Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyon ve elektrikli bisiklet var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyon ve elektrikli bisiklet var

Haftaya perakende gıda zincirlerinde birbirinden farklı markaların yine farklı fiyat segmentlerine hitap eden akıllı televizyon modelleri ile Volta elektrikli bisikletini bulmak mümkün.

21 Temmuz A101 aktüel teknoloji ürünleri

21 Temmuz A101 aktüel teknoloji ürünleri arasında Toshiba marka akıllı televizyon mevcut. 65 inçlik 4K ekrana sahip televizyon Android TV işletim sistemi kullanıyor. 4x HDMI ve 2x USB girişi olan televizyon 9499TL fiyat etiketine sahip. Bu modelin 58 inçlik olan versiyonu ise 7599TL.

Ayrıca Bkz.Haftaya ŞOK marketlerde Honor Magicbook 15 var

Alternatif arayanlar ise Samsung marka Tizen işletim sistemli akıllı televizyona bakabilir. 40 inçlik Full HD çözünürlükte model tek kumanda ile geliyor. Fiyatı ise 5699TL olarak belirlenmiş.

Son olarak Volta markasına ait VB7 elektrikli bisiklet 100Km’ye varan menzil, 25KM/s hız, 4.5 saate varan şarj süresi, 35Kg ağırlık, LCD gösterge ekranı, 25Kg taşıma kapasitesi gibi özelliklerle 17999TL olarak satılacak.

• Bisiklet katalogda 17999 yazıyor,haberde 7999 yazılmış?satışa çıkmadan enflasyona mı yenildi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomenhaa -- 16 Temmuz 2022; 13:05:15 >
  • sitesinde 27.270 yazıyor bisiklete.menzili güzel iş yapar ama sitesinde 30-80 diyor bunlar 65-100 yazmış.koldan gaz da göremedim yaptırmanız lazım.eleştirim 25 km çok az.bu hızla diğer bisikletlilerden bir farkınız olmaz trafikte.

• Başlık A101 resim Şok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fenomenhaa kullanıcısına yanıt
    17999tl doğrudur

• Bisiklet 1099liraysa fiyat gayet iyi

• Abi ülkemizde elektrikli bisiklet ve televizyon sıkıntısına büyük çare bulmus gibi reklam yapmak dh nin işi mi anlamadım, ınternette daha ucuzuna halk erisirken neden a 101in reklamını yapıyorsunuz?

• Her hafta aynı haberden bir adet paylaşılıyor. Sıktı artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 65 incin fiyatı iyi değil mi daha iyi bir seçenek var mı sizce ? Gerçi a101de bulabileceğimi sanmıyorum bir kere kulaklık alacaktım gelmemişti biyere.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bisikletle trafikte ne işin var zaten

• 17,999 ney halismi ? o paraya motor alırım kim uğraşır şarjıyla bilmemne iyice saçmaladılar bunlarda ya ,motora koyuyosun 2 litre 100km götürüyo seni ... yokuşta kalmaz çeker heryerdede

• 18k az kurşunlanmış şahin bulursun hacı ne elektiriklisi 😂🤣

• Samsung 40-inç tv nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisiklet için konuşacak olursak kadronun çelik olması haricinde eksiği yok. Pili yolda gördüğünüz çoğu bisikletin 2.5 katı kapasitede. Hidrolik disk fren var sanırım. Ama kadro bir hayli ağır. Yük taşımak için tasarlanmış galiba

• 35 kg çok çok ağır bence. Bende Alba Explorer var, bundan daha iri o bile 22 kg. Fiyatları da aynı nerdeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 temmuzda 18000 ödedim hala sipariş hazırlanıyor diye yazıyor siparislerimde. Elinizde bisiklet yoksa ne kampanyası yapıyorsun a101 hile hurda işleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3tu -- 3 Ağustos 2022; 14:58:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.