Şimdi Ara

Haftaya ŞOK marketlerde Samsung Smart Monitor, Zotac ekran kartı ve oyuncu kasaları var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftaya ŞOK marketlerde Samsung Smart Monitor, Zotac ekran kartı ve oyuncu kasaları var
    Haftaya ŞOK marketler zincirinde Gamers Arena oyuncu kasalarından monitör modellerine dizüstü bilgisayarlardan ekran kartlarına ve oyuncu masalarına kadar farklı teknolojik ürünler bulmak mümkün olacak.

19 Nisan ŞOK aktüel teknoloji ürünleri

19 Nisan ŞOK aktüel teknoloji ürünleri arasında Samsung’un popüler akıllı monitörü yer alıyor. 27 inçlik Full HD monitör Tizen işletim sistemi sayesinde ek bir kaynağa gerek kalmadan farklı içerikleri izlemenizi sağlıyor. Monitörün fiyatı 4099TL.

Alternatif olarak ViewSonic markasına ait 24 inçlik Full HD kavisli ekran, 165Hz tazeleme hızı, 1ms tepki süresi, AMD FreeSync Premium özellikleri olan monitör 3199TL iken Twisted Minds markasına ait Full HD 75Hz oyuncu monitörü de 1999TL.

Ayrıca Bkz.ŞOK marketlerde Anker Soundcore ses ürünleri ve Philips televizyonlar var

Diğer taraftan sistem toplayanlar için yine Gamers Arena oyuncu kasaları geliyor. Kasaların konfigürasyonu şu şekilde:

• Ryzen 5 5500 işlemci, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, GeForce RTX 3060 12GB ekran kartı barındıran Sangal Pro kasası 15299TL.

• Ryzen 5 5500 işlemci, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, GeForce GTX 1650 4GB ekran kartı barındıran Sangal Strike kasası 12199TL.

• Ryzen 5 5600G işlemci, dahili Radeon grafikler, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD barındıran Sangal Hell kasası 8399TL.

Asus markasına ait 14 inç Full HD ekran, Intel Core i5-1135G7 işlemci, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD barındıran dizüstü modeli 10499TL iken Acer markasına ait Intel Celeron N4020 işlemci, 15.6 inçlik Full HD ekran, Windows 11, 4GB DDR4 RAM, 128GB SSD barındıran dizüstü de 5499TL. Son olarak Zotac markasına ait GeForce RTX 3060 8GB GDDR6 Twin Edge ekran kartı da 6999TL.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Haftaya ŞOK marketlerde Samsung Smart Monitor, Zotac ekran kartı ve oyuncu kasaları var

• Çöp ürünler, modası geçmiş. M5 monitör teknoloji mağazalrında da satmayınca buralara düştü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Samsungun M7 modelini kullanıyorum oldukça memnunum. 32” 4K kendi içinde akıllı monitör herhangi bir cihazı bağlamadan istediğinide izletiyor odada TV varmış gibi rahat ettim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Koskoca dhnin tarayıcısı yok mu facebook grubuna reklam verir sıcak fırsatlara konu açar gibi fotoğraflar koymak nedir

• renkly1i R kullanıcısına yanıt
    Senin çöp dediğin 3060 ekran kartını Hala hayal edenler var ve 3060 ekran kartı da şu an günümüzde kötü bir ekran kartı hiç değil. Cahil insan musvettesi

• 3060 hala 7000 saka gibi ulke

• M5 aldım iade ettim. Menüsü işlevleri güzel seri fakat çok fazla ghosting var. Birşeyler izlemek zulüm oluyor.

• 3060 8 GB versiyon yalnız. 12 Gb olan modelden güçsüz. Düz 6600 çok daha performanslı bu karttan. İlla Nvidia almak istenmiyorsa RX 6700 yakın fiyatlara alınır. %30 güç farkı var arada.

• 2binlik twisted monitör alunır mı

• 8400 liralık GAMING kasa Doom oynamak için herhalde. Haftaya ŞOK marketlerde Samsung Smart Monitor, Zotac ekran kartı ve oyuncu kasaları var 

• renkly1i R kullanıcısına yanıt
    M5 neden satmadı?

• resmi tıklayın

about:blank

• Steam surveyde 3060 1 nuamralı ekran kartı ,dünya halkı salak mıda kendini imha eden bu donanıma dünya para verip alsın ,insanlar gayet iyi kavradı pcnin mantığını ama bu forumdakiler asla 20 sene geçti hala aynı sığırlar.

• bluelife27 kullanıcısına yanıt

Bende 12 sanmıştım ee zaten 6000 liraya pny 8 var ,buda gol değil yani.

• Twisted Masaüstü için bilen alan varmı almayı düşünüyorum.

• Broşürü bi halının altına koyup düzleşmesini bekleseydiniz be 😂

• C_K kullanıcısına yanıt

sizdeki bu pahalı daha güçlü mantığı size böyle mesaj yazdırıyor.

50 binlik pc ile 8500 lük pc neredeyse aynı malzemeden yapılıyor. bu yüzden fiyatları arasında uçurum olmaması gerekiyor. ama daha hızlı diyerek 7-8 katı fazlaya satılıyor.

• aksu01 kullanıcısına yanıt

Ekran kartı olmayan bilgisayara renkli fan takıp gamer demişler. Bilmeyen alıp hayal kırıklığına uğrayacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.