Şimdi Ara

HAIS masa üstü dekupaj testere alternatifi yada..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamunaleyküm öncelikle.Üstadlar ben bir ikilemde kaldım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Kendime bir tane dekupaj testere almak istiyorum masa üstü olanlarda evde ufak tefek hobi işleri için HAIS marka http://haisturkiye.com/kil-testere-makinasi/ bu ürünü almayı düşünüyorum. fiyatı 841 TL aklımı karıştıran konu şu bu paraya daha doğrusu 1000 TL bütçe ile acaba 2. elhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-el-aletleri-herkules-masa-ustu-kil-testere-makinasi-isikli-lazer-hizalamali-623497933/detay?showFolders=true
    Herkules alıp yanına dremel 3000 2. el bir ürün alıp eğerki denk getirebilirsemde bi şarjlı matkapmı alayım 2. el

lakin gönlüm 0 km hais den yana hais'in yanında esnek şaft var dremelle yapacağım işi bunla yapamazmıyım?evde bosch marka elektrikli bir matkabım var bu arada.önerilerinizi heyecanla bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim herkese.

• Sormak istediğim tüm soruları siz sormuşsunuz adeta.

Bende Hais ve Scheppach Deco-Flex arasında kaldım bu ikisinin bir farkı varmıdır bilemiyorum, görünüşleri aynı gibi.

Asıl işi kıl testere yapacağı için dremele o kadar para vermektense Einhell Mini Taşlama Gravür Seti almayı düşünüyorum.

Kıl testere için 2. el piyasasına baktım fakat pek içime sinmedi, sıfır alacağım büyük ihtimalle.

Umarım konu hakkında ilgili kişiler bizi aydınlatır.
  • Malesef aydınlatan olmadı ve ven 2.el herkules marka dekupaj testere aldım yeni evde eşime Kendi becerilerim dahilinde ahşaptan duvar dekor çalışmaları yaptım. İlerleyen zamanlarda belli dewalt bulma lsndı yakalarsam o hayalimdeki makine.umarım b izden daha pro kişiler bizi bilgileri ile aydınlatırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.