Şimdi Ara

Hadi Minecraft Oynayalım Serisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheJudgé

quote:

Orijinalden alıntı: .>SoLDieR<.

quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

İlk okullumusun

Neden sorduğunu anlamadım.Ben liseye gidiyorum.Videolarda saçma hareketler yaptığımdan diyorsan ben onları izleyenleri güldürmek için yapıyorum. :| Gelecek yerine gelicek yazdığımdan diyorsan acele ile yazdığım için oldu.

Sorunlumusun

Senin sorduğun soru bana hakaret gibi geldi, ondan öyle cevapladım.Genelde senin sorduğun soru hakaret etmek için kullanılıyor.
  • 9. bölüm eklendi.
  • beğendim kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurakOyunda(MultiRawen)
    CreativeGalaxy(GalaxyCreative)
    kullanıcılarındanbirkaç şey alabilirsin onalrda minecraft oynuyor BurakOyunda(MultiRawen)Biraz Küfürlü Tepki Veriyo Biraz :)
    Ama Nadir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®€ADY™

BurakOyunda(MultiRawen)
    CreativeGalaxy(GalaxyCreative)
    kullanıcılarındanbirkaç şey alabilirsin onalrda minecraft oynuyor BurakOyunda(MultiRawen)Biraz Küfürlü Tepki Veriyo Biraz :)
    Ama Nadir...

Nasıl yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .>SoLDieR<. -- 6 Eylül 2013; 13:25:13 >
  • süper olmuş. Eline sağlık. Oynamaktan daha çok keyif aldırdın videolarında beni . Teşşekürler
  • Dead Space 2 videosu var.Ondan sonra çekeceğim.
  • hala gelmedi
  • Beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rock N Roll Seven Sinek

hala gelmedi

Bu hafta içinde gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rock N Roll Seven Sinek

hala gelmedi

Bu hafta içinde gelecek.

Sonunda

tek basina oynamak sıkıcı oluyor mu sizin icin? Ben basliyorum arada sonra tek kisi oldugumdan sıkılıp birakiyorum.

aynen çok sıkılıyorum ben tek oynayınca. minecraft survival oynamak istiyorum ama tek olmuyor. birisini de bulamıyorum benimle oynayacak. 25-50 kişi gibi bir serverda istemiyorum garip garip eventler falan oluyor. 2 kişi hiçbir eklenti olmadan normal survival oh.

• Konunuzu takip ediyorum hocam, videoları da izleyeceğim şimdi. İzledikten sonra, en geç yarına mesajımı düzenlemiş olurum. Umarım kanalınızı daha da ilerletebilirsiniz.

Hocam videolar gayet güzel, başarılarınızın devamını dilerim. Kanalınızı takipteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6133BA1EA -- 8 Ekim 2013; 17:54:38 >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://m.youtube.com/watch?v=wFTnAALlFJw

hocam bu videonun 10. Dk sindan itibaren izleyin derim. İsinize yarayabilir

Öneri için teşekkürler.Tek başına oynamak sıkıcı olmuyor mu sizin için diye sormuşsunuz, valla ben tek başıma oynamayı daha çok severim.Serverlarda vb. yerlerde oynayınca evinizi yıkanlar vb. oluyor, emek boşa gidiyor.

10. bölüm eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .>SoLDieR<. -- 21 Ekim 2013; 17:03:55 >
  • 32. dk gibi " şunu şuraya koyalım, şunu da buraya koyalım, noluyor lan kim kime koyuyor " şakasına kahkaha attım ayrıca mağara bitti gibi bütün kollarını araştırdın göçebe hayata geçsen artık diyorum

edit: ben biraz geç fark etmişim yeni bölümü youtube'dan yeni video gelince bana haber verme demişim haberim olmadı oradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 26 Ekim 2013; 22:59:39 >
  • quote:

quote:

quote:

http://m.youtube.com/watch?v=wFTnAALlFJw

hocam bu videonun 10. Dk sindan itibaren izleyin derim. İsinize yarayabilir

Öneri için teşekkürler.Tek başına oynamak sıkıcı olmuyor mu sizin için diye sormuşsunuz, valla ben tek başıma oynamayı daha çok severim.Serverlarda vb. yerlerde oynayınca evinizi yıkanlar vb. oluyor, emek boşa gidiyor.

10. bölüm eklendi.

Onemli degil

Beni bir sureden sonra sarmiyo niyeyse

hocam forumda daha cok takilsaniz olmaz mi? Konuda yeni.video gelmeden onerilerde falan bulunuruz. En azindan ben buralardayim

Bu arada sonraki video icin yeni sandiklar yapin. Red stone devresi icin video vermistim zaten. Ordan da tek lavla sinirsiz obsodyen gelir.

bu arada yatakta yatmismiydiniz daha once? Hani olmek uzereyken butun itemleri birakin chest e. Sonra oldurun kendinizi yatagin yanindan dogun. Tabi xp leri oldugunux yerde toplayin

quote:

Bastaki zombi saldirisi neydi oyle kapiyida kiriyolar

yakinlarda koy filan olmasin?

Forumda takılmaya pek vaktim olmuyor ama denerim.Kendimi öldürmedim çünkü bazen exp az geliyor. Zor durumda kalırsam denerim.Yakınlarda köy olduğunu düşünmüyorum ama olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

32. dk gibi " şunu şuraya koyalım, şunu da buraya koyalım, noluyor lan kim kime koyuyor " şakasına kahkaha attım ayrıca mağara bitti gibi bütün kollarını araştırdın göçebe hayata geçsen artık diyorum

edit: ben biraz geç fark etmişim yeni bölümü youtube'dan yeni video gelince bana haber verme demişim haberim olmadı oradan

Göçebe hayata belki geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .>SoLDieR<. -- 31 Ekim 2013; 12:52:33 >

• Eşya sorun değilde etrafta başka ada, bölge vb. varmı ben onu merak ediyorum. Eğer yoksa boşu boşuna denizin ortasında kalırım.
  • Fikir güzel.Bunun gibi birşey deneyebilirim.Bir bölüm mağarada çok taş toplayıp ondan sonra bunu deneyebilirim.Fikir için teşekkürler.
  • Yeni bölüm yakında gelecek.Aslında ben komple 1 saat çekip yüklemek isterimde internet yavaş, sorun yapıyor.Mesela gece 12 de video yüklemesini başlatıyorum sabah saat 1-2 gibi bitiyor yarım saatlik video.
  • Kardeşim seri güzel ama yanına biri al artık tek tek olmuyo sap gibi :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.