Şimdi Ara

HALA İNANAMIYORUM BEYLER BAYANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 senelik yönetim, son zamanların kanseri sona erdi. 27 senelik hayatımda ilk defa demokrasinin işe yaradığını gördüm. Bunu bir de 24 Haziran'dan sonra tatmak istiyorum. 2. lige düşsek umrumda bile değil. Şu değişim oldu ya, hep destek tam destek.

• bu secimi 24 haziranla benzer görmeyin. azizin karşısına cıkabilecek en güçlü aday cıktı ve o kazandı. erdoganın karşısına yanlış anlamayın ama atatürk gelse anca o kazanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

bu secimi 24 haziranla benzer görmeyin. azizin karşısına cıkabilecek en güçlü aday cıktı ve o kazandı. erdoganın karşısına yanlış anlamayın ama atatürk gelse anca o kazanır
    mezardan ümmeti muhammed gelse bunlar yine rte 'ye oy atarlar, bence de zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

bu secimi 24 haziranla benzer görmeyin. azizin karşısına cıkabilecek en güçlü aday cıktı ve o kazandı. erdoganın karşısına yanlış anlamayın ama atatürk gelse anca o kazanır
    Atatürk gelse %40 olur anca, bu ülkedeki "içki içiyo yiaa" diye İnce propagandası yapanların sayısını bilsen delirirsin, güzide şehrim hiç şaşırtmıyor bu konuda sağolsun, genele vurmak istemesem de bizden kötüleri de olduğu için en iyi ihtimal kıl payı Rte kazanırdı.
  • Beyler ben 24 Haziran'ı örnek verdim. Siyaset'e çekmeyin de kapanmasın konu. Ali Koç reyize odaklanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Alıntıları Göster

• Ben sevindim turk futbolu adina hayirli olsun duzgun baskanlar geldi 4 buyuklere birden bu sene. Besiktasla Fener in gerginligi sona erer artik zaten Ali Koc ta gerginligi bitircez dedi 2 tarafta bir adim atmali.
  • Ali Koç umarım maddi ve sportif olarak başarıyı bir üst çıtaya yükseltir, bu durum bütün kulüplerin lehine olacaktır. Bizi güçlendiren ve yeni hedefler koyduran durum rekabet, sürekli güncellenmesi ve kamçılanması gereken mevzu...

Ali Koç'tan rekabet adına diğer beklentim, saygı ve fair-play ruhu...Türk futbolunda kaos ve kavgalar sadece zarar getiriyor, umarım bu tuzaklara düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Alıntıları Göster
    güzel analiz :>D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.