Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende tam puanlari harcayacaktim bakalim ne olacak. Dursun bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold kart ile platinum arasında ne fark var .? katsayılar aynı gibi ama üyelik ücretleri farklı
  • X4 veeirse konaklamafamada ki ole gorunuyor vakifworld le olan tum iliskim biter gecerim buna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yildirimr kullanıcısına yanıt
    Evet aynen 4 kişilik aile iki tatil yaptımı dolar..:)

sakurek@
    başvuruyu nerden yaptınız siteden parafly yapılmıyor şubeden falanmı yoksa sizde paraf varda int.şubedenmi yaptınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertali -- 10 Haziran 2013; 14:33:47 >
  • Acaba bu kartta belli bir süreden sonra puan silme olayı var mı, bu da önemli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: samsunn55_

parafkart tan parafly a parafpara transferi oluyor mu? Bilginiz var mı?

+1 muhtemelen ooluyordur 200 ün üstünde var bekliyoruz.

Ben de başvurumu yaptım hadi hayırlı olsun :D

Parafcard-Parafly arası puan transferi olmuyor. Bilginize.

Ödül/Puan Sistemi
    Parafly da Paraf ile aynı ödül /puan sistemine sahiptir.Tek bir puan türü “ParafPara” vardır.
    VISA/MasterCard amblemli noktalardan yapılan alışverişlerden ParafPara kazanımları mevcutta olduğu gibi devam edecektir.

Paraf karttan Parafly karta ParafPara transferi yapılamayacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kimse sormamış,bari ben sorayım.
    Parafly'da puanlar siliniyor mu? :)

Bu oranlar aşırı güzel ama max. katsayılar mıdır?. Her işlemde bu oranı verecekler midir?
    Puan silinmesi için bir kısıtlama süresi olacakmıdır ve puan kazanımı için kampanya sıklığı ne olacaktır.

Şimdilik Adios'un eline su dökemez ama ilerde kampanyalar ve üye işyerleri artarsa, belki o zaman adiosa rakip olur.
  • Mayışım yok şu an için ama başvurdum ben de Belki 2 ay sonraki geleceği görüp onaylar ne diyelim
  • ParafPuan aktarımı olacak mı diye neden bu kadar endişelisiniz anlamadım ki? Kartlar menüsünde PuanAktarımı diye bir seçenek varsa, ve ortada tek bir ParafPuan varsa, kartlar arasında neden aktarılmasın Allah aşkına? Ne kadar panik yaptınız böyle. Aynı bankanın kartı ya bunlar, birine başka öbürüne başka puan mı olur? YKB de Garanti'de öyle mi? Belli ki Adios sisteminin aynısını uygulayacaklar. Şimdi seyahat bileti ile başlar, inşallah gelecek seneye kadar otel rezervasyonları da geçerli olur. Rekabet iyice kızışır, karlı çıkan biz oluruz Bu arada ParafPuan kazanımı için en kolay yollardan birisi ParafGünüm seçeneğidir, hatırlatayım. Ben %5 indirim şeklinde ayarlamıştım, 6 ayım dolunca puana çevireceğim.

@Poster2010: Puan aktarılamayacağı bilgisini nereden aldınız? Sitede yazmıyor öyle bir şey? Banka çalışıanı mısınız? Çok saçma bir şey olur, kusura bakmayın ama, saçmalığın daniskası olur öyle olursa. Benden söylemesi, parafların hepsi iptal edilir, Parafly olur. Puan aktarımı olmayacaksa, ve ben sırf katsayılı sistem için puan toplayacaksam neden Paraf kullanmaya devam edeyim ki? İptal ettirir, sadece Parafly kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 10 Haziran 2013; 14:52:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

Mayışım yok şu an için ama başvurdum ben de Belki 2 ay sonraki geleceği görüp onaylar ne diyelim

Düşük limitli de olasa alma ihtimalin yüksek. Benim eşim çalışmıyor, ev hanımı, Paraf ilk çıktığında başvurduk aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

kimse sormamış,bari ben sorayım.
    Parafly'da puanlar siliniyor mu? :)

