Şimdi Ara

Hancock (2008) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
8.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fragman güzel efektler falan güzel duruo hadi hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

evt yeni yılda birde "nicholas cage" ile birlikte fantastik bir film çekiyormuş

İyi gider Nicholar Cage ile..
  • cidden güzel ve ilginç bir yapıma benziyor
    will smithi enemy of the state filminden bu yana cidden çok beğeniyorum
    hem aksiyon hem romantik hem de komedi filmlerinde üst düzey performans gösteriyor
  • Will Smith gene çevirir bu filmide . Sağlam gözüküyor ya bakalım beklemedeyiz
  • Will smith in diğer oyunculardan farkı -bana göre- hem komediyi , hem romantizmi hem de aksiyonu oynayabilen ve bunlara rağmen her rolü sindirebilen bir oyuncu . Tabi fiziksel artılarının rolüne olumlu etkilerinide görmezden gelemeyiz
  • ne zaman gelir.?
  • i am legend kadar olmasada çok iyi iş yapar. Zaten Will Smith oldumu gerisi yalan
  • bu ne lem böle
  • güzel filme benziyor
  • fragmanına bakacak olursak güzel bir will smith filmi daha bizi bekliyor merakla beklemedeyiz.
  • sakar şakirin süperman versiyonu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

sakar şakirin süperman versiyonu.

• quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Bu yıl hakikaten will smith bir sürü film çevirdi. Hepsi de güzele benziyor.

Hancock'un konusu farklı biraz. Hancoc yani will smith bir süper kahraman ama öyle süperman ya da batman gibi ne kimliğini gizliyor ne de garip garip kostümler giyiyor falan. Normal bi vatandaş gibi giyiniyor. Herkes kim olduğunu biliyor.

Güzel bi hikayeye benziyor. İzlenilesi bir film gibi.

Bunların yanısıra fragman çok hoşuma gitti espri dolu bir film olacak galiba. Kahramanımız böyle hayatı boşlamış gibi peşmurde dolanıyor etrafta bankta yatıyor falan güzel olur bu ya güzel Ama daha yaza çok var 2008 e yeni girdik. film post prodiksiyon halinde belki ertenelebilir bile belli olmaz.

• görsel efektler etkileyici duruyor bu arada will smith in filimde giydiği jordan retro ayakabısının aynısı bende de var şok oldum ayakkabıyı görünce sırf bunun için izleyebilirim filmi
  • son 2-3 yılda harbi çoştu ya Will Smith.cidden mükemmel oynuo
  • turkiye gosterim 15 ağutos :(

kaynak IMbd.
  • Neden Will Smith gibi adamı ikinci sınıf fantastik aksiyonlarda harcarlar anlamış değilim. Bu adam dünyayı bir kere kurtardı, o da Kurtuluş Günü'nde. Men In Black falan modası geçen şeylerdi. Devlet Düşmanı, Ali, Umudunu Kaybetme gibi filmlerde hayran kalmıştım Will Smith'e. I'm Legend'dada oyunculuğu iyiydi ama film piyasa filmiydi. Anlaşılan Hancock'ta öyle olacak. Koy efektleri tozu dumana kat al sana film. Peki nolacak? 1-2 sene sonra unutulacak. Oysa devlet düşmanı bunca sene sonra unutuldumu? Umudunu kaybetme unutuldumu? Muhammed Ali unutuldumu? Bu adamı harcıyorlar bence. Tıpkı Nicolas Cage gibi. Next, Ghost Rider falan. Bakalım kim yanılacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: De-Niro

Neden Will Smith gibi adamı ikinci sınıf fantastik aksiyonlarda harcarlar anlamış değilim. Bu adam dünyayı bir kere kurtardı, o da Kurtuluş Günü'nde. Men In Black falan modası geçen şeylerdi. Devlet Düşmanı, Ali, Umudunu Kaybetme gibi filmlerde hayran kalmıştım Will Smith'e. I'm Legend'dada oyunculuğu iyiydi ama film piyasa filmiydi. Anlaşılan Hancock'ta öyle olacak. Koy efektleri tozu dumana kat al sana film. Peki nolacak? 1-2 sene sonra unutulacak. Oysa devlet düşmanı bunca sene sonra unutuldumu? Umudunu kaybetme unutuldumu? Muhammed Ali unutuldumu? Bu adamı harcıyorlar bence. Tıpkı Nicolas Cage gibi. Next, Ghost Rider falan. Bakalım kim yanılacak.

haklısın ama bu zamanda herşey para için be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaqshuqa -- 5 Ocak 2008; 4:31:12 >
  • Acayip bir film :D Bu tam bir dangalak. Ne adam gibi uçmasını biliyor, ne adam gibi işini görüyor. Fragman'ına bakarsanız görürsünüz ki büyük bir balına karaya çıkmış, bizim hancok da bunu güya kurtaracak ya atıyor denize, ama gidip balık teknesinin üzerine atıyor :D

Güya polislere yardım edecek uçarken levhalara çarpıyor ve polis arabalarını etkisiz hale getiriyor Kesinlikle izlenmesi gereken bir film
  • bayaha matrak bi yapım..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.