Şimdi Ara

HANGİ HOPARLÖR...WF 9.6-10.7 veya NS-555 NS-777.....RESİM EKLENDİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
12.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    <Bu toiği baştamn sona ve bazı kısımlarını tekrar rekrar okudum.

Benim de müzik serüvenim kısaca şu şekilde
    Elimdeki megaworks lar ile müzik dinlemek bir işkence oluyordu ve hifi ye geçmek istiyordum
    çok kısıtlı bir bütçe imkanı ve tek maaşla ev taksidi ödeyen birisi olarak hayallerim yğksek değil tabi
    İlk ilgilendiğim mediamark'ın rx365 anfi+ns777+444+333+216 lşık sub ve 130 tl lik pionner dvd
    bunun fiyatı 3000 tl ve beni zorlayacak ama hayalime yakın bir sistemdi.
    iki yıldır bu sistemi alabilmenin yollarını arıyordum. tabi bu arada yamaha 365 avr nin çok yetersiz olacağını 21 metrelik salona ns 777 lerin çok geleceğini falan biliyordum.
    Cd bankta sait beyle tanışınca herşey değişti ve bu seferde gözümü monitor audio rs8 ve ona uygun marants anfiye diktim
    tabi fiyatlar o biçim sadece ikisi 3800 tl ve hi-fi hayalimi iyisinden olsun ikli yıl sonra olsun diye hayalini kurmaya erteledim.

elelim sonuca 28 ekim perşembe mediamart bursa ikinci mapğazasının açılışında herşey değişti.
    yamaha ns 8900 kuleler+ rx365 nfi+merkez ve fronlar toplam sadece 999 tl bu inanılmazdı ve saat iki de son ürünü teşhir ürününü başka bir müşteri ile tartışarak aldım.

gelelim sorulara

1- nette ns 8900 ü neden fazla bulamıyorum. bu hoparlörler yeni mi , ne bileyim geçici mi neden

2- sistemle avryi değiştireyim mi?

herkese saygılar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.