Şimdi Ara

Hackerlara DİKKAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biliosunuz bu aralar hack olayları arttı!!! bazı emek hırsızları yuzunden mılletın emeklerı,paraları ve zamanları bosa gıtmektedır.
    1-)guvenmedıgınız yada tanımadıgınız kısılerde ozellıkle msnden yollanan prog. kabul etmeyın.Trojen veya bu tarz programlar yollanmıs olabılır.
    2-)tanımadıgınız ınternet cafelerde oynamayınız hatta mumkunse hıc ınternet cafede oynamayınız!!cunku bılgısayarlara programlar kurulmus olabılır.
    3-)bilgisayarınıza guvenmedıgınız forum sıtelerınden programlar ındırmeyınız!!
    4-)uyelıgınızın e-mail kısmını kullanmadagınız kımsenın bılmedıgı bı e-mail yada rastgele bı e-mail(yani sallama bi yazı yapın ör ali@murat.lol vs.) gizli sorunuzun cevabını soru ıle alakalı olmayan bambaska kafanıza gore yapın.cunku sallama yontemlerının tutma payı unutulmamalıdır
    5-)sifrenizi tahmın edilebilecek bırsey yapmayın ör. isminiz veya 123456vs.
    6-)üyelik id ınızı forum veya baska sıtelerdekı id nizle aynı yapmayın.
    7-)mumkunse butun uyelıklerınızın sıfresını ayrı yapın ve butun serverlarınızdakı charlar ıcın ayrı uyelık acın.
    8-)forumlardaki imza kısmında uyelık bılgılerınızı yazmayınız!!!

benim bildiklerim bu kadar baska bu konu hakkında bir bilgisi olan yazarsa sevinirim.Önlem almak lazım Hackerlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zic0 -- 5 Kasım 2006; 20:50:37 >

• kesinlikle uygulayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Layetenahi -- 5 Kasım 2006; 20:57:48 >
  • layetenahi
    imzandaki id ve pw dogrumu
    resmen id ve pw unu vermissin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chacki_(new) -- 5 Kasım 2006; 20:59:45 >
  • SAYIN GREECE SERVER INDEKI ARK LAR BANA ÇOOOOOOK ACIL 23+ HUNTER GEREKIYOR PM ATIN FIYATI SIZ BELIRLEYECEKSINIZ

sayın üstlerim özür dileyerek bu post kasma olayını hemen hemen her topikte yapıyorum inanın öğrenince hepsini silerim
  • Ek olarak sunları söylemek isterim gerçi bilenler mutlaka vardır ama;kesinlikle tanımadıgınız kişilerle exchange yapmayın durduk yere gelen excangeleri kesinlikle kabul etmeyin vede şu kadar golda şu kadar silk satıyorum diyenlere de kanmayın id ve pwnizi de kimseye vermeyin sonra bütün eşya ve goldlarınıza güle güle demek zorunda kalırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Layetenahi

kesinlikle uygulayacağım

OLUM NAPTIN SEN ÖLE :)EN İİSİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: chacki_(new)

layetenahi

ne demek istedigini pen anlamadım ozellıkle layatenahi ne demek cozemedım walla zuauhuahuha ben nıye ıd ıle pw mı werıyım o an aklıma geldı yazdım

• quote:

Orjinalden alıntı: zic0

quote:

Orjinalden alıntı: chacki_(new)

layetenahi

ne demek istedigini pen anlamadım ozellıkle layatenahi ne demek cozemedım walla zuauhuahuha ben nıye ıd ıle pw mı werıyım o an aklıma geldı yazdım

sana demiyo kardeş alınma hemen layetenahi'nin imzasından bahsediyor..

• ok iyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.