohnRambo'ya teşekkürler..

@Fetelin0
    Tamam dostum..
    Bir kaç arkadaşımdan da benzeri tavsiyeler geldi..
    Bunla uğraşacağım..
    Yani daha ayrıntılı yazacağım..

Alıntıları Göster
    Çok güzel olmuş gerçekten harika..Oyuna yeni başlayanlar için süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Vertigo.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: LastDestruction

Eyvallah hocam sen de sağol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenGar_TR

quote:

Orjinalden alıntı: umbaba

quote:

çok yararlı bilgiler var burda ama çoğu yer yanlış örneğin çin karakterleri için;

Yani defance ve offance olayı dengelidir..Ne anormal attacklar yaparlar ne de süper ötesi , yıkılmayacak kadar ölümsüz ve güçlü değillerdir..
    Full Sunlu Chinse STR charlar ölümsüzdür rahatlıkla 4 ve 5 vs1 yapabilirler bu glavie blade yada bow olsun yinede yıkılmazlar ama full sunlu europa char yıkılır. Chinse Str charlar +5 setleriyle bile tanklık yapabilir.
    ayrıca eu warriora tank demişsin evet tank ama 1 vs 1 de 2 vs 1e hiç bir eu dayanamaz.
    ARmor giyen Chinse Bladeye Nükerler tek atar demişsin sen galiba çok knight yada Cabal oynadın böyle bir saçmalık olamaz Blader armor da giyse Mag defansı vardır ve sağlamdır.aynı lvlde bir blade birde nüker getir bladenin üstü soyunuk bile olsa TEK A-T-A-M-A-Z galiba wizardla karıştırdın
    Eu charların kasılmasını imkansız gibi göstermişsin bir wizard 5 lvl altında rahatça kasılabilir yada bir roque 3 lvl altında rahatça kasılabilir.

Ne bu şiddet ?
    Adam Int'ler diye bir genelleme yapmıs . Neden hemen Ch Nuker olarak algılıyorsun?

dostum sen silkroadı bilmiyorsun galiba adamlar salak mı armor blade kasıyor nasıl osla tek yiyecek wizard kassın? haksızmıyım bladeri çok küçümsüyorsunuz çünkü kasmadınız oynamadınız yada hybir blade oynadınız bilmiyorsunuz, ben soyulduğumda npc setleriyle kasıp pwpe yapmıştım ne blue nede + vardı ama yinede tanklık yapıyordum , bu charın özelliği zor öldürme ama ölümsüz olmasın sakın? neden nükerler devamlı lord yada shatian kesiyor çünkü onların özelliği bu peki bladerin özelliği nedir hiç bişey bir int geliyor tek sallıyor evet siz haklısınız.

@TheHitchhiker dostum sana gelince seninde BLADE kasmadığın belli. sıradan silahlarla mı kasacak roque 3 lvl altında sen europa charların ne kadar item düşürdüğünü bilmiyorsun adamlar zengin çok rahat item düşüroyorlar bu bir gerçek o yüzden set sorunu olmaz rahatça +3 yada +5 set dizer.

ben öyle telafuz ediyorum beğenmediysen senin problemin NÜKER

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Ne bu şiddet ?
    Adam Int'ler diye bir genelleme yapmıs . Neden hemen Ch Nuker olarak algılıyorsun?

dostum sen silkroadı bilmiyorsun galiba adamlar salak mı armor blade kasıyor nasıl osla tek yiyecek wizard kassın? haksızmıyım bladeri çok küçümsüyorsunuz çünkü kasmadınız oynamadınız yada hybir blade oynadınız bilmiyorsunuz, ben soyulduğumda npc setleriyle kasıp pwpe yapmıştım ne blue nede + vardı ama yinede tanklık yapıyordum , bu charın özelliği zor öldürme ama ölümsüz olmasın sakın? neden nükerler devamlı lord yada shatian kesiyor çünkü onların özelliği bu peki bladerin özelliği nedir hiç bişey bir int geliyor tek sallıyor evet siz haklısınız.

Evet ben silkroad ı bilmiyorum.
    Adamlar salak.. Wizard kassın haklısın..Wizard kral aga.
    Blader ı küçümsüyorlar aga haklısın wizard a tek atar.
    Hay bir blade oynadık bilmioz.
    Sen 10 lv lere tanklık yapmışsın.Ok.
    Haklısın sakın o olmasın.
    ~~
    80 Lv Full Sun Blader vs 80 LeveL +9 Wizard Pvp .. Cap 80..
    Blader item mall dan alınan herşeyi alıyor.. Wizard da turnover max açık..
    Wizard tek atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

quote:

quote:

Ne bu şiddet ?

Evet ben silkroad ı bilmiyorum.
    Adamlar salak.. Wizard kassın haklısın..Wizard kral aga.
    Blader ı küçümsüyorlar aga haklısın wizard a tek atar.
    Hay bir blade oynadık bilmioz.
    Sen 10 lv lere tanklık yapmışsın.Ok.
    Haklısın sakın o olmasın.
    ~~
    80 Lv Full Sun Blader vs 80 LeveL +9 Wizard Pvp .. Cap 80..
    Blader item mall dan alınan herşeyi alıyor.. Wizard da turnover max açık..
    Wizard tek atıyor

Alıntıları Göster
    @Umbaba ; ne demişler böyle medyaya böyle demeç..
    Teşekkür ederim dostum..

• quote:

@Umbaba ; ne demişler böyle medyaya böyle demeç..
    Teşekkür ederim dostum..

Alıntıları Göster
    konuyu tüm aga ben ne acıcamcılar okumalı up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.