Şimdi Ara

Hangi cep telefonunu almalı? Canlı Yayın Tekrarı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jrbacktoback

abi iyi günler.İphone 5SE mi 6s mi alınmalı..ekran boyutu okadar önemli degil..6s te 5se nın ekran boyutu ideal benim için. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. teşekkürler

%SE 6s'ye göre kücük ekran ama pil ömrü cok fazla.

• Forum üzerinden çok daha yüksek kalitede izleyebilirsiniz demişsiniz de, forumdaki video oynatıcı tam ekran konusunda problemli. Zira tam ekran tuşuna basıldığı zaman video tam ekran olmuyor sadece bir buçuk katı büyüklüğüne çıkıyor.
  • asıl fiyat/performans telefonları hep unutulmuş.

• 699 TL Ye vatan bilgisayardan P70 aldım. Bu fiyat segmentinde gm 4g yi birinci sıraya koyup, lenovo P70 in adı bile anilmadi. Çok kötü tercih yapmışım galiba.

• Lonovo Vibe P1 mi GM 5plus mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Kim ne derse desin lumilar hem fiyat hemde kalite bakımından en iyisi.Windows 10 dan sonra markerinde uygulama patlaması oldu.Android uygulamalarıda wpde çalışabilecek.Ondan sonra lumia fırtınası başlayacak.Dandik telefonlara verilen paranın yarısına adam gibi kaliteli lumilar var.

MS android emulasyonu projesini iptal ettigini resmi olaak duyurdu. Magaza da hala tamtakir. Nerede yasiyorsunuz siz, gezegen olarak dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Yeni cikmis hicbir telefonu almamaliyiz. Evet almamaliyiz. Her yeni cikan cihazda fiyat biraz daha artiyor. E firmalar da bakıyor oh ne guzel millet aliyor. Daha cok kitliyorlar. Ornek veriyorum sana simdi. S7 ile yapip da s6da yapamadığın ne var? Ya da tam tersi? Alma olmezsin yahu. Tabi en son cikan bende olsuncu degilsen. Sen almadıkça fiyatlar dusecek. Alma!

2. elde LG G2 400-450 TL. Herseye de yetiyor. Gece yarisi SLR foto cekecem diye derdin yoksa o kadar para verilmez telefona.

• quote:

Lonovo Vibe P1 mi GM 5plus mı?

+1
    Bunu ben de merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuneytBora

quote:

abi acil cvaba ihtiyacım var yarın telefon alıyorum iphone 6s mi samsung 7 edge mi?

İki telefon da işletim sistemi olarak çok farklı malesef ben daha once androidte kullandım iphone nun birçok farklı modelinide şimdi o yada bu demicem hangisi hoşuna gidiyorsa onu al fakat şuan iphone 6s plus 64 gb kullanıyorum . Tavsiyem ipgone alırsan en az 64 gb olan bir modeli al.

6s den şaşmam hocam bence şuan samsung kullanıuorum ama pişman oldum 1 ay içinde hemen 6s e geçcem o güncelleme destegi için bile apple alınır Hocam s7 edge 3300 6s 64 vatanda computer de de 3300 olması lazım karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 999 liraya Mediamarkt'tan Lenovo A7010 aldım.

-mtk 6573

-mali t-720

-2 gb ram

-5.5 full hd ekran

-13 mp isocell arka, 5 mp ön kamera

-3300 mah li-po batarya

-Ön yüzde stereo 2 hoparlör 2*1.5 watt

-Wolfson WM8281

-Parmak izi sensörü

Vs..

O fiyata müthiş iş.

• Lg g flex 1099 tl hepsiburada satılıyor. sd 810 kullanıyor bence en iyi fiyat performans telefonu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.