Şimdi Ara

Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
18
Favori
29.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık. Umarım resmi bir yama olur.
  • Nessa JJ kullanıcısına yanıt
    Bu durumda zaman vermek doğru olmaz.Çeviriyi 1-2 güne bitiririm fakat bir de en az 1 hafta test süreci olacak oyunda.Sonra yapımcılara yollayacağım eğer kabul ederlerse resmi olacak etmezler ise buradan yayınlarım.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    En büyük isteğim o yapımcılarla konuşuyorum hala net bir yanıt alamadım.
  • Umarım istediğin gibi resmi bir yama olur kardeşim. beklemedeyiz şimdiden eline sağlık
    En büyük isteğim yamanın resmi olarak yayınlanması fakat yapımcılar pek sıcak bakmıyor.
  • canını sıkma doğukan hocam, onlar resmi yapmasada biz oyuncular senin çıkardığın yamayı zevkle oynicaz
  • 3keko1 3 kullanıcısına yanıt
    Desteğin için teşekkür ederim.
  • Son durum nedir kardeşim, geçtinmi test aşamasına ?
    Daha çeviri bitmedi hala 3,5 dosya var. Şuan çevirdiğim dosya en uzun ve en çok kodlu olanı yani bu dosyayı çevirmek diğerine göre daha zor.
  • Usta son durumlar ne ?
    Hala o en çok kodlu olan dosyalardan birisini çeviriyorum.Biraz daha sabır.
  • 3 Gün aralıklarla geliyorum varmı bir gelişme ?
    Kötü bir haber,yapımcılar resmi yama'yı kabul etmediler.Yama buradan yayınlanacak.Hala o en çok kodlu olan dosyalardan birisini çeviriyorum.Biraz daha sabır.
  • Sağlık olsun kardeşim. Gönül resmi yama olmasını isterdi yinede beklemedeyiz sağlık olsun
  • Arkadaşlar,bu oyunun dil dosyası çok fazla kodlu olduğu için canımı çok fazla sıkmaya başladı.Bende iptal etme kararı aldım.
    İptal etmemin nedeni bir kaç satır çevirdikten sonra sıkılıyorum ama diğer hiçbir oyun da böyle olmuyor.Eğer
    çevirmek isteyen varsa şu ana kadar ki çevirdiğim dosyaları atarım.
  • Birileri çıkıp devam ettirir umarım bu projeyi, %75'e kadar ilerleme kaydedilmiş bu güzel oyuna türkçe yama çok iyi giderdi.
  • Z.E.U.S kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş ile konuşuyorum eğer kabul ederse kalan kısımları o çevirecek bana atacak.Ben testini yapıp yayınlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan1216

Bir arkadaş ile konuşuyorum eğer kabul ederse kalan kısımları o çevirecek bana atacak.Ben testini yapıp yayınlayacağım.

kalan kısımları atarsanız çevirmeye çalışırım bende
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Bana özelden ulaşır mısın ? Özelden konuşalım.
  • kardeşim hiç değilse yaptığın kadarını yayımlasan. belki ilerde tekrar geri dönüş yapar üstüne ekler bitirirsin yamayı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.