Şimdi Ara

HADİ YAHU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir sürü heyecanlandıran isim dolanıyor bir tane bile açıklama yok. Ne bekliyorlar yoksa hepsi balon haber mi?

• Poh da cikabilir hocam hic belli olmaz bunlarin isi gelecek oyuncular sahaya cikana kadar beklemek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomis ve Belhanda transferleri büyük ölçüde bitti diye düşünüyorum, o rakamlara rağmen bitmezse zaten onun üstüne beceriksizlik yok :)

Fakat Clichy, Maicon, İmbula, Acerbi transferleri hem basın hem yönetim tarafından kasten servis ediliyor diye düşünüyorum, hem taraftarı heyecanlandırmak hem kombine ürün satışını canlandırmak adına yapılıyor gibi geliyor.

İlgilenmiyorlar asla olmaz demiyorum fakat hangi rakamlara nasıl getirecekler merak ediyorum, özellikle Maicon ve İmbula öyle düşük bonservislere gelecek adamlar değil, İmbula son transferini 25 m euro karşılığında yapmış ve hala piyasası var, Maicon son transferi 12 m euro karşılığında yapmış 28 yaşında ve stoper için en verim alınacak yaşlara giriyor.

Bu hamleler bizim gibi ekonomiler için çok riskli hareketler, ya batarsın ya çıkarsın fakat bizim öyle lüksümüz olmaması gerek...

• pzt. açıklanır hocam sizin transferler.
  • Dursun başkan GS nin uçakları tek tek inecek dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.