Şimdi Ara

Hala burçlara inanmayan insanlar var mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
5
Favori
7.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben inanıyorum nerdeyse hepsi doğru çıkıyor ama astronomi yi anlamış değilim.

Not:Yengeçim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BURÇLARDA GERÇEKLERİ SÖYLESEYDİ;

Kafan fazla çalışmıyor, inatçısın, içten pazarlıklı ve gizli fantazileri olan bir insansın, komşunun karısını, arkadaşının kız kardeşini düşünerek masturbasyon yaptın, zengin bir adam karşına çıksa ve seni işe alacağını farketsen yalakalığın kralını yaparsın ancak o fırsat yoksa yalakalara çok kızarsın, arkadaşlarını kıskanıyorsun aralarında en iyi ben olayım diyorsun, en iyi yere ben geleyim onlar geri kalsın beni geçemesin....İçinden korkaksın ama mangalda kül bırakmazsın, aklın sürekli şeyinde, paraya da önem veriyorsun gözlerin fıldır fıldır,.........vs vs vs vs sayfalar dolusu yazı...........PARAMI ver lan Terbiyesiz

Böyle yazsa içinizden çok kişiye uymuş olduğu şüphesiz ancak kabul edermiydiniz ? hoşunuza gidermiydi ?

Bunu yerine ; Lider ruhlusun, ne de yamansın, dürüstsün arkadaşlarını satmazsın ancak onlar seni satar, en iyi sensin yüreğinin güzelliği gözlerine yansımış vs vs dedi mi aaa bana uydu lan

• quote:

Orijinalden alıntı: |Perseus|

Ben inanıyorum nerdeyse hepsi doğru çıkıyor ama astronomi yi anlamış değilim.

Not:Yengeçim

Astronomi değil astroloji , ve sonundaki loji aldatmasın, astroloji asla bir bilim dalı olmamıştır olamayacaktır , sadece inanç meselesi.
  • Aslan yönetmeyi severmiş. Öyle olsaydı çoğu aslan ya yönetici ya müdür bir şey olurdu. Ama yönetici kadar hademede aslan var arkadaş sonra hala inanmayan var mı ? Bunlara inanan insanın aklından şüphe ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Yılın x ayının bilmem kaçıncı gününde doğdu diye bir insanın o özelliklere sahip olduğuna inanması resmen saçmalık. İnsan özellikleri birbirine benzer. Kim o özelliğe sahipse o ayda doğduğu için değil kendi benliğinde bunu bulundurduğu içindir. Ayın belli bir günü sana o özelliği nasıl katsın arkadaş? Buna mı inanalım

Ahmed hulusiyde galiba insan ve evren kitabımda bu durum açıklanıyordu
    gezegenlerin konumlarına göre dünyadaki manyetik alana etkilerinden bahsediyordu.

burç konusunda yükselen burcun insan karakterinde ve fiziki özelliklerinde yüzde 65 daha tesirli olduğunu falan yazıyordu.
    tabi insanın doğduğu dakikanın, saniyenin bile önemi var bu konuda. Sadece karakter değil fiziki özelliklerini de etkiler.

sizin inanmamanız normal, bilmem hangi ingiliz Amerikan üniversitesinin süslü belgesel videolarıyla ya da gazete makaleleriyle açıklanan ilimler değil bunlar.

• Yav he he.

• Allah karakterimizi bile belirlemiş. Aslan böbürlenmeyi sever. Bu yüzden biiey derse bana valla bende kızarım ona. Neyse öbür dünyada karşılıklı insancıl bi şekilde kpnuşuruz onla

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Yılın x ayının bilmem kaçıncı gününde doğdu diye bir insanın o özelliklere sahip olduğuna inanması resmen saçmalık. İnsan özellikleri birbirine benzer. Kim o özelliğe sahipse o ayda doğduğu için değil kendi benliğinde bunu bulundurduğu içindir. Ayın belli bir günü sana o özelliği nasıl katsın arkadaş? Buna mı inanalım

Ahmed hulusiyde galiba insan ve evren kitabımda bu durum açıklanıyordu
    gezegenlerin konumlarına göre dünyadaki manyetik alana etkilerinden bahsediyordu.

burç konusunda yükselen burcun insan karakterinde ve fiziki özelliklerinde yüzde 65 daha tesirli olduğunu falan yazıyordu.
    tabi insanın doğduğu dakikanın, saniyenin bile önemi var bu konuda. Sadece karakter değil fiziki özelliklerini de etkiler.

sizin inanmamanız normal, bilmem hangi ingiliz Amerikan üniversitesinin süslü belgesel videolarıyla ya da gazete makaleleriyle açıklanan ilimler değil bunlar.

Ahmet Hulusi kim de onu referans alayım? O masalları inananlarına anlatsın. Yükselen burcu aynı ya da farklı olduğu halde benzeyen bir yığın insan bulursun. Bir de yüzde vermişsin ki resmen komedi. Akıl almaz şu laf. %65 olduğunu bile bulmuşlar demek. Saniyenin ya da dakikanın önemi varsa neden insanları belli bir kategoride toplama amacındalar o vakit? Zaten bunu iddia edip kategorileştirmeye inanman ayrı bir tezat

• quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

Orijinalden alıntı: Unknown.

quote:

Balık ?

Benim de balık, hangi gün hocam

26 şubat sizin ?

Sayfayı indirirken "yok canım aynı gün değildir" diyordum ki bir baktım aynı günmüş. Aynı gün doğmuşuz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe*

quote:

quote:

quote:

Balık ?

26 şubat sizin ?

Sayfayı indirirken "yok canım aynı gün değildir" diyordum ki bir baktım aynı günmüş. Aynı gün doğmuşuz hocam.

Beraber kutlarız artık

• burçlar gerçekten doğru çıkabiliyor tabi %100 değil. günlük burçlarda saçma zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: led__Zeppelin

Allah karakterimizi bile belirlemiş. Aslan böbürlenmeyi sever. Bu yüzden biiey derse bana valla bende kızarım ona. Neyse öbür dünyada karşılıklı insancıl bi şekilde kpnuşuruz onla

Allah Kuran'da böbürlenmeyi yerer, sevmediğini belirtir. Buna rağmen nasıl şu lafı edebiliyorsunuz yahu? Allah kimseye aslan burcu diye böbürlenme özelliğini vermez.
  • İnanmiyorum

• İkizlere ikiyüzlü falan diyorlar zaten iyice ayar oluyorum.Doğuştan günahkar mı yaratacak Allah bizi :/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Joe*

quote:

quote:

quote:

Balık ?

26 şubat sizin ?

Beraber kutlarız artık

• Ben günlük burç yorumlarından bahsetmiyorum. Ama özelliklerine bakacak olursak gerçek. Yengeç ve başak daha tam anlamıyla çözülememiştir.

En çok yengeç burçları burçlara meyillidir.
  • Ben inanmiyorum baligim bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boğayım.Sade giyinirim,şık olmasınada özen gösteririm.Günde 3 öğün yerim,kibar yerim Yalnız etraftakilerin dediğine göre kendini beğenmiş ve kendini övme meraklısı biriymişim Anlamadım.Ben doğal halimi takılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 1 Temmuz 2013; 1:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesnok

burclara inaniyorum , dinimizdede var. hatta kuran'da da geçiyor bu arada başak burcuyum

kur'an'ın neresinde geçiyor, hangi ayet ? yardımcı olur musun ?
  • yok abi ben inanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.