Şimdi Ara

HAKKARİDE 24 ŞEHİT 22 YARALI (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.896
Cevap
2
Favori
62.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

http://video.mynet.com/habervideo/Sehit-ustegmenin-annesi-habere-dayanamadi/1348522.swf

Allahım :( hüngür hüngr ağlıyorum.

Bizleri ağlatan bu hükümetin Allah belasını versin.

Abi nefes alamıyrum. Allah belalarını versin :( Allahım dayanamıyorum bu acıya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: W140

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

Şunu unutmayın bu hükümeti başımıza seçenler elinde şehit kanını taşıyor siz de en az o teröristler kadar suçlusunuz bunu sakın ama sakın unutmayın şerefsiz insanlar sizi.

Daha 2-3 sayfa arkada yazdım nasıl bi insansın sen, onları yazarken hiçmi vicdanın sızlamıyo senin, şehit kanı destekleyenlerin elindeymiş ulan utan utan, o şehit olanlar içinde akp liside var chpliside mhpliside kürdüde var belki, ailseide akp li olanda var, senin o çocukca düşüncenle adam kendi oğlunu kendi öldürdü öylemi bedduda ediyosnuz küfür ediyosunuz lafınızın nereye gittiğini bilin! büyü biraz büyü, hükümete laf at kimene ama insanların görüşlerinden dolayı oy attığı partilerden dolayı a sı b si farketmez, böyle iğrenç ithamlarda bulunma, adamsan erkeksen yüzüne karşı söylersin bunları!!!

böyle ne olduğu belli olmayan adamlar hala forumda barıynıyo adam ülkenin yarısına hakaret ediyo yazık

hükümet şakşakçısı vicdansız! defol git bu forumdan!

yazdığımı daha anlayamamışsın sen mi karar vericeksin, muhattabım değilsin çocuk
  • Allah rahmet eylesin
  • Musul ve Kerkük savaş tazminatı olarak Irak'tan alınmalı.
  • Arkadaşlar Sakin Olun!! Bu Şekilde bir Yere Varamayız. Bırakın Birbirinizi Yemeyi , Bu Arada Forum da Dikkat Ettiniz Mi Bayrak Rengimiz Oldu. FOruma Çok teşekkür EdiyoruM

Bırakın Birbirinizi Yemeyi Bir Yere Varamayız!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terapi_triyaki -- 19 Ekim 2011; 13:01:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

15 piç oğlu piç öldürülmüş,

kuzey ırağa yerleşme ihtimalimiz varmış,inşallah az zaiyatla yerleşiriz.

inşallah.

K.ırak'a yerleşmek karakol sayısınının artmasını sağlar.O adamlar yine saldıracak yer bulurlar.
    Bu adamların başındaki emir veren kişileri sallamadan,örgütcüleri sorgulayarak öğrenilecek kamplar yokedilmeden,
    zor bu iş.Terör için idam serbest kılınmalı.3 gram beyin bulunmayan kafalarını ipe sarmak lazımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

quote:

Orijinalden alıntı: murat.ksd

burda anlamadıgım bi olay var akp döneminden önce şehit yok deniliyor yani akp den önce ölenler şehit sayılmıyor?

akapeden böyleydi oralar

çiller hükümetini özledim...

oha ilk defa görüyorum.böyle güzel görüntüleri tekrardan görebilir miyiz acaba
  • tansu çiller kadar olamadılar
  • Millet yine başlamış fikirler üretmeye. Ama burada ne kadar konuşulursa konuşulsun, 1 hafta sonra kimsenin aklına bile gelmeyecek bu şehitler. Yıllardır aynı film sürüyor, 20 senedir değişen hiçbir şey yok. Biraz empati kurun ve kendinizi o şehit aileleri yerine koyun. Bir hiç uğruna ölen binlerce genç. Vatan sağolsun diyorlar sürekli. Milletvekillerinin oğulları askerlik yapmaz, olan fakirin çocuğuna olur. Böyle bir ülke için ölmek istemezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Win River Win

Habertürk deki spiker güzel konuşuyor.Diyorki öldürülen pkk lıların silahı fransız malı botları alman malı ve telsizleri ise israil malı.Arkaları sağlam yani

Amaçları belli zaten. Ayrıca üst mevki deki şahıslarda onların adamı değilse bende bir şey bilmiyorum. Çünkü biz kurtuluş savaşına girmiş Çanakkale zaferini tatmış toplumuz bunlar nedir ki. Yani bazı kişiler istemiyor bu sorunun çözülmesini. Ya da biz rastgele kazandık onca savaşı. Karar sizin seçin birini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

http://video.mynet.com/habervideo/Sehit-ustegmenin-annesi-habere-dayanamadi/1348522.swf

niye paylaştın şunu ya ben de ağlıyorum şuan.Bi de hakkaride komando arkadaşım var.Haber alamadım daha korkuyorum