İlk sayfayı oku :) :) :)
    bu da çok yazılır bu topicde....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

ParafPuan aktarımı olacak mı diye neden bu kadar endişelisiniz anlamadım ki? Kartlar menüsünde PuanAktarımı diye bir seçenek varsa, ve ortada tek bir ParafPuan varsa, kartlar arasında neden aktarılmasın Allah aşkına? Ne kadar panik yaptınız böyle. Aynı bankanın kartı ya bunlar, birine başka öbürüne başka puan mı olur? YKB de Garanti'de öyle mi? Belli ki Adios sisteminin aynısını uygulayacaklar. Şimdi seyahat bileti ile başlar, inşallah gelecek seneye kadar otel rezervasyonları da geçerli olur. Rekabet iyice kızışır, karlı çıkan biz oluruz Bu arada ParafPuan kazanımı için en kolay yollardan birisi ParafGünüm seçeneğidir, hatırlatayım. Ben %5 indirim şeklinde ayarlamıştım, 6 ayım dolunca puana çevireceğim.

YKB neyse de Garanti de aynen öyle.
    Bonus kartların puanını farklı türde karta aktaramazsın.Mesela Flexi puanı Money Visa'ya, Bonus Amex e filan aktarılmaz. Sadece aynı kart türündeki kartlar ve onların ek kartlarına aktarım olur.

• Parafı olmayanlar Nereden başvuruyor?
  • Parafly Platinum'un farkları:

Her Yer Lounge
    Parafly Platinum’ın sunduğu bu özel hizmet ile ister yurt içi ister yurt dışı, uçuş gününüzde havaalanında yapacağınız restoran harcamanızın 50 TL si kartınızdan size hediye!

Ücretsiz Kurye Hizmeti
    Parafly Platinum ile yılda iki defa 150 TL’ ye kadar ücretsiz kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Kurye Hizmeti İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa illerinde verilmektedir.

Cumartesi Restoran İndirimi
    Cumartesi günleri yurt içi ve yurt dışı tüm restoran harcamalarınızda size özel % 25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Alışveriş Sigortası
    Alışveriş Sigortası teminatı ile Paraf Platinum ile yapacağınız alışverişler hırsızlıklara ve fiziki hasarlara karsı güvence altındadır.

Ayrıca İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı loungelarda yanınızda 1 misafir ücretsiz oluyor. Parafly'da sadece kendiniz ücretsiz girebiliyorsunuz.

• yildirimr kullanıcısına yanıt
    Evet ya doğru haklısın, uyuz Garanti geçen ay 25 TL puanımı yedi aktardım diye. Taahhüdüm vardı o bitsin kapatacam tüm kartlarını, sahibine de kılım zaten. Neyse, bunların rakibi Adios kardeşim, kendileri bilir artık. Saçma sapan, düşünmeden, tartmadan, kafadan atma uygulama yaparlarsa kendileri kaybeder. Saman alevi gibi yandıkları gibi sönerler. Tabi biz de bu arada sebeplenmiş akabinde de kartımızı iptal edip çekilmiş oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Parafı olmayanlar Nereden başvuruyor?

http://www.parafly.com.tr/HizliBasvuru.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

Mayışım yok şu an için ama başvurdum ben de Belki 2 ay sonraki geleceği görüp onaylar ne diyelim

Düşük limitli de olasa alma ihtimalin yüksek. Benim eşim çalışmıyor, ev hanımı, Paraf ilk çıktığında başvurduk aldık

Çıksın da limitini arttırırım nasıl olsa

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    yok ordan daha kayıt başlamamış.. explorerer ve firefox ile denedim..
  • Paraf Klasik kart Parafly Klasik karta dönüştürülebiliyor mu? 100 TL ekstre indirimi dolayısıyla Paraf Klasik kartın 12 ay kapatmama taahhütü vardı; Paraf Klasik kart Parafly Klasik karta dönüştürüldüğünde bu kapatmama taahhütü bozulur mu?

• O zaman internet şubesi veya 444 0 400 Halkbank Dialog...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.