Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de mevcut müşteriyim sadece banka kartı var bu kartlara geçiş için ne yapmam lazım ben de bulamadım bir bilgi en olmadı bankaya gideceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    mustalation kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün gördüm, paylaştım
    İnternet şubesi üzerinden sordum, henüz geri dönüş yapılmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paraf uygulamasında gezinirken rastladım. Size özel bölümünde tüm banka poslarından toplamda 3000 harcamaya 60 paraf veriyor. 15 hazirana kadar. Diğer kampanyalarla da birleşir muhtemelen. sizler de bi kontrol edin uygulamada size özel kısmını.

• quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

Paraf uygulamasında gezinirken rastladım. Size özel bölümünde tüm banka poslarından toplamda 3000 harcamaya 60 paraf veriyor. 15 hazirana kadar. Diğer kampanyalarla da birleşir muhtemelen. sizler de bi kontrol edin uygulamada size özel kısmını.
    Bende 7000 e 100 veriyor
  • 10 yıldır halkbankasi ile çalıyorum ve paraf kullanıyorum. Bu kişiye özel paraf puan hediyesi bana niye hiç uğramıyor acaba?

1ay veya fazla hiç kullanmayın gelir

• Şu paraf kartını bir türlü alamadım tavsiyeniz varmı arkadaşlar. Diğer kart limtini düşürün diyor düşürdüm ama yinede alamadım. Nasıl yapmalı

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Gelen cevap şu:

“Konu hakkında 0850 222 0 400 numaralı telefonumuzdan Halkbank Dialog’u arayarak yardım alabilirsiniz.”

• Hanıma tencere alayım dedim aynı ürün n11de hepsiburada da korkmaz siteleri nde var. Puan gecmiyo.
    170 puanım var alacağım 250tl tamamı puan olacak şekilde yani 250 puan varsa alınabiliyormus.
    AklimaMigros geliyor başka neresi olur acaba. Olmadı benzin alcam

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    40 dakika bağlanmak için bekle, sonunda da yüzüne kapatsınlar

• Cezdim34 C kullanıcısına yanıt
    Turna, AG...

Twitter’dan sordum, bu sefer şunu yazmışlar:
    “Merhaba, konu ile ilgili yetkili kanal Şubelerimizdir. Uygun olduğunuz zaman diliminde en yakın Şubemizden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.”

Sorduğum soru çok zor geldi anlaşılan

• quote:

Paraf ile 28 Mayıs-25 Haziran tarihlerinde kampanyaya Paraf Mobil’den katılacak müşterilerin yurt içinde yapacakları 50 TL ve üzeri eczane harcamalarına %10 , toplamda 50 TL indirim verilecektir.
    Bir müşterinin kampanya boyunca kazanabileceği toplam indirim tutarı 50 TL ile sınırlı olacaktır.
    Kampanya Paraf Mobil’e özel olup, kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından “HEMEN KATIL” butonuna tıklanması gerekmektedir.
    Kampanyaya Paraf, Parafly, Parafree kartlar dahil olup, Business kartlar, Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dâhil değildir.
    Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Kampanyaya sadece eczanelerde yapılacak harcamalar dahil olup, eczane dışında yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

• Hesap karti dahil mi adi ne kartin bide

• Halkabank ücretsiz kredi kartı varmı? Ne tavsiye edersiniz kartları hakkında hangisini almalıyım neden? Teşekkür ederim

• lider06 kullanıcısına yanıt
    https://www.parafcard.com.tr/11676-parafree

https://www.parafcard.com.tr/83-halkcard

• Henüz temassız harcamasını tamamlamamış ve paraf üstü kazanımı bitmemiş olanlar için güzel fırsat.

Paraf Mobil’e Özel Market & Restoran Kampanyası

29 Mayıs – 26 Haziran 2020 tarihleri arasında market ve restoran sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak beşinci 125 TL ve üzeri alışverişe 50 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve kampanyaya katılım kanalına göre en fazla 50TL ParafPara kazanabilir.
    Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
    Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
    Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
    Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

https://www.parafcard.com.tr/21880-__paraf_mobil_e_ozel_market___restoran_kampanyasi

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Yine markete gittikten sonra geldi kampanya bu paraf insanı kanser eder sabaha kampanya yüklüyor mesajı bir gün sonra geliyor kaç gündür kontrol ediyordum bir de uygulamayı

• Ben de dün yaptım alışverişi. Yeni kampanya 1 Hazirandan önce başlamaz diye düşünerek ...

• furkkkkan F kullanıcısına yanıt
    güzel düşünülmüş
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.