Şimdi Ara

Hafıza kartının içindeki dosyaları silemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
75.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar normal pc ye takıyorum hafıza kartını görüyor biçimlendirmeye çalıştığımda hata veriyor, kartın içine girip dosyaları siliyorum ama çıkarıp takınca yine eski halinde dolu oluyor bunu nasıl çözebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KapıcıHamza -- 17 Temmuz 2015; 18:39:42 >

• bende de aynı sorun var.8 gb micro sd kart vardı yükleme yaparken çektik.şimdi ne siliniyor nede format atılıyor.işin garip yanı siliyorum pc de içi boş gibi görünüyor.sök tak yapınca aynen duruyor.denemediğim program kalmadı.telefona taktım.linux ta bile format atmayı denedim ama değişen yok.çözümü çok merak ediyorum.
  • KapıcıHamza kullanıcısına yanıt
    Sürücüleri güncelleştir. CCleaner ile güvenli temizleme yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman1998

hafıza kartının üzerinde sağı tıklayınca cclenear ile temizleme seçeneği çıkmıyor.programa girince hafıza kartını temizleme seçeneği de yok.sadece genel olarak bilgisayarı temizliyor.yani özel olarak hafıza kartını nasıl temizleriz.

not:hafıza kartı takılı ile iken cclenear ile bilgisayarı temizleme yaptım ama yine sök tak yapınca içindeki veriler duruyor bunuda belirteyim.saygılar
  • nemesisandforce N kullanıcısına yanıt
    Ozaman özelliklerine bak salt okunur ayarını değiştir olmazsa başka pcde dene pcde sorun olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman1998

Ozaman özelliklerine bak salt okunur ayarını değiştir olmazsa başka pcde dene pcde sorun olabilir

3 pc de,2 android telefonda ve 1 de linux bilgisayarda denedim.siliyor gibi gözüküyor ama sök tak yapınca sonuç aynı.formatta ise format bitmiyor hata veriyor.telefonda ise format bitiyor ama sök tak yapınca aynen duruyor dosyalar.hp nin format programı çok överler onunlada denedim ama formatın sonu gelmiyor.içindeki dosyalarda aynen duruyor ve içindeki dosyaları rahatlıkla pc ye atabiliyorum.partiton programlarını bile denedim ama olmuyor işte.
  • Sürücüleri güncelleştir. CCleaner ile güvenli temizleme yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekse

cclenear ile hafıza kartı nasıl temizlenir açıklar mısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesisandforce

quote:

Orijinalden alıntı: mekse

cclenear ile hafıza kartı nasıl temizlenir açıklar mısın.

Alıntıları Göster
    Başlat-Çalıştır-msconfig-başlatma menüsü-tümünü devredeışı bırak bilgisyarı yeniden başlat Söylediğim önceki yöntemi tekrar dene olmazsa. Tek Çare Kalıyor, Hafıza Kartını Adaptöre tak loc kilidi kapa aç dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: celik_5050

Başlat-Çalıştır-msconfig-başlatma menüsü-tümünü devredeışı bırak bilgisyarı yeniden başlat Söylediğim önceki yöntemi tekrar dene olmazsa. Tek Çare Kalıyor, Hafıza Kartını Adaptöre tak loc kilidi kapa aç dene.

Başlat-Çalıştır-msconfig-başlatma menüsü-tümünü devredeışı bırak bilgisyarı yeniden başlat

bunu yaptım.ama sonrasını anlamadım.ayrıca hafıza kartını adaptöre takıpta lock kilidini aç-kapat daha önce yapmıştım işe yaramadı.saygılar
  • HORT lattım ama aynı sorun bende de oluyor 8 GB Micro sd içine veri yükleyemiyorum içindeki verileri siliyorum ama aynı olduğu gibi kalıyor format atıyorum başarılı şekilde oldu,attı diye gözüküyor ama silinmiyor
  • bu sorunu yaşayıpta çözen varmı. sd kart çöp oldu. içindeki veriler silsemde geri geliyor. hiç bir format porgramı işe yaramadı.
  • çare yok.
  • Merhaba arkadaşlar bendede aynı sorun vardı telefona sd kartı takıp telefon içerisinden biçimlendirdim. Koruma hatası vermedi. Deneyebilirsiniz. telefon s7 edge fakat herhangi sd kart yuvası olan telefondada olur sanırım.
  • Merhaba arkadaşlar bende 16 gb sandisk marka sd kart var karda resim ve video yükleme yapılıyor ama içindeki telefondan kalan foto lar silinmiyor her şeyi denedim bütün programları hatta windos kurulum cd ile kurulup yapar gibi sd kartı biçimlendirmeyi ama hiç biri sonuç vermiyor rootlu telefonda siliyor ama kartı geri takınca içindekiler geri geliyor pc de aynı siliyor ama geri sök tak geri geliyor artık son çare 3 volt elektrikle şoklama ya artık yanarsada yanar her şeyi denedim olmuyor malesef cmd güvenli komut bile hiç bir şey silemedi tüm programları denedim pc silen winhex programı bile silemiyor
  • Benim de başıma geldi. Bendekinin nedenini biliyorum. Saçma bir program ile bişey yapmayı denemiştim. Sonra bu olmaya başladı. Ama sorunun çözümünü bulamadım.
    Yüksek ihtimalle kartların firmware yazılımı bozulduğunda oluyor. Bendekinin sebebini buna bağlıyorum. Garantiye yolladım. Olmadı ise çöp oldu demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalVeri -- 7 Temmuz 2019; 23:55:14 >
  • Yıl 2021 hala çözülemeyen problem.

• kiges K kullanıcısına yanıt

Aynen..

• Çözebilen var mı?

dosyaları siliyorum tak çıkar yapınca hala duruyor

• bende Mi 360 derece güvenlik kameranın içinde takılıydı sandisk ultra 64 gb modeli hafıza doldu mu silip üzerine yazıyor malum. artık kamera silemiyor bilgisayara takınca ne format atılabiliyor ne de silinebiliyor , araştırdım çaresi yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xrepla -- 2 Ekim 2021; 13:24:5 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.