Şimdi Ara

HALA DOTA 1 OYNAYAN VAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar sistemim baya kötü. Hala Dota 1 oynayan varsa ona girmek istiyorum. Bilgisi olan varsa yorum yapsın lütfen.

• ben oynamıyorumda oynayanlar var kardeşim merak etme yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: enahbor

ben oynamıyorumda oynayanlar var kardeşim merak etme yani

Teşekkürler, Nerden indireceğim hakkında bilgin de var mı? Warcraft 3 üstüne mi kuruluyor?
  • harun.bas kullanıcısına yanıt
    warcraftın mı ne bir moduydu galiba nette biraz bakın bulursun
  • Wepladan gir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webladan girmeyi denedim ama bir türlü üye olamadım weblaya epostayı yollamıyo

eurobattledan hala oynuyan var mı?

@ata1717

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 13 Şubat 2015; 22:12:15 >
  • wepladan oynuyorum
    lütfen sormayın çok kafanızı karıştırırım beyniniz yanar bi arkadaş vardı yine konunun altındaydı bu bölümde biryerde oradaki postu arayın weplada takılıyoruz öyle
  • Olmazmi baya oyuncusu var eurobattle.net
    ten uyelik alip oynayabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • weplada üyelik alımı kapalı şu an.

Sana şu linkleri okumanı öneriyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_88534270/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_102985352/tm.htm

Kısacası oldukça şerefsiz adminler ile oynamak zorunda kalacaksın weplada.
    Ve her an anana, babana, küfür yemedik kişi kalmayana kadar sülalene edilen sevgi sözcükleri duyacaksın değerli(!) adminlerden.
  • fun map oynamak istersen tunngle gel
  • Şu sıralar Iccup tan giriyorum. forumunda üye olup direk oynamaya başlayabilirsin kolay.
  • Beyler waxxi diye bir server açılmış sakın girmeyin. Adminleri küfürbaz torpilci özellikle serverın parasını verip açan Babayega nickli admin kafasına göre ban atıyor insanlara wepladan ordaki Serkandan farkı yok.

Ayrıca çok küfürcü sürekli küfür ediyor. Ve serverda başkaları birbirlerine kfüür ediyorlar, sonra serverın forumuna küfrü ediyorlar anlıcağınınınız dandik basit server.

Zaten yakında kapatcaklar waxxi'yi kimse girmiyor oraya, oyun bile olmuyor 10 kişi zor online oluyor. Ayrıca oyunlardan sürekli düşüyorsunuz sürekli lag oluyor rat sistemi yok oyuna tekrar bağlanma yok vs. hepsi dandik. WEPLA'da oynayın daha iyi, en azından adam gibi oyun atıyosunuz orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PasDeRevenus -- 25 Nisan 2015; 8:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PasDeRevenus

Beyler yaklasık olarak 33 gün önce açılan waxxi gaming dota1 sunucusu yaptığı çalısmalar ve verdiği hizmetlerle her gecen gün kendini kanıtlamaya devam ediyor.Oyuncu potansiyeli hergecen gün artan waxxigaming sizlerinde desteğiyle tam gaz yola devam ediyor

wwww.waxxigaming.com adresine giris yaparsanız nedemek istediğimi çok daha iyi anlıcaksınız.
    33 gün önce acılan sunucunun forum üye sayısı ikiyüz kişiye ulaştı.Günlük server ici oyuncu sayısı
    İse 90 kisiye ulastı.Herkezi delaysız lagsız daha kaliteli platform olan waxxigaminge bekleriz.
    Giriş yapıp denemesi sizden sınırısz ve kaliteli hizmet bizden

Stats.waxxigaming.com adresine giris yaparsanız oynadıgınız oyun sayısını waxxigamingde
    kaçıncı sırada oldugunuzu oynadıgınız oyun replaylarını velhasılıkelam tüm istatistik bilgilerinizi
    bu sayfadan görebilirsiniz.

Gelen oyuncuların istekleri bizler icin cok önemlidir ve isteklerini kusursuz sekilde yerine getirdigimizi
    düsünüyoruz.

Fun bot talebinde bulunuldu TTW[Tropical tower wars] , Legion ,X hero siege ,Mirana wars daha nicelerini
    sunucumuza katılan arkadaslarımızın istekleri üzerine yerine getirdik.Sizde gelin waxxigaming sunucusuna
    katılın isteğin yerine gelsin.
    Saygılarımızla ^WAXXİGAMİNG^

Beyler waxxi diye bir server açılmış sakın girmeyin. Adminleri küfürbaz torpilci özellikle serverın parasını verip açan Babayega nickli admin kafasına göre ban atıyor insanlara wepladan ordaki Serkandan farkı yok.

Ayrıca çok küfürcü sürekli küfür ediyor. Ve serverda başkaları birbirlerine kfüür ediyorlar, sonra serverın forumuna küfrü ediyorlar anlıcağınınınız dandik basit server.

Zaten yakında kapatcaklar waxxi'yi kimse girmiyor oraya, oyun bile olmuyor 10 kişi zor online oluyor. Ayrıca oyunlardan sürekli düşüyorsunuz sürekli lag oluyor rat sistemi yok oyuna tekrar bağlanma yok vs. hepsi dandik. WEPLA'da oynayın daha iyi, en azından adam gibi oyun atıyosunuz orda.

• Wepla'nın eski sahibi waxxi yeni Dota 1 platformu actı arkadaşlar platformun ismi waxxigaming.com.Bildiginiz uzere waxxi en son weplayı satmıstı ondan sonra tekrar bızı wepladan kurtarıp waxxigaming'i actı.Buraya gelmek istiyen herkese kapımız acıktır arkadaşlar.Lagsız delaysız kufursuz bir sunucudur.

Ayrıca waxxigaming olarak ılk 1. 1v1 turnuvasını sızlere ucretsız olarak lagsız delaysız olarak saglıyoruz.

WAXXİ GAMİNG FACE ADRESİ:
    https://www.facebook.com/Waxxigaming

WAXXİ GAMİNG KURMAK ICIN:

waxxigaming.com

WAXXİGAMİNG FORUMU ICIN:

http://waxxigaming.com/forum/

WAXXİGAMİNG 1V1 TURNUVASI ICIN:

http://forum.waxxigaming.com/index.php?topic=276.0

AYRICA TURNUVADA 1. OLANA 150 TL ODUL VE 2. OLANA BILLZARD ICONU HARIC ISTEDIGI HER HANGI 1 ICON VERILECEKTIR.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.