Şimdi Ara

hacılar 2 sorum war sadece 2soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1.sorum=bn 59levelım ama nerde kascagımı tam olarak bilmiom bm tepe desem boss war kesioz tmmda gene çıkınca farkında olmadan kesio bni bm girişde kasarsam seri olmuyo ormanda kasarsam orda seri oluyo ama 70lik ayılardan 2 3tane gelince zor oluyo spde 55lerde kassam acaip seri ama az exp oluyo nerde kasıyım
    2.sorum=60 oldum dielim bana sadece skilleri açmak için kaç skill point lazım

cevaplamayan ... ossun (... derken herşey olabilir ama öle aşırı bişe deil)

• 60 olunca en az bi tam bilmiorum ama 100 skıll poınt lazım bnce 59 u tigerlerde kas saten yeni pacth işini kolaylaştırır sanırım %30 daha fazla exp gelıo ...
  • Boş zamana denk getirirsen mudodaki kaplanlarda daha çok xp alırsın.
    60lvl skill kitabı 149puanda yanılmıyorsam 9. seviye oluyor ve tüm skiller açılıyor. 12 yapmak istiyorsan da toplamda 315 skill puan lazım.
  • ohaaaaaaaaaa 149mu 149mu aboooooow death haklıydı walla bide saol mert knki de mudoda ayu zhuanglar bni kesio kasarken

bide %30exp eventi war acaip iyi olduda çok fazla dc oluyo oyunda tam level atladım dedim %70 exp şuan gafalarını gırcam gmlerin

• quote:

Orjinalden alıntı: alastiss

ohaaaaaaaaaa 149mu 149mu aboooooow death haklıydı walla bide saol mert knki de mudoda ayu zhuanglar bni kesio kasarken

bide %30exp eventi war acaip iyi olduda çok fazla dc oluyo oyunda tam level atladım dedim %70 exp şuan gafalarını gırcam gmlerin

sana tavsiyem bambu dağına git orda kes skille kaç vurursun bilmem ama 1k bile vuruyosan (ordaki moblara) git orda kas hemde iyi toplanıyolar seride olur bence alan skili varsa çok..

• bn oyunu bıraktım yeniden başladım 58 levelım zhuang clanımda war saolun ilgilendiginiz için yeni çarım bi harika
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.