Şimdi Ara

Haftanın indirimli Ayakkabı ve Botlerı. Greyder.com | Kargo Bedava! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
9
Favori
12.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

45 46 neden yok

Bırak 45-46 yı

Bir ayakkabıda buçuklu numara yoksa o ayakkabı %100 kalitesizdir

Çünkü ellerinde kalıp yok ayrıca üretme kalitesine de sahip değildir

Buçuklu numara ince işçilik demektir (Bunu gerçek boyutta her firma yapamaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Aralık 2016; 11:5:32 >
  • aropiko kullanıcısına yanıt
    world kullanıyorum, eyvallah.
  • Genelde 42-42.5 giyiyorum 42 numara aldım. 5 sene önce aldığım greyder botta hiç yıpranma yok eskimiyor. Umarım bu da öyle çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Buçuklu numara yoksa kesinlikle kalitesizdir, mantığına katılmıyorum.

Ben ilgili linkteki ürünü aldım, belki kalitesizdir bu marka, onu bilemiyorum, denemedim. Ama bu ayakkabıyı, şu an kullandığım ve altı kabaklaştığı için karda-buzda sıkıntı olan kışlık ayakkabımın (Flogart) yerine alıyorum. Ki kendisini üniversitede öğrenciyken almıştım, aldığımdan beri (nereden baksan 7-8 seneyi geçti) her kış giydim. Sadece geçtiğimiz kış aynı sorundan ötürü bir bot almıştım, bunu pek giymedim. Flogart'ın o zamanlar buçuklu numarası yoktu, belki hala yoktur. O zaman size göre %100 kalitesiz. Eğer %100 kalitesiz bir ayakkabı 7-8 sezon gidiyorsa (ki hala fiziki kondüsyonu çok iyi, istersen fotoğraf atabilirim) kaliteli ayakkabı almak istemiyorum o hocam, o nedir ya, 15 yıl mı giyecez?

Ayrıca, yine öğrenciyken (Konya'da okudum) ayağıma uygun ayakkabı bulamamaktan ötürü (drop ayakkabı meselesi) kunduracılar sitesinde (Aykent), basit atölye makinalarıyla üretim yapan ve birçok işi de eliyle yapan bir ustaya (Bağcı Kundura) gittim. Bir tane optimum ayakkabı verdi bana, bir tane de ayak ölçümü alıp birkaç gün sonra gel al diyerek bir ayakkabı yaptı. Öğrenci olduğum için gayet uygun fiyata (8-10 yıl önce 25 TL'ye) verdi ayakkabıları. O ayakkabılardan birini hala giyiyorum. Ne buçuğu ne yarımı hocam, adam 40 yıldır ayakkabıcı, fiyat, kalite ve konfor konusunda muazzam.

Bana kalırsa buçuklu ayakkabı olayı firmanın tezgahlarına, o da üretim potansiyeline bağlı bişey. Kaliteyle doğru orantılı olduğuna inanmıyorum. Öte yandan üretim potansiyeli ile kalite arasındaki ilişkinin varlığını kabul ederim ancak gereksiz bir pahalılık da bunun paralelinde kabullenilmesi gereken bir gerçeklik.

• Şu anki durum yeni moda galiba (BOS KONUSMAK)

iPhone 7 konusuna giriyorum buna bu para verilir mi?

Volkswagen konularında dsg ye para verilir mi?

Android konularında ios varken bu kullanılır mı?

Yahu arkadaşlar sizi tutan mı var?? İsteyen istediğini alır..

Ben kısa paça pantolon giymiyorum diye giyenleri asagilayayim mı şimdi?

İnci Hotiç vs her markanın + ve - yönleri var isteyen istediğini alır..

Bende Greyder ayakkabı var 2.5 sene oldu en fazla 10 kere giydim ama çok memnun kaldım ve bu modeli de aldım uzun süre kullanırım sonuçta yatağa yatarkende giymiyoruz bu ayakkabıları 3-4 senede 20 kere giymiş olacağım o kadar..

Merak etmeyin herkes kendi ihtiyaçları doğrultusunda seçimler yapiyo kafası karışan da fikirlerinizi alayım diye konu açıyor zaten..

Hepsini geçtim aldın diyelim ki.. 15 gün içinde iade 30 gün içinde değişim seçeneğin var.. beğenmezsen verirsin geri sorun kalkar ortadan..

Keşke boş konuşmalar yerine geçen kampanya da alan arkadaşlar yorum yapsa en azından akıllarda çokta soru işareti kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdascac

Eğer ödeme gerçekleştiyse ve siparişiniz iptaledildiyse ödeme bilgisi içeren ekstrenizi gizem.arsoygil@greyder.com adresine bildirmeniz yeterlidir. Ödeme Kontrolü yapıldıktan sonra siparişiniz ertesi iş günü UPS kargoya teslim edilecektir.

yok bunu yapınca direk parayı iade edip, satışı iptal ediyorlar. bizzat yaşandı.
  • Girdiğiniz kupon kodu bu sipariş için uygun değildir.
  • 90 liraya gerecek deri ayakkabı iyi bence
  • Akşam 5'e kadar kalırsa bonus kampanyasıyla 2 ayakkabı siparişi geçeceğim. Benzer model ayakkabım var ama olsun.
  • Bende sipariş verdim 1 adet. Sıkıntısız gelir umarım. 42-43 giyiyorum 42 verdim siparişi
  • ihtiyaç varsa alın geçin. tam mevsiminde güzel kampanya.

greyder ayakkabılar kalitelidir. dileyen gidip bayide de görebilir.

özetle tatava yapmayın alın geçin :) ihtiyaç yoksa da alıp masrafa girmeyin.
  • Ya arkadaş kendi kendime her gün "bakmayacağım bu gün sıcak fırsatlar konusuna" diyorum ama yine dayanamıyorum. Durduk yere yine masrafa sokacaksınız beni.

1-2 kişi beğenmedim, uygun değil felan yazsa da vazgeçsek.
  • Taba renginden 1 adet siparişte ben geçtim. İşyerimizce alınan outdoor tarzı ayakkabıyı her türlü iklim şartında kullanıyorum gayette kaliteli markaya güvenerek bu türdende almış oldum.
    Fırsat için teşekkürler.
  • Merhaba,

55006 kodlu Kadın ayakkabı ürünümüzde eklenmiştir.
    229.90 TL yerine 89.10 TL

* Her numaradan 2 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyderOnline -- 21 Aralık 2016; 17:14:55 >
  • bir tane 44 numara siyah sipariş geçtim inş büyük gelmez.
  • Merhaba ,

GREYDER10 indirim kodu sadece kampanya kategorisindeki ürünlerde geçerlidir.
  • Ayın 20'sinde sipariş verdim hala kargolanmadı. Umarım bugün kargolanır da araya haftasonu girmez.
  • Büyük numara ayakkabı giyenler için, bence bir fırsat başlığı açılmalı.

Fiyat ve bulunabilirlik ön planda olacak şekilde bir konu olursa, bence çok popüler olur.

Ben 47,5 veya 48 arıyorum, ama bulmak çoğu zaman çok sıkıntılı. Bulunca da acaip pahalı oluyor. :-(
  • Siyah 42 stok yok diyor. Tekrar girecek mi acaba? Ürünü kargolanan var mı?

Mağazalardan aynı fiyata alabiliyor muyuz?

Edit: Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖiLkér -- 22 Aralık 2016; 15:10:37 >
  • Merhaba,

Ürünler stoklarda kalanlarla sınırlı
    Tekrar satışa açılmayacak (Bu sezon için)

Saygılarımızla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.