Şimdi Ara

Hakemliği bıraktı; (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Türk hakem tarihinin en rezil hakemlerindem biriydi.Çok şükür kurtulduk bu emek hırsızından.

Darısı hüseyin göçek , yunus yıldırım , halis özkahya nın basına.

Bu mesajımı hangi yönetici sildi ? Neye dayanarak hangi hakla siliyorsunuz mesajımı ? Dingonun ahırı değil burası. yöneticisiniz burada , forumun sahibi değil.

3. kişilere hakaret dostum, son 2 ayda 10 kere 4 günlük yedim 3. kişiler için

Sevgili DH bir sen varsın bir ben, 3. kişilerin sıkıntısı varsa dava açsın,

öyle bir Türkiye'de yaşıyoruz ki demokrasimiz var özgürlüğümüz var

ama sitelere giriş yapamazsın,siyaset din konuşamazsın, sınırları çizilen yerde özgürsün,

gerçeklerle yüzleşemedikçe orta çağdayız, inşallah rönesans bizede uğrar yakın zamanda, şu geri kafamızdan ülkece kurtuluruz, insanların konuşa konuşa anlaştığını inşallah yakın zamanda anlarız ki insanlar birşey bilmeden kendi kendine yorum yapıp kendi gerçeklerini yaratmaktan vazgeçerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Türk hakem tarihinin en rezil hakemlerindem biriydi.Çok şükür kurtulduk bu emek hırsızından.

Darısı hüseyin göçek , yunus yıldırım , halis özkahya nın basına.

Bu mesajımı hangi yönetici sildi ? Neye dayanarak hangi hakla siliyorsunuz mesajımı ? Dingonun ahırı değil burası. yöneticisiniz burada , forumun sahibi değil.

3. kişilere hakaret dostum, son 2 ayda 10 kere 4 günlük yedim 3. kişiler için

Sevgili DH bir sen varsın bir ben, 3. kişilerin sıkıntısı varsa dava açsın,

öyle bir Türkiye'de yaşıyoruz ki demokrasimiz var özgürlüğümüz var

ama sitelere giriş yapamazsın,siyaset din konuşamazsın, sınırları çizilen yerde özgürsün,

gerçeklerle yüzleşemedikçe orta çağdayız, inşallah rönesans bizede uğrar yakın zamanda, şu geri kafamızdan ülkece kurtuluruz, insanların konuşa konuşa anlaştığını inşallah yakın zamanda anlarız ki insanlar birşey bilmeden kendi kendine yorum yapıp kendi gerçeklerini yaratmaktan vazgeçerler.

Emek hırsızının nesi hakaretmiş cok öerak ediyorum.50000 kere emek hırsızı lafı edildi herkes tarafından ama hicbirsinin mesajı silinmedi.

Ayrıca bana mesajda gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.