Şimdi Ara

Hangi GTX960M'li Monster ABRA Alınmalı ? - v4.1 / v5.1 / v6.1 (Videolu Sohbet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinize merhaba arkadaşlar ben Salih. Hazırladığım bu videoda GTX960M'li yeni modelleri ele aldım. Kendimce hangisi daha iyidir ya da hangisi nerelerde daha iyi iş görür gibi sorulara cevap verdim. Akıldaki temel sorulara cevap olması niteliğiyle. Sürç-i lisan ettiysek affola diyerekten iyi seyirler arkadaşlar

Değinilen Sorular

- 01:19 - ABRA A5 v4.1 Tasarımı
    - 03:01 - ABRA A5 v4.1 Teknik detaylar
    - 03:36 - GTX960m ve GTX860M Teknik karşılaştırma
    - 10:48 - ABRA A5 v4.1.1 Teknik Detaylar
    - 12:40 - ABRA A5 v4.1.2 Teknik Detaylar
    - 14:54 - ABRA A5 v5.1 Tasarımı
    - 16:45 - ABRA A5 v5.1 Teknik Detaylar
    - 21:41 - ABRA A5 v5.1.1 Teknik Detaylar
    - 23:08 - ABRA A5 v6.1 Teknik Detaylar ve Tasarım
    - 24:33 - Hangi Model ne için Tercih Edilmeli ? / Tüm Serinin Genel Değerlendirmesi
    - 26:32 - GTX960M vs GTX860M / Oyunlarda Hangisi Daha iyi ?
    - 31:17 - GTX960M Genel Değerlendirmesi / Ana Fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 15 Mart 2015; 1:03:09 >

• Gtx960min performansı ileriki dönemlerde artar mi ? Mesela güncellemelerden sonra felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia oyunlara özel sürücü optimizasyonlarını güzel yapan bir firma. Performans illa artar ama öyle radikal bi artış beklemek doğru olmaz diye düşünüyorum. Ortalama %3 ile %7 arası civarı olur oyundan oyuna, daha fazlasını beklememek lazım.
  • iSpeedy kullanıcısına yanıt
    Directx 12den ne kadar performans farkı doğar ?

• Yapılan testlerde NVIDIA'nin %170 civarı AMD'nin ise %400 civarı performans artışı yaşadığını okumuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

Yapılan testlerde NVIDIA'nin %170 civarı AMD'nin ise %400 civarı performans artışı yaşadığını okumuştum.

Allh allh bu directx 12 nasl bisey yaw hc bilmiym da

• Itinayla 5.1.1 + iPS ekran + 120 Gb m2sata ssd alınır. .
    Ayrıntılar aksama inşallah. .
  • Şimdiden hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 26 Mart 2015; 0:34:03 >
  • gtx960 işini görecektir. nvidia fanı falan değilim ama bugüne kadar amd'nin her zaman bir tık ötesinde olmuştur.
    Oyun destekleme konusunda ben hiçbir zaman nvidia'nın sıkıntı yarattığını görmedim bugüne kadar.Zira çoğu oyuna da sponsordur.
  • ips onceden 5 6 ms den yüksekti ama eskisi kadar değil simdi 2ms olanlarıda cıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chewrim

gtx960 işini görecektir. nvidia fanı falan değilim ama bugüne kadar amd'nin her zaman bir tık ötesinde olmuştur.
    Oyun destekleme konusunda ben hiçbir zaman nvidia'nın sıkıntı yarattığını görmedim bugüne kadar.Zira çoğu oyuna da sponsordur.

Aynen size katılıyorum. özellikle oyunlara destek ve sürücü güncellemesi konusunda oldukça ilerde bir firma. Zaten sektörde tekelligini ilan etmiş. Mühendislik birimleri de çok güçlü, istedikleri herşeyi yapabiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbox_

ips onceden 5 6 ms den yüksekti ama eskisi kadar değil simdi 2ms olanlarıda cıktı.

Var var olmasına da bu fiyat bandında onları kullanıldığını hiç zannetmiyorum.

• hocam bu 17.3" bilgisayarı koyacak çantayı nerden temin ediyorsunuz acil lazım
  • Ssiyah.inci S kullanıcısına yanıt
    Ürünü alırken ya da Birçok siteden 17.3" el ya da sırt çantası temin edebilirsiniz. Biraz araştırmanız yeterli olacaktır.

• Zaten hediye olarak gönderdikleri 15.6 inç lik çantayı bile kullanamıyorum sığmıyor sanki pc can çekişiyor içerde

• Hocam o hediye diye öyledir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ssiyah.inci

Hocam o hediye diye öyledir :)

Aynen öyle

• senin videoda v4.1.1 çıkarılabilir batarya gözüküyo sitesinde ise gömülü?
  • Gömülü olması bir sorun teşkil etmiyor gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.