Şimdi Ara

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3 (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.903
Cevap
17
Favori
339.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geriye mantıklı bir ihtimal kalıyor: Half-life 2 Episode 3
  • Gran turismo serisine dondu mubarek

episode 2'yi nezaman bitirdigimi bile unuttum ,2007 miydi 2008 miydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 5 Haziran 2010; 14:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

quote:

Orijinalden alıntı: buluttuncel

2 seçenek var ya dotacıların yaptığı oyun yada ep3 ben ep3 diyorum kasımdada ep3 elimizde olacak

Şu linkte sorunun cevabını vermiş IceFrog :
    http://www.playdota.com/forums/242334-page3/valve-announcing-surprise-e3-coult/#post1209655

Kiroptus :

... Icefrog's game?
    Valve Cancels Portal 2 E3 Event, Promises Surprise - PC News at IGN
    Its either Icefrog's new game or Half-Life 3. A Win-Win situation.

IceFrog :

That news doesn't have anything to do with me actually. It'll come in the near future though

e o zaman left 4 dead 3

dota forumundan çalıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reppu -- 5 Haziran 2010; 16:05:05 >

• Ben de o fotolara bakıyodum şimdi Dota sitesinde herkes hayal kırklığı içinde... Hepsi Half life düşmanı olmuş
    "orgasm cancelled" konusunda hemfikirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty1907fb

quote:

EPisode 3 ün gelmesi için bir sebep daha steam half life 2 ye update yapmış son zamanlardaki half life ep1 ve archivement olayları vs ep3 geliyor arkadaşlar ben buna eminim

Half-Life 2 Update Released
    Product Update - Valve
    Updates to Half-Life 2 have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

Half-Life 2
    Fix getting stuck after doing level transition from d2_prison_08 to d3_c17_01, the Nova Prospekt end battle

If you have a save game that causes you to be stuck in the teleporter with Alyx after this level transition you will need to manually restart this level to continue. To do that enable the developer console and type "map d3_c17_01" to load into this map.

Hipotezini çürütmek istemezdim çünkü ben de hl2ep3 gelmesini istiyorum ama valve half life 2 ve diğer güncellemeleri half life 2 ve episode'ları mac için de çıkarttığından dolayı yaptı. Tıpkı portal için yaptıkları gibi half life 2 serisine gelen güncellemelerin sebebi de bu.

Episode 3 çıkınca çok büyük ihtimal o da cross platform olarak çıkacaktır.

archivementleri sırf mac için yaptığını sanmıyorum

• Sadece o yok ki zaten. Asıl yaptıkları iş hl 2 ve hl 2 ep 1 grafiklerini geliştirmek oldu. archivement koymuşlar zaten ne o öle ?? Tenekeyi çöp kutusuna at başarıldı!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 5 Haziran 2010; 16:35:20 >
  • quote:

Sadece o yok ki zaten. Asıl yaptıkları iş hl 2 ve hl 2 ep 1 grafiklerini geliştirmek oldu

yani ne diyorlar alın şunları birdaha oynayın ep3 geliyor
  • quote:

quote:

Sadece o yok ki zaten. Asıl yaptıkları iş hl 2 ve hl 2 ep 1 grafiklerini geliştirmek oldu

yani ne diyorlar alın şunları birdaha oynayın ep3 geliyor

öyle de denilebilir Herkes diyodu ben hl 2 ep 2'yi bile unuttum diye. Artık güzel grafiklerle hl 2'den başlayıp seriyi bitirebilirler
  • Episode Three...
  • kaç geliyor...
  • quote:

Ben de o fotolara bakıyodum şimdi Dota sitesinde herkes hayal kırklığı içinde... Hepsi Half life düşmanı olmuş
    "orgasm cancelled" konusunda hemfikirler

şaşırdım valla.
    adam diyoki half life hiç oynamadım oynamayı da düşünmüyorum.
    dota yı bende severim ama half life ayrıdır.candır.
  • Episode 3 tanıtılacakmış sanırım, sonunda haber aldık valla umudu kesmiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Episode 3 tanıtılacakmış sanırım, sonunda haber aldık valla umudu kesmiştik.

bence bu kadar emin olmayalım diyorum... sonra yine hayal kırıklığı ve bu hayal kırıklığı ile birlikte gelen valve şirketini bombalama planlarına zemin hazırlamış oluruz
  • sonunda somut bir bilgi yayınlandı...
  • Son 9 Gün
  • Sonunda geliyor.
  • Cildiricam artik ne olur Half life ile ilgili haber gelsin. Her gun haber sitelerine bakmaktan gina geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerseriGezgin

quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Episode 3 tanıtılacakmış sanırım, sonunda haber aldık valla umudu kesmiştik.

bence bu kadar emin olmayalım diyorum... sonra yine hayal kırıklığı ve bu hayal kırıklığı ile birlikte gelen valve şirketini bombalama planlarına zemin hazırlamış oluruz

Resmen duyurdular artık herhalde daha fazla yamuk yapmazlar. 3 yıldır bekliyoruz, bi zahmet bombayı hesaba katsınlar artık.

• G-MAAANN
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.