Şimdi Ara

Haftada İki Gün Bedava (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.452
Cevap
0
Favori
115.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Benim hattinda devam ediyor. Sirf bu yuzden tasimaya kiyamiyorum.

peki arkadaşım 3 ay dolduğunda otomatik tekrar devam mı? ediyor yani gece 24 de mesaj atmadan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

peki arkadaşım 3 ay dolduğunda otomatik tekrar devam mı? ediyor yani gece 24 de mesaj atmadan...

Evet mesaj atmadan otomatik yenileniyor. Ve sanirim 4-5 aydir bu sekilde devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 24 Nisan 2012; 23:43:01 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Evet mesaj atmadan otomatik yenileniyor. Ve sanirim 4-5 aydir bu sekilde devam ediyor.

vallahi süper

• Devam eden arkadaslar. Tarifeleriniz ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Devam eden arkadaslar. Tarifeleriniz ne?

tarifem genç tarife benlmde eylülden beri msj atmadan 3 ayda bir yenileniyor
  • Faturalı genç tarife kullananların hepsinde haftada 2 gün ücretsizleri var , Genç tarifenin sabit ücreti 10 TL oluyormus bu forumda yazmıştı.

Ben yaptım 500 veya 700 paketine genç tarifeden geçipte haftada 2 gün ücretsizi devam eden varmı?

Ona göre ben yaptım paketlerine geçeceğim.

Konuyla ilgili başlık açtım ama bilen yok buraya yazayım dedim.

http://forum.donanimhaber.com/m_66271620/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66289523
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ahmet_

Faturalı genç tarife kullananların hepsinde haftada 2 gün ücretsizleri var , Genç tarifenin sabit ücreti 10 TL oluyormus bu forumda yazmıştı.

Ben yaptım 500 veya 700 paketine genç tarifeden geçipte haftada 2 gün ücretsizi devam eden varmı?

Ona göre ben yaptım paketlerine geçeceğim.

Konuyla ilgili başlık açtım ama bilen yok buraya yazayım dedim.

http://forum.donanimhaber.com/m_66271620/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66289523

haftada 2 gün bedava yok, gece 21:00 den sonra hafta 2 gece türkcell'lerle var,

• Siz faturalı 6,9 TL olan genç tarifeden ben yaptım paketine geçtinizmi , haftada 2 gün bedavanız varmıydı , eğer varsa ve bu tarifeden ben yaptım paketine geçiş yaptıysanız gece 21.00den sonra haftada 2 gece bedavamı oluyor, Teyitini alayım tarife değiştireceğim çünkü.Genç tarife sabit ücret 10 lira olacakmış
  • Bu arada ben yaptım paketinde gece 2 gün bedava yok diyor sitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ahmet_

Bu arada ben yaptım paketinde gece 2 gün bedava yok diyor sitede.

Hocam; ben normal genc tarifedeydim, 6.90 tl sabit ucreti iki gun yazip 7050'ye gonderip 3 ay boyunca gorusme yapabiliyordum, fakat 2 gun uygulamasi bitince bende sabit ucreti 29 tl olan genc tarifeye gectim. Bu tartifeye gecince haftada 2 gece bedava verdi.

Daha sonra ben yaptim paketleri cikinca 19 tl ye 500 dakika aldim, her yone 5000 sms 5 tl, 500 mb internet 5 tl. Bu arada cayma bedelli kontratimda var, ondanda 120 dakikam var.

• İşte bende 6.90 lık tarifeden ben yaptıma geçince otomatik uzayan haftada 2 gün devam edecekmi diye merak ediyorum , Ona göre ben yaptım paketine geçeceğim.
  • Faturalı 6.90 tarifede olupta haftada 2 gün ücretsizden yararlananlar , Ben yaptım paketine geçince 2 gün ücretsiz kampanyalarınız hattınızdan silindi mi?

Not:Kampanya sitede bitti gözüküyor ama faturalı 6,90 olan hemen hemen herkesin haftada 2 gün ücretsizi devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.