Şimdi Ara

Hangi Haber Kanalını İzliyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir proje için hafta sonu hangi haber kanallarının ne kadar izlendiğini öğrenmem gerekiyor. 5 soruluk bu ankete katılırsanız bana çok yardımcı olursunuz. Şimdiden çok teşekkür ederim..

1) Hafta sonu televizyon izliyor musunuz? İzliyorsanız hangi haber kanalını seyrediyorsunuz? (NTV, CNN TÜRK, HABERTÜRK, SKYTÜRK 360, TRT HABER, CNBC E, BLOOMBERG HT, KANAL 24, TVNET, vs..)

2) Hafta sonu hangi saatler arası televizyon izliyorsunuz? 10:00-18:00 saatleri arası (Gündüz) , 18:00 ve sonrası (Gece) diye ayrılıyor.

3) Ne tarz programlar izliyorsunuz? (Belgesel, biyografi, yemek, seyahat, spor vs. )

4) İzlediğiniz programların isimlerini hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?

5) Haber kanalı izlemiyorsanız, normal kanalları yada spor kanalları izliyorsanız onların adını ve programın türünü yazabilir misiniz? ( Kanal D - Magazin, NTV Spor - Maç Yayını, STV - Belgesel vs.)

Anketin sonunda cinsiyetinizi, yaşınızı ve eğitim durumunuzuda yazarsanız çok sevinirim..

Vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim..

• Faydamız dokunsun.

1)NTV'yi tek geçerim.
    2)18:00 sonrası, yani gece.
    3)Haber kanalı özelinde konuşursak eğer genelde spor programlarına bakarım, duruma göre tartışma programları da ilgimi çeker.
    4)%100 Futbol(Rıdvan Dilmen-Güntekin Onay)
    5)Haber kanallarının yanında Star TV'deki film kuşağına, Atv'deki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına bakıyorum arada. Çok fazla TV izlediğim söylenemez.

Erkek-21-Üniversite Öğrencisi.
  • Türkçe haber kanalı izlemiyorum, anca deprem kar gibi haber varsa bi NTV yi falan açıp bakıyorum. Onun dışında Russian Today izliyorum internetten. Çoğu büyük olayı oradan öğrendim haber olarak, çok hızlı ve güzel bir kanal. genelde dünya haberlerini takip ediyorum.
  • BengüTürk Tv
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için diğer arkadaşlarında katılımlarını bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.