Şimdi Ara

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.347
Cevap
27
Favori
101.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam yorumun için. Zaten warzone modunu kastetmiştim yorumumda da o kısım için belirttim. Ben Battlefield mantığında araç kullanımı olan geniş haritalı multiplayer modlarını sevdiğim için veya warzone modu da genel olarak çok sevildiği için bence infinite oyununda da olacaktır. O yüzden sormak istedim bu sefer warzone için de adaletli bir sistem yapsınlar diye. Oyundaki performansın kadar level atlayıp o level'a göre ekipman veya araç seçmek çok daha mantıklı ve adaletli bence. Para verilen şeyler sadece kozmetikler olmalı. Halo her oyun modu için adaletli olmalı aslında tüm multiplayer oyunlar için geçerli bu. Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam35tr kullanıcısına yanıt
    Hocam senin bu dediğin zaten big team battle modu oluyor direk :) O zaten Halo'da her zaman olan bir mod araçlarla ve büyük haritalarda oynadığın ve herkesin eşit başladığı bir mod ki Halo 5'e kadar oyunun en popüler modlarından birisiydi. Halo 5'de warzone'a ağırlık verdikleri için BTB zayıf kaldı haritalar çok sönüktü.Infinite'de bence BTB'ye özel haritalar ile tekrar bu moda yöneleceklerdir çünkü community'nin en favori modlarından birisi klasik slayer'dan sonra. Warzone ise daha çok action sack'in büyük haritalarda oynanan versiyonu gibi.Halo 5'de ben microtransaction'ın da bu modu etkilediğini hiç görmedim çünkü zaten warzone kartları oyunu oynayarak da açılıyor.Olmasa daha iyi olurdu tabi ama bir şekilde kozmetikten vs. para kazanmak ve uzun süre oyuna içerik sağlamak istenildiği için yapılan hamleler bunlar.
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    O zaman görmek için geriye temmuzu beklemesi kalıyor hocam :) Gerçi kolay olmayacak beklemesi ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tam35tr

O zaman görmek için geriye temmuzu beklemesi kalıyor hocam :) Gerçi kolay olmayacak beklemesi ama :)
    Temmuz'da Series X ve Infinite şovu olacak heyecan dorukta , multiplayer beta duyurusu da gelebilir

Big team battle demişken, zamanında burada çok etkinlik yapmıştık, bu da BTB modu oynadığımız maçlardan birtanesi DH Halo'cuları olarak :)

Vaaaay😄 Fena oynama istegi geldi su an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şirketteyim hocam en yakın zamanda izleyeceğim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Vaaaay😄 Fena oynama istegi geldi su an.
    Çok keyifli oluyordu valla Erhan abi, Infinite çıkınca custom game gecelerine eksiksiz katılım bekliyorum senden listede en tepede sen varsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 29 Mayıs 2020; 15:15:59 >
    İnşallah baba, bu ara Halo 5 oyunuyorum hazırlıyorum kendimi yavaş yavaş
  • 343 Indstries yeni bir Halo projesi üstünde çalışıyor olabilir. Oyunun bir devam oyunu olmadığı Halo evreninde geçecek başk bir oyun olduğu gözüküyor. Microsoft 343'e yardım edecek kıdemli bir geliştirici bakıyor.

https://www.windowscentral.com/new-halo-project-works-343-industries?amp&__twitter_impression=true
    https://careers.microsoft.com/us/en/job/839567/Senior-Producer
    https://twitter.com/klobrille/status/1268865337350672384

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

343 Indstries yeni bir Halo projesi üstünde çalışıyor olabilir. Oyunun bir devam oyunu olmadığı Halo evreninde geçecek başk bir oyun olduğu gözüküyor. Microsoft 343'e yardım edecek kıdemli bir geliştirici bakıyor.

https://www.windowscentral.com/new-halo-project-works-343-industries?amp&__twitter_impression=true
    https://careers.microsoft.com/us/en/job/839567/Senior-Producer
    https://twitter.com/klobrille/status/1268865337350672384
    Halo 5 in devamı olmuyacakmi konsol ussunde hikaye devam edecek deniodu yapay zekanin isyani falan rebot gelirse cok guzelbolur bence ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

