Şimdi Ara

Halo Reach

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Live üzerinden reach satın alsam indirebilirmiyim xbox a? Demosunu denedim ancak onu indirmiyor.

paramız yanmasın boşuna bilen varsa süper olur. teşekkürler..

• Bunu yakın zamanda indiren biri cevaplasa daha doğru olur ama bnce sorun olmaz iner diye düşünüyorum
  • Kutulu fiyatından daha pahalı diye hatırlıyorum.. Gerek yok..
  • oyunları dijital olarak almak her zaman daha avantajlıdır, vpn kullanarak reach dahil games on demandda satılan bütün oyunları alabilirsiniz.

vpn'in nasıl kullanılacağı bu başlıkta detaylı anlatılmış:http://forum.donanimhaber.com/m_35796910/tm.htm
  • Dijital olarak almanın neresi avantaj?

Oyunu elden çıkartmak istersin çıkartamazsın.
    Satsan satamazsın.
    Takas yapamazsın.
    Arşiv yapamazsın.
    Fiyatı kutuluya oranla çok yüksek.
    Net hızın düşükse yüklemesi çok uzun sürüyor.

Eee ne kaldı geriye. Dijital download olayına her zaman karşıyım ve karşı olmaya da devam edeceğim. PC deki Steam den de oldum olası nefret etmişimdir zaten.
  • dijital download sadece 2 tane artıya sahiptir. birincisi bizim spotcuya gelmemiş, markette bulamadım oyunu derdin yok. Hızlı internetin varsa hemen indirir oynarsın. 2. artı ise dvd tak çıkar derdi yok. Bu kadar yani başka özellik yok sadece alınacaksa bu artılardan alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Dijital olarak almanın neresi avantaj?

Satsan satamazsın.
    Takas yapamazsın.
    Arşiv yapamazsın.

Eee ne kaldı geriye. Dijital download olayına her zaman karşıyım ve karşı olmaya da devam edeceğim. PC deki Steam den de oldum olası nefret etmişimdir zaten.

oyunun fiyatı pahalı ise lüzumsuz ve masraflı ama ebay'den alan wake kodu aldım 13 liraya denk geldi.kutulu alsam kargo+havale maliyetiyle 40-50 lira arasına gelicek.satmak istesem 30 liraya anca.
    yani eski oyunları fiyatı çok düşmüş oyunları oynamak için iyi diğer türlü kötü.

• Ben gears of war almıstım daha yurt dısından alısverıs konusunda bı bılgıye sahip degıldım sımdı olsa hayatta almam ama hıc bı sorun cıkmadı yukledı actım oynadım problemsız... Halada oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Dijital olarak almanın neresi avantaj?

Satsan satamazsın.
    Takas yapamazsın.
    Arşiv yapamazsın.

arşiv nasıl yapılmıyor ki? steamde yüze yakın oyunum var arşivden sayılmıyor mu? şahsen 50-100 tane kutulu oyunu yan yana dizmektense hepsine tek bir hesaptan ulaşmayı daha cazip buluyorum. dijital downloadın avantajlı yönü şudur: oyun piyasasının olmadığı, her oyunun kolayca bulunamadığı hatta son düzenlemeyle yurtdışı alışverişinin neredeyse yasaklandığı ülkemizde oyunları abdde yaşayan biriyle aynı fiyata alma şansına sahibiz, oyunun medyasının kaybolma, çizilme bozulma derdi yok, aldığın oyunu gecenin bir yarısında indir-oyna kargo bekleme-kargo parası yok, konsolumu başka bir yere götürmek istesem oyunları hddde taşımak dvdlerle cebelleşmekten çok çok daha rahat. bence xbox livedeki god tam bir maden keşke psnde de aynı şekilde olsa oyunlar tek oyunu kutulu almakla uğraşmam. satma yada takaslama konusunda malesef haklısın dijital download 2. el ve takaslama olayını tamamen bitiriyor ama oyunlara kolay ulaşabildiğim sürece bunu pek dert etmiyorum. beğenelim yada beğenmeyelim oyunların-filmlerin gelecekteki dağıtımı büyük ölçüde internet üzerinden yapılacak, gidişat bu yönde bu saatten sonra da bunun önünü almak mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: EfecanUysal

Ben gears of war almıstım daha yurt dısından alısverıs konusunda bı bılgıye sahip degıldım sımdı olsa hayatta almam ama hıc bı sorun cıkmadı yukledı actım oynadım problemsız... Halada oynarım

VPN'siz indirdim deme sakın. VPN ile indirdiysen o başka tabi.

Ben de VPN ile Dirt almayı düşünüyorum bakalım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Ben gears of war almıstım daha yurt dısından alısverıs konusunda bı bılgıye sahip degıldım sımdı olsa hayatta almam ama hıc bı sorun cıkmadı yukledı actım oynadım problemsız... Halada oynarım

Valla bi 4 saat 5 saat bi sure ıcınde inmisti

• benim alan wake yarım saat'e inmişti.
  • arkadaşlar live üzerinden satın alınan hangi oyunlar vpn gerektiriyor,hangileri direk indiriliyor bilgisi olan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 30 Mayıs 2011; 21:23:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

benim alan wake yarım saat'e inmişti.

VPN mi normal mi ? Yarım saat ne demek şirketlerde kullanılan internet baglantısı gıbı mubarek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Valla bi 4 saat 5 saat bi sure ıcınde inmisti

VPN ile mi indirdin ?

• Merhaba,ben de alan wake ebay den kodunu almıştım ,hala oynuyorum.Yalnız sizlere bir sorum olacak,bu oyunları yüklediğimiz hdd bozulursa ne olacak.
  • Orjinal hdd kolay kolay bozulmaz merak etme.
  • Livedan aldıgın bısey account yasadıgı surece senındır. Yanı ne zaman o accounttan gırsen tekrar aldıgın oyunu bedava ındırebılırsın...
  • Bölgesel engel var
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Bölgesel engel var

Her oyunda var hemde.

VPN şart malesef.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.