Şimdi Ara

Hangi cins köpeği sahiplenmeliyim?(ilk deneyimim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce hiç köpek bakmadim zaten korkarımda yavru harici hiç sevdiğimi hatırlamıyorum. Arkadaşımın abisi dogo aldı yavru bikaç gün ona baktım ve bende heves ettim. Maddi durumum yeterli. Alacağım yavruya 2 3 ay kadar evimizin teras katında daha sonrasında ise sanayideki fabrikada yer ayarlayıp arka bahçeye koyacağım. İlerde sıkılsam bile 17tane işçi var her zaman onunla ilgilenen birileri olur ben yokken. İlk olacağı için korkularım var tabiki hevesim kaçarsa hayvanı fabrikaya hapsetmek istemiyorum yeri gelince park bahçe dolaştırmak istiyorum. Sizce hangi cins bana uygundur? Şuan aklımda dogo veya rotvaydır var ama beni yerler mi diye tırsıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algorist2 -- 4 Ekim 2017; 11:23:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hevesle köpek alma bence gerçekten ilgilenebileceksen al bir de rot veya dogo ilk köpek için zordur alman çoban köpeği senin için iyi bir seçim olabilir.
  • 20 yıl köpek baktım (10 sene boxer,10 sene rottweiler)
    köpek heves için bakılmaz ciddi anlamda hayvan sevgin varsa ve yerin müsaitse bakmalısın
    Rott ve dogo bakımı kolay değildir
    Özellikle rott çoban köpeği olduğu için geniş alan ister ve günlük sporunun yaptırılması gerekir
    Ve de evcil yetiştirilmesi gerekir eğitim şarttır
    Aksi durumda doğası gereği saldırgan olup istenmedik sonuçlar yaratabilir
    Ama yeterli bir eğitim ve sevgiyle inanılmaz bir bekçi köpeği olur bulunduğu ortama yabancı biri giremez
    Syg
  • Bir heves uğruna köpek alma.

bu yazıyı okumanı öneririm;
    https://dikkatkopekvar.org/kopek-sahibi-olmaya-hazir-misiniz-once-okuyun/

Tahmin bile demeyeceğin çok büyük bir sorumluluktur bir canın sorumluluğunu almak.
  • Günde en az 3 saat gezdirip oynıyacaksan bull terrier
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.