Halo 5 in devamı olmuyacakmi konsol ussunde hikaye devam edecek deniodu yapay zekanin isyani falan rebot gelirse cok guzelbolur bence ama

Alıntıları Göster
    Devamı olacak ancak 343'ün söylemine göre ruhani yeniden başlatma gibi olacakmış. Alıntı yaptığınız haberde muhtemelen Halo evrneinde geçen farklı bir oyun olacak. Halo ODST gibi.
  • Bu oyun için bir ara 500 milyon dolar bütçeyle yapıldığı haberleri çıkmıştı. Bu doğru olabilir mi ?
    Yani nasıl bu kadar maliyetli olabilir onu anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: PrensMişkın

Bu oyun için bir ara 500 milyon dolar bütçeyle yapıldığı haberleri çıkmıştı. Bu doğru olabilir mi ?
    Yani nasıl bu kadar maliyetli olabilir onu anlamadım
    oyun motorunu da yeni geliştirildiği için olabilir. 2016'da 343 industries 450 kişiymiş. bunların çoğunun teknik eleman olduğunu ve maaşların 8000 ile 15000 dolar arasında gidip geldiğini ele alıp ortalama maaşı 10000 dolar alırsak eğer hesap edebiliriz. oyun motorunu geliştirmeye 2 sene, oyunu geliştirmeye 2 sene verelim. elimizde 4 yıl var:

216 milyon dolar ediyor. bu sadece çalışan maaşları. bu insanlara ekipman vesaireyi de eklediğimizde fiyatlar uçup gidiyor. diğer oyunlar niye bu kadar tutmuyor derseniz de her oyun için oyun motoru geliştirilmiyor, çoğu hazırda olan unreal, unity gibi motorları kullanıyorlar. bir de yeni motora oyun yapmak tamamen sıfırdan başlamak demek, o yüzden oyunu geliştirme süreci de uzuyor haliyle. ama bu 500 milyonun içinde motor da var çünkü oyunu onla yapmışlar, ama bundan sonra microsoft stüdyoları bu motoru kullanır. nasıl ea stüdyoları frostbite'ı kullanıyor her oyunlarında, bu yeni motor da microsoft'un motoru olur. xbox series x düşünülerek yapıldığı için de maksimum verim alınır. microsoft halo oyunu yapacağım ayağına geleceğine büyük yatırım yapıyor aslında. 500 milyon doların sebebi o.

• Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    Anladım. Teşekkürler
    Her halükarda güzel oyunlar bizi bekliyor
    Ah dolar ah vergiler ah ulen ah
    Neyse en kötü pcde oynarım :/

Alakası yok. Forzanın kendi motoru var. Gears çıktığından beri UE kullanıyor. Frosbite'ı herkes kullandı da ne oldu birsürü çöp çıktı. O motor FPS oyunlar için özel olarak geliştirilmiş bir motor, EA bunu herşeye uygulamaya çalıştı amambatırdı

• Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Halo dışında zaten bi forza bi gears var. Sadece bunlarla devam edecekse işi var microsoft'un. Onlar kendi yolundan gider. Herkes bu motoru kullanacak, xbox series x'e sadece bu motorla oyun yapılacak demedim. Nasıl ki kojima death stranding'i yaparken sony horizon'ın motorunu verdi adama, microsoft da yeni ipler için halo'nun motorunu dağıtabilir stüdyolarına. Mantıklı da olur motor iyiyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    O motor çok büyük ihtimalle FPS motoru olacak. Başka oyuna uymaz uydurması zaman alır.

• Neden düşeriz?

Çünkü yeniden ayağa kalkmayı öğrenebilmek için.

Phil reis rakiplerde bir şey olmadığını gördük. Temmuz için yükselmeye,

Umudu keşfetmeye hazırız.

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU

Çünkü geçmişten biliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 14 Haziran 2020; 19:4:27 >

• Çıkış oyunu dediğin b öyle olur !
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Slipspace e felaket yatırım yaptılar , giannetti bir ara röportajında dünyadaki en iyi oyun motoru olacağını söylemişti , Halo üzerine çok düştüler oyun büyük ihtimal iyi olacak , eskiye özlemde var bunuda biliyorlar , motor için , Aaa sinematik görünüm için haraketli ve duygusal sahneleri organik ve inandırıcı şekilde aktaracak gibi bir cümle kurmuşlardı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.