Şimdi Ara

hadi oyunda komik anlarınızı yazı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki Lee sin oynarken adamı ilgiyle bizim 4 kişinin arasına gönderip saniyede öldürmeleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı oyunda jinx ile 2 baron çalmıştım , karşı adc junglea kızıp/all ------ report yazıp afk kaldı , jungleıda aynısını yaptı

Işin garibi baron filan yemezdi 5 i girse rahatça alıyordu zaten en iyi bendim 7/6/4 gidiyordum , taşıyacak adam da yokken maçı bize teslim etmişlerdi

Sağlam gülmüştüm

Ayrıca 17 - 2 giderken kha ile nexusa kadar girdik duo girdiğim arkadaş dalgasına sur açtı ve diğer 3üde evet deyince daha kule vermeden oyunu vermiştik
    ( hadi ben dalgınlıkla evete bastım , hiç biriniz mi dikkat etmedi ***)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezon 2 deydi sanırım , top mid swap yapmıştık arkadaşımla dakika 9 civarı inhibitör vermişti tryndamare ile
  • kartalım kullanıcısına yanıt
    Komikmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunes46

Komikmiş

skype da idik arkadaşımın kısı bir sesle " la yardım edin " sesini duyduk kamerayı mide çevirdiğim de gülmekten karnıma kramp girmişti , süper minonla vs atıyordu
  • Arklarla nette vs atcaz takimca herkes yeneriz havasinda bir arkda velkoz, bizi 35 dk da kestiler tam merkezi alcak vel koz olan ark doğdu bunlara bir ulti attı merkezden geçebiliyor ulti bunun 5 adamda òldú ve fırsaattan istifade maci aldik

• Sezon 2 de westte iki takiminda jungle i midi ve topu karsilikli dans etmistik sonra karsidan biri ibişlik yapinca 3ünüde kesmiştik...

• Kanki yazınca komik olmaz ya. Yaşanması lazım.

Geçen gün Lulu midim, ranked team atıyoruz. Karşı takımda Jayce toplane var. Neyse, 40. dakikadayız işte. Jayce 1v4 yapıyor. Benim canım baya azaldı, Jayce'de %10 falandı. Ben Zhonya bastım, Zhonya bastıktan sonra tüm takım arkadaşlarım durdu, Zhonya'nın geçmesini bekledi, Jayce beni öldürdü, sonra Jayce'i öldürdüler.
  • Yeni başladığım zamanlardq annie ye hydra kanasusamış ebedi ve geti kalanları saldırı hızı almıştım tek atıyodum düz vuruş

• geçenlerde oyuna girdim :) :) herşey gayet güzel başlamıştı :) :) :) :) ardından birisi ordan çıktı :) :) :) :) :) servisim geldi ben afkyım dedi ve çıktı :) :) :) :) :) :) Acı içinde can çekişe çekişe oyunu kaybettik :) :( :) :( :(((((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4MyHearT

geçenlerde oyuna girdim :) :) herşey gayet güzel başlamıştı :) :) :) :) ardından birisi ordan çıktı :) :) :) :) :) servisim geldi ben afkyım dedi ve çıktı :) :) :) :) :) :) Acı içinde can çekişe çekişe oyunu kaybettik :) :( :) :( :(((((((

çok komikmiş qnq :):):):):):):):):):):
  • Baron kontrol etcem derken 5 kisinin arasina girip farkinda olmadan baron calmak ( vi q )

• Teemo ile mid laneyi full mantar döşemiştim. (Oyun 2 saat felan sürmüştü) Karşı takım 4 te 4 yapıp takımca beni kovalamaya başladı mantarlarla penta attım ama kaybettik :D
  • Derecelide Renekton pickleyen adam lanede biraz ezilince ben feedliyorum demisti. 0-8 filan gidiyordu. Oyunda herkes 14-15 levelken adam 11 leveldi. Sonra /all'dan "BAKİN NASİL DA MUM GİBİ ERİYORUM MASALLAH DİYİN BANA" yazmisti. Mac sonuna kadar aklima geldikce guldum. Cunku gercekten oyunda bi vardi bi yoktu iki vurusa eriyodu

• Wukonga runaanin kasirgasi kasan vardi bir de zede manaveren kasani gormustum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim lee Sin oynamam YÜzyılın faillerini yaparım öyle böyle değil.
  • Renekton: Yi yoomu basaydın eyiydi
    Yi : Mana yoodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOLO SWAG -- 21 Mayıs 2014; 11:26:02 >
  • lee sin ozurluyum. redi alucakken rede bile q tutturamam oderece

• quote:

Orijinalden alıntı: Basshunter HD

Rammus: Yi yoomu basaydın eyiydi
    Yi : Mana yoodu

Bunu bir yerlerden hatırlıyorum.
  • Bc karşı takımdan olafı cekmisti adam hepimizi kesmişti -_-

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.