Şimdi Ara

Hangi ekran kartını almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar benim bir sorum olcaktı ben 5 sene once aldığım pc ye ekran kartı almak istiyorum hangi ekran kartını destekler acaba şimdiden teşekürler

pc özellikleri:300w psu anakart ise foxconn G41/MXE teşekkürler

• pc tüm özelliklerini yaz ona göre yardımcı olabiliriz
  • Psu 12V kanalindan verilen guç , anakart , ram ve işlemci bilgilerini vermelisin. Bir de bütçe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2GB RAM
    İntel Pentium dual core E6500
    32 BİT
    Ekran Kartı HD4350

psu 12V ne oluyo anlamadım
  • yardım edicek yokmu ?
  • 2 nci el 5770 alabilirsin
  • Hocam anakarta uyarmı prolem yaratmaz demi ?
  • Birde hocam vatan dan alıcamda orda 5570 var o uyarmı
  • Beyler lütfen yardım edin 2ci el almak istemiyorum ?
  • PCIe destekliyor, dolayla çok eski agp kartlar hariç tüm ekran kartları desteklenir. Yani bütçeniz ne kadar, ona göre yardım edelim. Düşük bütçe varsa 5770 olabilir.
  • Hocam gec cevap için ozur bütçem 150 ye kadar yolu var ben sadce 2.ci el almak istemiyorum ve psunun sotun çıkarmasından korkuyorum

Birde hocam 6570 iyimidir benim pc ye uyarmı teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vedat Tuğtekin -- 3 Mayıs 2014; 13:47:22 >
  • 6570 olabilir 7730 olabilir başka da pek seçeneğin yok.pcie3 olayına takılma 1.1'e kadar geriye dönük uyumu var.anakartın g41 çipset desteklemeyecek kadar kötü değil 7730 da düşünebilirsin 150 liraya Vatan'da mevcut.oturduğun yerde vatan varsa götür kasayı dediğim iki karttan istediğini taktır çalıştığını gör.güç kaynağın zayıf olduğu için 5770 olmaz ki ikinci el istemiyorum demişsin zaten.sıfır 6570 7730 olur bunlar az güç çeken kartlardır.
  • saolun o zaman 7730 alıyorum bostancıdayım zaten boscancı vatana götürürüm denetirim hepininze teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.