Şimdi Ara

Haftaya BİM marketlerde Jeep marka elektrikli bisikletler var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
6.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 amper nedir yaw, powerbank kadar. o boruları pil doldursa 100 km menzil yapar rahat.

Ek; en pahalı kısım batarya oluyor sanırım yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 25 Nisan 2022; 18:8:15 >
  • rx5'le ciddi düşünüyorum daha önce kullanan varsa yorumlarınızı alabilir miyim

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Yalnız 3.6 volt 10 Ah ile 36 volt 10 Ah arasında 10 kat fark var.

Benim bisikletin bataryası 8.8 Ah olduğu halde 94 kilo adamı gayet güzel gezdiriyor.

Zaten elektrikli bisiklette amaç "gaza bas arkana yaslan 50 km git" değildir.

Düzde elektriksiz ya da düşük güçte gidilir, asıl yokuşta o batarya size yardım eder.

Hayatta sahip olmaktan en çok memnun kaldığım şey elektrikli bisiklet. Haftaya BİM marketlerde Jeep marka elektrikli bisikletler var 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiyeleriniz nelerdir?

• capo di capi kullanıcısına yanıt

4 yıl önce kendi bisikletim için hesaplamıştım, bir şarj 25 kuruşu bulmuyordu.

Hadi şimdi olsun maks 1 TL.

• manilafortuna kullanıcısına yanıt

Eğer bana sorduysanız, tavsiyem tekerlek seçiminin kullanıma göre yapılması.

Trafikte gidene ince tekerlek şart.

Bisikleti eline alıp merdiven çıkanlara ince tekerlek ve "alüminyum kadro" şart.

Hız asla yapmam, kaldırımlara çıkarım yavaş yavaş giderim diyene kalın tekerlek. Çok konforlu ama çok hantal oluyor. Ayrıca eviniz de ya giriş kat olmalı ya da asansörlü. Ağır oluyorlar.

Bence en ideal lastik ölçüsü önde 20x1.75, arkada 20x2.25

Hız ile konforu ben bu şekilde dengeledim.

Arkaya 2.25 lastik ve yaylı sele almadan önce sarsıntıdan resmen leğen kemiğim ağrımıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 28 Nisan 2022; 13:0:6 >
  • Küba rks uzak durulacak .markalar
    Parçaları alıp kendiniz toplasanız yapsanız daha güvenilir

Casper gibi düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir elektrikli bisiklet 10 bin tl olmuş .Vay be yazık değil mi bu ülkeye bu insanlara.Ne zaman bitecek bu sömürü düzeni.

• Kanada'da yaklaşık 10 ay önce şu canavarı 2300 birim paraya almıştım çok memnunum hala. Jeep elektrikli bisiklet görünce merak edip girdim konuya, 10k birim para istiyorlar o bisikletlere ne diyeyim.

Haftaya BİM marketlerde Jeep marka elektrikli bisikletler var
  • Windows95 kullanıcısına yanıt

Haftaya BİM marketlerde Jeep marka elektrikli bisikletler var 

• Rx5 diye jeep markasının ürettiği elektrikli bir bisiklet modeli var mı? Bisikleti merak edip incelemek için araştırdım ancak bulamadım. Bu jeep markasına özel olarak yaptırılmış ve piyasada bir benzeri olmayan bir model gibi gözüküyor. Benimle aynı düşüncede olanların araştırırsanız yorumlarını bulabilirsiniz.

• 25km, sokak köpekleri yetişir buna Haftaya BİM marketlerde Jeep marka elektrikli bisikletler var 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.