Allahım sen sabır ver yarabbim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

Görende teröristlerle savaşan ordu değil hükümet zannedecek. Eli doğru dürüst silah tutmayan dağı taşı arazi şartlarını bilmeyen çoluk çocuğu oraya gönderirsen olacağı bu. Profesyonel askerlerin gitmesi gereken yere çoluk çocuk gidiyor. Ne hikmetse bütün suç hükümetin sanki orduyu yöneten kademeleri idare eden hükümet komutanlar ne işe yarıyor. Bir sürü çocuk, ergen toplanmış saçma sapan yazılar yazıyor. Yolda kafanıza saksı düşse ayağınız bir taşa takılıp düşseniz suç hükümetin oluyor. Orduyu yönetene idare eden komuta kademesidir hükümet değildir bre cahiller...

Bu Hükümet Ordu'ya Çok İzin Veriyor Zaten Haklısın. Ordu Da Kabahatli Tabi ki Lakin Bu Devlet Gelen teröriste hoşgeldin diye kucak açar Bir de Onları Affedip de ev verirse olacağı bu.

İstihbarat sıfır , Adamlar Bir anda Kendini Çatışma içinde buluyor.

ÇUKURCA daki saldırı yerini gördüm Resmen Dağın Ortasına Kurulmuş gelin beni öldürün Der Gibi. Saçmalık!

Bizden bir Sikim Olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapi_triyaki

Arkadaşlar Sakin Olun!! Bu Şekilde bir Yere Varamayız. Bırakın Birbirinizi Yemeyi , Bu Arada Forum da Dikkat Ettiniz Mi Bayrak Rengimiz Oldu :) FOruma Çok teşekkür EdiyoruM

Bırakın Birbirinizi Yemeyi Bir Yere Varamayız!!!!!!

çoluk çocuk foruma girince böyle geriliyoruz hocam işte lafının nereye gittiğini bilmeyen insanlar neyse, bende şimdi dikkat ettim güzel olmuş

forum yönetimine teşekkür
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET__KOSOVALI

SÖZDE 15 TERÖRİST ÖLDÜRÜLMÜŞ ARKADAŞLAR

orada tuttuğunuzu vurun zaten pkk lı !
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Bizleri ağlatan bu hükümetin Allah belasını versin.

Abi nefes alamıyrum. Allah belalarını versin :( Allahım dayanamıyorum bu acıya :(

benim anlamadığım bunu neden çekmişler ta konvoydan itibaren pikniğemi gidiyor bunlar bunu neden kameraya çekmişler hoş bir görüntümü
  • OPERASYON DEĞİL KATLİAM İSTİYORUZ !!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 19 Ekim 2011; 13:03:38 >
  • NTV SON DAKİKA:Hakkari Dağ Komando birlikleri KUZEY IRAK topraklarına indiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G N R

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

15 piç oğlu piç öldürülmüş,

kuzey ırağa yerleşme ihtimalimiz varmış,inşallah az zaiyatla yerleşiriz.

İnandınmı sende öldürüldüğüne ?

Bu da ayrı bir saçmalık. Ne yani, nasıl inanacaksın peki?

Yani saldırmaya, kötülemeye gelince zirve yapıyoruz. Desteğe gelince sıfır. Teröristler de haklı yani, kendi içinde bu kadar bölünmüş bir topluma ne yapılsa yeridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

quote:

Orijinalden alıntı: Win River Win

Habertürk deki spiker güzel konuşuyor.Diyorki öldürülen pkk lıların silahı fransız malı botları alman malı ve telsizleri ise israil malı.Arkaları sağlam yani

Amaçları belli zaten. Ayrıca üst mevki deki şahıslarda onların adamı değilse bende bir şey bilmiyorum. Çünkü biz kurtuluş savaşına girmiş Çanakkale zaferini tatmış toplumuz bunlar nedir ki. Yani bazı kişiler istemiyor bu sorunun çözülmesini. Ya da biz rastgele kazandık onca savaşı. Karar sizin seçin birini.

Zaten bu yüzden bir türlü bitmiyor ya bu terör.Bu bitse nolcak zaten hemen yenisini de kuruyolar.Hiçbir zaman bu topraklarda rahat yaşayabileceğimizi düşünmüyorum, ya gerçek bir süper güç olcaz yada böyle devam etcek...

Başımız sağolsun diyecem ama ateş düştüğü yeri yakcak gene biz bir gün üzülcez ana yüreği bir ömür...
  • soykırım istiyoruz katliam yetmez. adilerin köklerine kibrit suyu dökün !!
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.