Şimdi Ara

Haftanın indirimli Ayakkabı ve Botlerı. Greyder.com | Kargo Bedava!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
9
Favori
12.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haftanın indirimli ayakkabı ve botları

Erkek Ürünler
    Erkek Ayakkabı
    Erkek Bot

Kargo Bedava
    Vade farksız taksit fırsatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyderOnline -- 12 Ocak 2017; 12:24:36 >

• Güzel birşeye benziyor bence ihtiyacı olan alsın
  • Daha öncekinde anlamamıştım, şimdi aldım. Teşekkürler
  • 45 46 neden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

45 46 neden yok

Greyderin kalıpları büyük hocam bilginiz olsun.
    Ben normalde 44 giyiyorum ama greyder de 43 çok rahat oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

45 46 neden yok

42 olurmu size greyderde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir tane 41 numara sipariş verdim. Aslında kalıpları büyükse değiştirebilsem keşke.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

45 46 neden yok

42 olurmu size greyderde

bilmem denemedim.
    45-46 sorduğunuz için dedim.
    45 oluyorsa 44 olabilir size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terlikk

Ben de bir tane 41 numara sipariş verdim. Aslında kalıpları büyükse değiştirebilsem keşke.

Var mı böyle bir durum ? Ona göre alalım.

Ekleme :

DEĞİŞİM

30 gün ÜCRETSİZ değişim

Greyder.com’dan yaptığınız alışverişte memnun kalmazsanız, sipariş ettiğiniz ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde, ürünü ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerde değişim işlemi gerçekleştirilmez.

Memnun kalmadığınız bir ürünü Greyder.com’da kolayca değişim talep edebilirsiniz. Değişim talebinizle ilgili 0 850 744 07 77 numaralı telefondan ya da e-posta adresinden Greyder.com Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, faturası ile beraber UPS Kargo ile ücretsiz geri gönderebilirsiniz. Değişimini istediğiniz ürünü, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan gelip kapınızdan alabiliriz. Bu hizmet sadece UPS Kargo’nun bu hizmeti verdiği şehirler için geçerlidir. Değişimini istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve değişiminiz gerçekleştiğinde size durum bilgisi iletilir.

Değişim şartları

Ürününüzü, Teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün boyunca değiştirebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.

Değişim talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla ve eksiksiz şekilde Greyder.com değişim adresine göndermelisiniz.

Değişim talebinde bulunduğunuz kargo bize ulaştığında, değişim-iade departmanımız tarafından incelenir. Ürün değişim şartlarına uygun ise talebiniz gerçekleştirilir.

Eğer farklı bir ürün ile değiştirilecekse istenen yeni ürünle fatura tutarı aynı olmalıdır.

2 kereden fazla değişim yapılamamaktadır.

Ürün Değişim Adresi: Atatürk Bulvarı No:112 - (2. Bodrum) 34303 Başakşehir - İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_EKReM -- 20 Aralık 2016; 15:21:57 >

• bu sefer yetişip almayı basardım.. umarım 41 numara bana buyuk gelmez..
  • Modeli beğendim ve aldım. 90 TL çok uygun fiyat. Teşekkürler.

n11 deki fiyatı 170 TL.

http://urun.n11.com/gunluk/greyder-10022-erkek-ayakkabi-P149590267
  • Ben de bir adet aldım. Kalıpları büyük dediğiniz için 42 yerine 41 numara aldım. umarım küçük gelmez.
  • GreyderOnline G kullanıcısına yanıt
    Siparis no:184515

Ücret karttan çekildiği halde ödeme tamamlanmadığı için sipariş iptal edilmiştir şeklinde bi email aldım. Lütfen kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ödeme gerçekleştiyse ve siparişiniz iptaledildiyse ödeme bilgisi içeren ekstrenizi gizem.arsoygil@greyder.com adresine bildirmeniz yeterlidir. Ödeme Kontrolü yapıldıktan sonra siparişiniz ertesi iş günü UPS kargoya teslim edilecektir.
  • taba renk aldım ben de bi tane, geçen kaçırmıştım..bu fiyata oldukça iyi görünüyor
  • Daha önce indirime giren bot gibiyse kalıbı dar ben 44 aldım 44 giydiğim halde olmadı ayağıma iade için dün UPS ile geri gönderdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10022 günlük derken neyi kastediyor ?
  • Taba 44 aldım teşekkürler...
  • Bende siyah ve taba olmak üzere 2 çift aldım.
  • botlarda da böyle bi kampanya bekliyoruz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.