Şimdi Ara

Hangi Elektronik Sigara Daha Iyi ??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
163.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum reklamcı dolmuş arkadaş.. Güvenip almayın bu sitelerden.. Çok türedi bu tiplerden artık forumda. Her türlü üründe bu tarz tipler pazarlama yapıyor sanki kullanıcıymış gibi..
  • Kardeşim ben ne satıcıyım ne reklamcı..
    Kendi hayatımdan ve bu sigara illetinin zararından kurtulma şansımdan bahsettim. Ama siz herhalde tütün piyasasından gelir sağlayan bir kişisiniz ki bu şekilde bir eleştri getirmişsiniz.. Üzüldüm.
  • Ayrıca dünyanın bu konudaki en büyük forumuna yazdığım mesajı incelerseniz. Reklamcı veya satıcı olmadığımı daha iyi analayacağınıza inanıyorum.

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/new-members-forum/341664-hi-i-am-turkey-3.html
  • Hayatımda bu kadar kazıkçı bir site görmedim. Keza Türkiyede esigara satan bütün siteler de yaklaşık bu fiyatlara satıyor.
    http://yapaysigara.com/elektronik-sigara-ce6-ce5-ce4/ce6-clearomizer-elektronik-sigara

Amazon.de fiyatı :
    http://www.amazon.de/Original-Joyetech-eGo-C-Starterset-eGo-T-Nachfolger/dp/B007H659WE/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1354720877&sr=8-11
  • Çok iyi araştırmak gerek o kadar çok kazıkçı site varki arada düzgün çalışanları tenzih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Hayatımda bu kadar kazıkçı bir site görmedim. Keza Türkiyede esigara satan bütün siteler de yaklaşık bu fiyatlara satıyor.
    http://yapaysigara.com/elektronik-sigara-ce6-ce5-ce4/ce6-clearomizer-elektronik-sigara

Amazon.de fiyatı :
    http://www.amazon.de/Original-Joyetech-eGo-C-Starterset-eGo-T-Nachfolger/dp/B007H659WE/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1354720877&sr=8-11

Aynen katılıyorum.Türkiyede çok yüksek fiyatlar lakin yurtdışından gelirmi gelmezmi gümrükte kalırmı kalmazmı bilemedim o nedenlewww.elektroniksigara.mobi sitesinden aldım şimdilik memnunum bakalım .
  • Bu dünyada bırakacağın onca şey varken neden önce sigara
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Bu dünyada bırakacağın onca şey varken neden önce sigara

++++++
  • cidden kullanıpda faydasını gören arkadaşlar var mi ¿¿¿

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizmajosef

cidden kullanıpda faydasını gören arkadaşlar var mi ¿¿¿

daha önce sigarayı bıraktığımda fizyolojik olarak ne hissettiysem elektronik sigara içmeye başlayı sigarayı bıraktığımdan beri aynı şeyi gissediyorum. merdiven çıkmak olsun sabah dinç uyanmak olsun. Zaten kaliteli ürünler tamamen bitkisel malzemeden hazırlanıyor bu nedenle ben faydasını gördüm diyebilirim . ayrıca salonda tv karşısında odayı kokutmadan sigara içme keyfine vardım
  • babam da var bi tane pastırma gibi kokuyo niyeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Céм

babam da var bi tane pastırma gibi kokuyo niyeyse

doğru likiti kullanması gerek çünkü e likit pastıma gibi kokmaz sadece doğru likiti tavsiye edebilirsin. Flavourart tavsiye ederim. ben kullanıyorum birebir sigara tadı ve çeşitli aramolar kokuyor. birebir meyve kokusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar

quote:

Orijinalden alıntı: Céм

babam da var bi tane pastırma gibi kokuyo niyeyse

doğru likiti kullanması gerek çünkü e likit pastıma gibi kokmaz sadece doğru likiti tavsiye edebilirsin. Flavourart tavsiye ederim. ben kullanıyorum birebir sigara tadı ve çeşitli aramolar kokuyor. birebir meyve kokusu

valla anlamam ki ben likit falan nedir
  • Bende C9 var dört gün oldu alalı. Daha bir tane sigara içtim denemek için, midem kaldırmadı. Likitlerin içerisinde sigaraya karşı sizi uzaklaştıran maddelerde var sanırım. Ben memnunum sanırım sigarayı bir kaç aya bırakırım. Bu makineyide içerisine nikotinsiz aromalar koyup keyfine kullanacağım.

Birinci ay 24 mg kullanıyorum ben.
    İkinci ayda 18 mg kullanacağım.
    Üçüncü ay 10 mg sonra 0 mg ile keyif içinde devam inşallah.
  • Reklam harici araştırma bekliyoruz.
    Reklam yapacak olan olursa da adam akıllı yapılsa çok iyi olur.
    Nedenlerini, kıyaslamasını rekabet sebeplerini yazsalar çok iyi olacak.

Bu arada neden elektronik sigara yasak?
  • www.dx.com çin sitesi burda vardı en fazla 20 tl dir araştır bi
  • Ben iki aydır kullanıyorum. Gayet de işe yarıyor. Doğru batarya ve doğru atomizer seçmek çok önemli. Atomizerlerin çalışma mantığı aynı. İpek ipliklerin içinden geçtiği bir resisdans var, pil ile düğmesine bastığınız anda bu resisdans ısınıyor ve likiti hızla buharlaştırıyor. Yani aslında bunlar buhar üreten vaporizatör denen aletler... Resisdansın kullanıma bağlı dayanma süresi önemli, en fazla bir ay kadar gidiyor....
  • İçine koyulan tüpe çok dikkat etmeniz gerekiyor, çin mallarından uzak durun. Sigaradan daha zararlı onlar
  • Çalıştığım şirkette 10 a yakın kişi aldı. Markasını bilmiyorum ama çin malıydı sanırım 50 TL'den aldılar. Başka biri ise 300 küsür verip aldı. Ama fark hemen hemen hiç yok gibi.

Alet sadece içine koyduğunuz sıvıyı yakmaya yarıyor. Orj. de aynı işi görüyor çin işi çakmalarda. Sonuçta hepsinde içerik aynı.

Önemli olan kullandığınız sıvı. Likid'i çin malı almayın. Söylediklerine göre flavour mu öyle bi marka var o kaliteliymiş. Meyvelileri var falan.

İnş hepiniz bırakırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

Çalıştığım şirkette 10 a yakın kişi aldı. Markasını bilmiyorum ama çin malıydı sanırım 50 TL'den aldılar. Başka biri ise 300 küsür verip aldı. Ama fark hemen hemen hiç yok gibi.

Alet sadece içine koyduğunuz sıvıyı yakmaya yarıyor. Orj. de aynı işi görüyor çin işi çakmalarda. Sonuçta hepsinde içerik aynı.

Önemli olan kullandığınız sıvı. Likid'i çin malı almayın. Söylediklerine göre flavour mu öyle bi marka var o kaliteliymiş. Meyvelileri var falan.

İnş hepiniz bırakırsınız.

valla dostum nedense aldığım tüm çin işi ürünler birkaç güne bozuldu sonra elektroniksigara.net sitesinden bir ürün aldım Red Kiwi marka 2 ay oldu halihazırda kullanıyorum memnunum . yani bence orjinal ürünle çakması arasında fark var .Sna flavourart likit konusunda tamamen katılıyorum çok kalite bir likit tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.