Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakancan44

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

parafgünümde 1200 tl lik alışverişde bulundum .10 gündür hesabımda parafpuan görünmüyor .diğer ay mı yüklenecek acaba.

paraf gününda paraf posu ve market ve akaryakıt harici olması gerekiyor

hepsiburada dan alışverişim oldu parafgünüme göre ayarlamıştım .puan yüklenmeyecek mi şimdi

paraf günü için indirimi seçtiyseniz 30lira inmiştir. HB puanı da mesaj geliyor kazandınız diye 2 gün sonra yükleniyor normalde. Bunlar hiç olmadıysa mhyi arayın.

• TEKRAR;
    Arkadaşlar bu konunun uzmanları cevap verebilirse sevinirim;1300 TL Daybuyday den fotoğraf makinası alacağım ;

1-%20 paraf puan 12 taksit ve ilk ekstre inriminden faydalanmak istitiyorum..Ancak 4 ay erteleme diyor.. Dolayısıyla 4 ay ertelerse 100 TL indirimden faydalanamayacağım sanırım? Ertelemeyi iptal edemiyormuyum?
    2-5 taksit yapsam (6-12 ayda erteleme var diyor) o zaman erteleme olmaz değil mi?
    3-Ayrıca paraf günüm için şimdi mesaj atsan bugün için hemen alışverişi yapıp 30 TL indirimden faydalanabilir miyim ?

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkale

quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Iki taksitle ertelemesiz ve de paraf indirimiyle 799tlye de ipad mini 4G almak harika oldu. amerikada bile bundan pahali

nerden aldınız hocam?

Hala belli basli vatan bilgisayarlarda var.bilkom garantili urun ve de beyaz mini de cok guzel cidden. Sagolasin paraf.
    Ayrica 200tl parafpuanim var ama ucus olayi bi aciklansin yaza 3-4 katina bilet aliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkale

quote:

Orijinalden alıntı: Çantacı

hızlıal a girdim hb ye girdim
    ya parafpuan nerede harcanır 102 liram var, ve paraf gunumdeyim 100 liraya gram altın alayım diyorum parafpuan gecmiyor. kazandırıyor ama harcanmıyor.

parafpuan sanal site alışverişlerinde geçerli değil dışardaki haracamalarda kullanabilirisniz..

TŞKLER.
    saolasın, sebebi varmı yoksa paraf puan daha yaygınlaşamadımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Come_Back

TEKRAR;
    Arkadaşlar bu konunun uzmanları cevap verebilirse sevinirim;1300 TL Daybuyday den fotoğraf makinası alacağım ;

1-%20 paraf puan 12 taksit ve ilk ekstre inriminden faydalanmak istitiyorum..Ancak 4 ay erteleme diyor.. Dolayısıyla 4 ay ertelerse 100 TL indirimden faydalanamayacağım sanırım? Ertelemeyi iptal edemiyormuyum?
    2-5 taksit yapsam (6-12 ayda erteleme var diyor) o zaman erteleme olmaz değil mi?
    3-Ayrıca paraf günüm için şimdi mesaj atsan bugün için hemen alışverişi yapıp 30 TL indirimden faydalanabilir miyim ?

Teşekkürler..

1-HBde tek çekimde ertelememişti bizimkini, erteledi diyenler de var.
    2-bilmiyorum
    3-evet
  • quote:

quote:

TEKRAR;

Teşekkürler..

2-bilmiyorum
    3-evet

Teşekkürler. Zaten tek çekime erteleme yapmaması lazım..Ama 3 e bölebilir sizde böldümü_?

• Geç de olsa basvurdum, hadi hayirlisi.

• arkadaşlar şimdi bu ilk ekstredeki 100 lirada yada % 25 indirimi taksitli alışverişlerde olmuyormu diyelim ki 600 liralık 6-7 taksitli bir alışveriş yaptık..paraf 600 liranın yüzde 25 inimi ödüyor yoksa ilk taksit 100 liraysa diyelim 100 liranın % 25 inimi ödüyor eğer taksidin % 25 ini ödüyors hiç uğraşmaya çıkartmaya gerek yok öyleyse
  • 1000 TL veren bir kredi kartı da çıksa kulp bulan birileri çıkar bence
  • Paraf gununde uye isyeri halkbank degilde baska pos dan karti gecerse indirim olmuyor mu arkadaslar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paraf kartı olup benim için alışveriş yapabilecek varsa pm den iletişime geçsin lütfen ödeme nakit yapılacak!!
  • Arkadaslar , hepsiburada'da ;
    hem 100tl cek, hem ilk ekstre 100 tl indirimden, hem paraf gününden, hem de %20 paraf para kazanımından yararlanabiliyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasintekgoz -- 16 Mart 2013; 22:28:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Arkadaslar , hepsiburada'da ;
    hem 100tl cek, hem ilk ekstre 100 tl indirimden, hem paraf gününden, hem de %20 paraf para kazanımından yararlanabiliyor muyum?
    Aynı sorulara ilave olarak Paraf ile 5 taksitle alışveriş yaptığımızda 4 ay erteleme yapıyorlar mı onun da cevabını bilen arkadaşlardan yazan olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsporlu

quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Arkadaslar , hepsiburada'da ;
    Aynı sorulara ilave olarak Paraf ile 5 taksitle alışveriş yaptığımızda 4 ay erteleme yapıyorlar mı onun da cevabını bilen arkadaşlardan yazan olursa sevinirim.

diğer şartlarıda sağladıysan aynı alışverişte;

100 tl çek yararlanırsın
    %20 puandan yararlanırsın
    paraf gününden yararlanırsın
    ilk ekstre işi biraz karışık, sistem bazen tek çekimi bie erteleme yaptığını belirten arkadaşlar var, erteleme olursa ekstre indiriminden yararlanamazsın (herhangi bir kuyumcudan 400 tl işlen yaparsın, 100 tl yi kaparsın, olur biter)

• quote:

Orijinalden alıntı: HalkbankParaf

quote:

Orijinalden alıntı: incele

Bildiğiniz gibi ilk yıl hiçbir banka zaten ücret almaz.Paraf ın dediği de bu amafarklı olan yanı da kartınız basılır basılmaz 50 TL "TAHSİS ÜCRETİ" İLE BORÇLU DOGMASI.
    Yani diğer hiçbir banka kartında ilk yıl için ödemeyeceğiniz aidatı paraf ta peşinen ödüyorsunuz.İlave olarak da bir yıldan önce iptal edenin 100 TL hediyeden faydalanamayacagı yazdıgına göre,ilk yıl sonunda ki 2. yıl için gelecek kart aidatına da mahkum olmuş oluyoruz.
    Dolayısı ile 366 gün sonunda 50 TL + kart aidatı negatif bakiye olarak hesabınıza işlemiş olacak.Hesabınızı iyi yapın.Reklama değil sözleşmeye bakın.

Merhaba

Kartlarımızdan herhangi bir tahsis ücreti alınmamakla birlikte 2 yıl kart ücreti de alınmayacaktır.1 yıl sonunda kart ücreti;

Klasik kart : 25 TL
    Gold kart. : 45 TL
    Platinum kart : 65 TL dir.

Bilginize

merhabalar

2 yıl kart ücreti yok demişsiniz ancak 1 yıl sonundaki ücretlerden bahsetmişsiniz. 2 yıl kart ücreti yoksa 1. yılın sonunda niye para ödensin?

• Hepsiburadan 100 TL puan kazandım bugun daybuydaydan da alışveriş yaptım ama puanı yüklenmemiş acaba hemen yükleniomu daybuydayınkiler bilgisi olan varmı ona göre iptal edicem siparişi.
  • quote:

quote:

TEKRAR;

Teşekkürler..

2-bilmiyorum
    3-evet

Bir şey sorabilir miyim acaba?

Şimdi HBden bir şey almak istiyorum ancak orada 6 ve 12 taksitte 4 aay erteleme ve %20 paraf puan denmiş. 6 veya 12 taksit yapılmazsa % 20 paraf pan geliyor mu? ben alışverişimi ertelemesiz sadece %20 gelecek biçimde yapabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: trouble1

Hepsiburadan 100 TL puan kazandım bugun daybuydaydan da alışveriş yaptım ama puanı yüklenmemiş acaba hemen yükleniomu daybuydayınkiler bilgisi olan varmı ona göre iptal edicem siparişi.

Bi gun sonra yuklenir ancak sms gelmex

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

quote:

Orijinalden alıntı: trouble1

Hepsiburadan 100 TL puan kazandım bugun daybuydaydan da alışveriş yaptım ama puanı yüklenmemiş acaba hemen yükleniomu daybuydayınkiler bilgisi olan varmı ona göre iptal edicem siparişi.

Bi gun sonra yuklenir ancak sms gelmex

Saol hocam Hepsiburada anında yüklenmiş di diye hatırlıyorum ama bekliyelim pazartesiye kadar
  • Öğrenci adam bu kartı alabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.