Şimdi Ara

hafıza kartı ile iç hafızayı arttırmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar moto g5 almayı düşünüyorum tek korkutan kısmı hafızasının 16gb olması. Hafıza kartını iç hafızaya dahil etmeyi önerir misiniz yoksa direkt 32 gb bişeyler mi bakayım. Önermezseniz ne gibi sıkıntılar yaşarım en hızlı kartı alsamda yavaşlama yapar mı ve en hızlı kart nedir ne önerirsiniz hafıza kartı olarak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• konuyla ilgili bilgisi olan yok mu arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hafıza kartını biçimlendirme kısmında size soracaktır. Taşınabilir mi yoksa dahili hafıza mı olsun diye. Dahili hafıza bu şekilde hallolur, ancak kart başka bir cihazda kullanılamaz.

G5 iyi cihaz, iş görür. Bence dahili hafıza fazla arıza çıkarmaz, yüksek GB li yeni nesil bir kart alın. Lexar ve Samsung iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafıza kartlarının en hızlısı şu an u3 sınıfı denen kartlar. Ancak yinede hafıza kartına güvenip düşük hafızalı telefon almayın bence.

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.foto.pla&gclid=Cj0KCQiAoY7VBRDtARIsAHWoO-LpUgYcnEk7g1Sv-wxSkFsEJMKf5hqNlsMCbc9IbIzJEgeOc-u2wDIaAgVEEALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ext4 -- 10 Mart 2018; 23:12:49 >

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar ama mi a1 aldım ben dün elime geçti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.