Şimdi Ara

Hangi GTX 1080 Ti alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Gtx 1080 ti almayı düşünüyorum fakat model konusunda bir türlü karar veremedim. Zotac Gtx 1080 Ti Amp Extreme edition, Evga Gtx 1080 ti FTW3 ve Asus Gtx 1080 ti Strix OC Edition arasında kaldım hepsi için güzel şeylerde kötü şeyler de yazanlar var. Teknik olarak bilgisi yüksek arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revuxen -- 6 Mayıs 2017; 12:20:45 >

• Teknik bilgim yok ama zotac gtx 1080 ti extreme i takip ediyorum amazon stoğu aç son belki alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Testlere bakarak buna karar verebilirsin. Çok da fazla performans farkı olacağını zannetmiyorum. Uygunsa gelen birini alabilirsin. Uyguna almak için Amazon.com/de'yi takip edebilirsin.

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Kartı zaten amerikadan getirteceğim, 3DMark testlerinde en iyi zotac gözüküyor ama genel marka kalitesi olarak forumlarda zotac' a çok fazla giydirmişler. Kalitesinden şüphe eder oldum daha önce kullanmış olduğum bir marka da değil çünkü...
  • revuxen kullanıcısına yanıt
    Taş gibi kart gözü kapalı alırım. 1050 kullanıyorum şu an. 1070 de kullandım

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Zotac mı kullandınız?
  • Hepsi 1080ti. Yani hepsi az çok ayni seviyelerde olacaktir overclocklandiginda. Arada %2 fark en fazla olur. Oda silikon kalitesi şansina bakar. Markalar arasi bir fark degildir. Dedigim gibi gpu kismi zaten ayni. Sogutma desen yine arada en fazla birkac derece fark olur. 75 derecenin altinda kaliyorsa hepsi uygundur. Belleklere bakmak lazim. Bazi markalar cok overclocklanmayan bellekler kullanabiliyorlar. Hangi markanin belleklerini kullandigina ve o bellegin iyi overclocklanip overclocklanmadigina bakin. Kac derecede calistigina bakin. Bunlar uygunsa gorunusu hos geleni alin. Veya fiyati uygun olani alin. Dedigim gibi ozunde hepsi ayni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 6 Mayıs 2017; 14:46:10 >
    Evet. Halen 1050 kullanıyorum

• Ftw3 aralarında en iyisi, overkill bir ürün.

• teşeşkkür ederim yorumunuz için evet genellikle hepsi aynı gibi benchmark testlerde aralarında 1-3 fps oynuyor ve sıcaklık genelde 68-70 derece aralarında dolaşıyor. Sadece zotac 3dmark testlerinde bir tık önde gibi duruyor. Aslında dediğim gibi niyet ettiğim Zotac fakat forumlarda yerin dibine sokmuşlar. Hangi GTX 1080 Ti alınır?Hangi GTX 1080 Ti alınır?

Kartin standart frekanslarinin yuksek olmasi o karti iyi yapmaz. Dedigim gibi overclocklayinca butun 1080ti lar aynidir. Slikon kalitesi şansina gore iyi olan kazanir. Benchmarklar umrunuzda bile olmasin. Zotac kotuyse kotudur. 3dmark skoru bunu iyi yapmaz. Sikintili kartsa almayin ama yanlis hatirlamiyorsam zotac uluslararasi garanti veriyor oyle bir guzel yani var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 6 Mayıs 2017; 14:54:21 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Bende öyle diyordum hatta şuanda da Evga Gtx 1080 FTW kullanıyorum ve çok beğendim evga markasını. Testlerinde biraz fazla gürültülü olduğundan bahsediyorlar rpm olarak yüksek çalışıyormuş ve Evga Gtx 1080 ti SC2 modelinden bir farkı olmadığını söylüyorlar. Soğutmaların büyümesine rağmen hala ince kalan (diğerlerine nazaran) tek kart :)
  • 2+3 olarak 5 yıl garanti veriyor diye biliyorum fakat uluslararası mı onu bilmiyorum.
    Gigabyte windforcelar da ufak sayilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.