Şimdi Ara

Hadi Minecraft Oynayalım Serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2. bölüm eklendi.
  • 3. bölüm eklendi. Ses kalitesi sorunu büyük ihtimalle çözüldü.
  • beğendim
  • Beğenmene sevindim, teşekkürler.
  • 4. bölüm eklendi.
  • 5. bölüm eklendi.
  • 6. bölüm eklendi.Ayrıca bu ve bundan sonraki videolarımda FaceCam olacak.
  • 7. bölüm eklendi.
  • Yıllardır oynuyorum ama harbi beğendim İlk bölümü izleyip sayfayı yukarı kayıt ettim dizimi izlemem lazım. Sıkıcı olur demişsin ama sıkılmadım hiç bazı yerlerde güldüm hatta

Edit: Ayrıca senden daha şanslıyım galiba =) Ne zaman survival denemek istesem bir tavuk sürüsüyle karşılaşıyorum ardından villager buluyorum. Yumurta ve Buğday bedavaya geliyor, biraz bambu bakıyorum 6-7 pasta oluyor oh

Edit2: Hiç sıkılmadım ama sürekli sıkıcı oldu demen sıkıyor biraz Şu zombi falan öldürürken yaptığın tavırlar çok orjinal olduğundan oralar baya eğlendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 3 Temmuz 2013; 1:11:14 >

• Beğendim ellerine sağlık güzel yapmışsın daha bölüm çekicek misin?
  • Evet.Serilerimin bölümlerini sırasıyla çekiyorum.Yakında yeni bölümü çekeceğim. Bu arada beğenmene sevindim Demacia.Birdahaki bölümlerde sıkıcı oluyor demem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .>SoLDieR<. -- 5 Temmuz 2013; 13:19:30 >
  • 8. bölüm eklendi.
  • Güzelmiş
  • Teşekkürler.
  • Geldi sonunda dizi gibi takip ediyorum ben oynayınca böyle olmuyor açlık sorunu çok hoş bir şey katıyor aslında
  • Açlık izleyenler için çok hoşta oynayan için zor oluyor. Yakında 9. bölüm gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .>SoLDieR<. -- 24 Temmuz 2013; 22:05:52 >
  • İlk okullumusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

İlk okullumusun

Neden sorduğunu anlamadım.Ben liseye gidiyorum.Videolarda saçma hareketler yaptığımdan diyorsan ben onları izleyenleri güldürmek için yapıyorum. :| Gelecek yerine gelicek yazdığımdan diyorsan acele ile yazdığım için oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .>SoLDieR<. -- 24 Temmuz 2013; 22:27:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .>SoLDieR<.

quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

İlk okullumusun

Neden sorduğunu anlamadım.Ben liseye gidiyorum.Videolarda saçma hareketler yaptığımdan diyorsan ben onları izleyenleri güldürmek için yapıyorum. :| Gelecek yerine gelicek yazdığımdan diyorsan acele ile yazdığım için oldu.

Sorunlumusun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.