Şimdi Ara

Hangi araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sınırlı bi bütçeyle araba alacam max. 4milyar önerilerinizi bekliyom :)

• aman koç'a bulaşmayın da ne alırsanız alın.
  • hoca ben beko da çalışıyom :)
  • doğan görünümlü şahin
  • Arkadaşım 4 milyar'a çok zor.
    Ama söyleyeyim bari bir şey :-)
    1998 model 1.4 Broadway.
    Bu model senin o paraya alabileceğin MAX araba.
    Öyle Şahin falan alma. Kullanırken adamı gıcık ediyor.
    Ha Broadway etmiyor mu. O da ediyor :-) Şahin kadar değil.
  • Yaw Lada Samara kullanan, bilen, duyan var mı? Nasıl bir araba? Tüketim, parça fiyatı falan. İkinci elde satarken para etmediği dışındaki bilgiler lütfen
  • lada samara ortadirek için yeterli tofaş alacagınıza lada alın daha iyi artık sanayilerde çıkma parçaya ragbet daha çok mlum ekonomik kriz parça bulmakta zorluk çekmezsiniz yan sanayi parça üretimi var nerdenmi biliyorum otomotiv sektöründeyimde ondan
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Linguist</i>
    <br />Yaw Lada Samara kullanan, bilen, duyan var mı? Nasıl bir araba? Tüketim, parça fiyatı falan. İkinci elde satarken para etmediği dışındaki bilgiler lütfen
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Direksiyonu kütük gibi, sana kas yaptırır :) Ama yol tutuşu, ilk ve ara hızlanması ve yakıt tüketimi(Şahin, Doğan'a göre çok az) motoruna göre iyi. Parçaları genelde bulunuyor ve fazla pahalı değil. Anlayan usta bulmakta fazla zorluk çekmezsin. Motor ve yürüyen aksamı başarılı ve dayanıklı. Ancak karoseri işçiliği ve malzeme kalitesi çok zayıf. İlaveten orjinal lastikleri sert hamurlu ve orijinal jantları zayıf, yani değiştirmen lazım, yoksa çabuk yamuluyorlar ve balans tutmuyorlar. Uzun yol sürüşlerinde hızı fazla hissettirmiyor ve fazla da yormuyor ama gürültü problemi olabilir. Dersimize burada son verirkeneee... [bye]

• ençok satılan en iyisidir
  • Woodpecker ve Kemalhırca,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Yaza alacağım bir tane galiba.
  • lord of world broadway i dediğin fiyata bulursam hemen alırım valla :) 95 springler 4,5 civarı onları düşünmeye başladım son zamanlar ama haftaya bi paar gidip bakacam..
    linquist lada çoğu insanın ik arabası ama çevreden aldığım bilgilere dayanarak sana renault öneriyom. bende onda karar kıldım. ama tabe ucuzluğuda cabası..
  • Bilmiyorum...
    Babam 2000 de 3200$'a almıştı.
    Daha laylonları üstünde idi.
    Kullanan adamın ailesi arabayı aldıktan sonra trafik kazasına kurban gitmiş[başka bir araba ile]
    Adamda araba kullanamam uzun süre demiş.
    Babam da o zaman bana sat demiş nasıl olsa kullanmayacan.

Yani demem o ki..
    Şimdi o arabalar 5 yıllık.
    4.5 milyar'a bulman lazım.
    Ancak onunda direksiyonu rahat değil pek.
    Tabii tutupda şahin ile kıyaslayınca ii'dir.
    Tipide hoş. Lada gibi gıcık değil.
  • ok lord of world saol tavsiyelerin için. piyasa araştırmalarımız sürüyo :) aliim arabayı baklava alcam foruma :)
  • Hani nerde kaldı baklavalarımız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.